Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пенсионират F18 https://www.popularmechanics.com/mil...ially-retired/
    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

    Коментар


    • gabocvet
      gabocvet коментира
      Редактиране на коментар
      Пенсионират F/A-18C , E/F си остават на служба даже и поръчват нови бройки. Тези са набори на нашите мигове.

    • MM1980
      MM1980 коментира
      Редактиране на коментар
      Пенсионират хорнет-а, на супер хорнет-а тамън са му се разработили поточните линии Smile .

  • байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • Вчера над село, ЦС България, двойка самолети голямо летене направиха. Чак към морето ходиха, после - не знам, може и някъде към София и обратно. Добрият ми бинокъл не беше подръка и с просто око ги виждах отдолу като кръстчета.
      Я кажете, знаещите - какви са тия птици?
      През нощта пак ги чувах и днес пак, само че беше облачно и не се виждаха вече.

      Коментар


      • бат'Марто
        бат'Марто коментира
        Редактиране на коментар
        Су 25 ? Щом са били като кръстчета...

      • gabocvet
        gabocvet коментира
        Редактиране на коментар
        Тия дни много летяха от Долна Митрополия, нищо чудно да са Л 39
        Последно редактирано от gabocvet; 23-04-21, 17:32.

      • jordanov sv
        jordanov sv коментира
        Редактиране на коментар
        Гледах снимки сега и наистина като че ли бяха Л-39. Не знаех че има летящи такива, бях чел преди време за някакви неразбории около тях. Иначе едно време от Каменец летяха много и тогава пак съм ги гледал отдолу. Вчера беше много хубаво времето ама жалко че ми нямаше бинокъла... Единя водеше, другия и по някоя фигура правеше, абе интересно беше.
        Ноо, може пък и Су да са били...

    • "Некалибриран" Калибър ...

      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • hhris08
        hhris08 коментира
        Редактиране на коментар
        Тези, май имаха повече късмет от подводничарите на "Курск"?!

      • jordanov sv
        jordanov sv коментира
        Редактиране на коментар
        Твърде интересно, твърде...
        Дълбоко вярвам, че това е обективен факт, а не виртуална реалност. Дълбоко вярвам, че щом са руснаци, това си им е поредна издънка, а не например проба някаква си, нещо там на пусковата установка с някакъв макет или нещо таквоз, не им знам терминологиите. Интересно значи - другарят Експерт оператор знае че ще има пуск, подготвен е и си лети спокойно около корабчето!? Наблюдава си ги и си ги снима. Не е от наште, щото наште такива кадри няма да ги качат у Тубето... Или пък и там е дошъл вятърът на промяната... Бах ти позора.

      • NovemberCharlie
        NovemberCharlie коментира
        Редактиране на коментар
        Случката си е съвсем истинска.

    • ТТ Full Auto

      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • https://it.dir.bg/tehnologii/morskit...-kostyum-video
        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

        Коментар


        • Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

          Коментар


          • Как е небето при отразяване на 30-на ракети с Iron Dome

            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • Гледахте ли чешнигировския Циркус Максимус по новините?

              https://dariknews.bg/novini/bylgarii...-video-2271850

              Чичо Сам ще поолекне с някой долар, май...


              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

              Коментар


              • Що? Да нямаш нещо против нашите евроатлантически приятели?
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар


                • Нямам. А и нашенският бизнесмен гледам е подходил типично по американски- с айдукат, морални щети и всичко как си требе. Според теб ще си платят ли масрафа?
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • Все пак са били въоръжени с кЪртечници. Тия от Нова са неграмотници...
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • Ааа, те па щото БОП-а най-редовно не бъркат адреса. Само дето после не си плащат масрафа....
                      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                      Джон Кенеди

                      Коментар


                      • БОП-ът са си наши тъпанари А тези идиоти какво правят тук? Или това е напълно нормално за нЕкои...
                        HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                          БОП-ът са си наши тъпанари А тези идиоти какво правят тук? Или това е напълно нормално за нЕкои...
                          Тренират те бе, Караганчев. Щото те и едни други "идиоти" през 82-ра какво правеха тука? "Или това е напълно нормално за нЕкои...", ама сегашното не е?
                          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                          Джон Кенеди

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X