Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
    Абе кой да е тоя посланник на Русия, при това международно известен учен и член на руската академия на науките? Направо ми скриха топката!
    https://offnews.bg/temida/ostaviha-v...al-761608.html
    Учудвам се, че се учудваш. Раутата е ясна. Петров и Боширов (ах, тези палавници), по лична заповед на Владимир Владимирович (дссиМ). Странно, че не са намерили Новичок в гащите им.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение

      Учудвам се, че се учудваш. Раутата е ясна. Петров и Боширов (ах, тези палавници), по лична заповед на Владимир Владимирович (дссиМ). Странно, че не са намерили Новичок в гащите им.
      Нашата Оф медия пак преписва неправилно От тримата задържани само един е руски гражданин другите двама литовски . Литва е съюзна държава член на НАТО и ЕС .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • Самодържец
        Самодържец коментира
        Редактиране на коментар
        Станьо, почисти си пощата.

    • На мен ми е по-любопитно какво толкова важно са изнесли(особено като знаем, че Арсенал е застинал в 80-те). Най-вероятно документи за търговски сделки...
      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
      Джон Кенеди

      Коментар


      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Промишления шпионаж си е бил винаги актуален независимо от политическата кониоктура .

      • Самодържец
        Самодържец коментира
        Редактиране на коментар
        Станьо, почисти си пощата, че колега трябва да ти прати лично съобщение.

      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Почистих .

    • Осемстотин.... Двадесет.. и пет... МЕЛЯРДА

      https://money.bg/politics/razhishten...mpaign=sidebar
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • Alexr
        Alexr коментира
        Редактиране на коментар
        При толкова много пари вкарани в Афганистан, страната трябваше да е нещо като ОАЕ - многолентови магистрали между основните градове, скоростни влакове, целогодишно проходим път до всяка паланка, течаща вода и канализация във всяка къща... Общите цифри са някъде в областта на трилионите - да не забравяме, че армията там беше само единия американски агент, дето развиваше дейност за сметка на американския данъкоплатец и разни международни фондове.

      • Самодържец
        Самодържец коментира
        Редактиране на коментар
        И за какво друго са вкарвали трилиони американците?

    • Краденето от инфраструктура не го е измислил Бойко,чуковете от едно време по 800 долара бройката тия дни може и 1800 да са,ще ги напечатат пак
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • Ако тряя съм честен, мен това което ме учуди е че гепенето е продължавало устойчиво при трима поредни президенти. Демек всяка администрация си е имала "наши хора" на хранилката...

        Прави ще дойдат руснаците. Кому война, а кому - мать родна.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Защо само при трима? 20 години не като 3 мандата по 4 години

        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          При всяка война е така .


        • #1836.1
          BENZBOSS коментира
          Днес, 22:26
          Защо само при трима? 20 години не като 3 мандата по 4 години
        Ми щото дабъл ю джуниър (който всъщност вкара аскера в Афган да гони Бин Ладен, пък го хвана Обама в съвсем друга държава), и Обама изкараха по два мандата. И един на Тръмп. 2х2х4+4=20. Двама републиканци и един демократ. Явно всички имат наши хора за хранене.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Така ако го смяташ ДА, аз смятам “нашите хора” за 20 години там и както се вижда без значение кой е Президент далаверата си върви. Политиката на тоя,политиката на ония,плановете,изпълнението……..и на финала се краде и с гьзь

      • https://news.bg/world/istoricheski-d...o-na-f-16.html

        Майор Стоян Петков извърши първи самостоятелен полет на F-16 - исторически за българските ВВС, съобщи изданието Otbrana.com.
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • Предполагаемо кадри от първо бойно приложение на щурмова версия на Байрактар от ВСУ.

          https://news.bg/int-politics/voennit...-v-donbas.html
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • Турция след покупката на С-400, изпреварили някакви си техни планове https://www.thedefensepost.com/2021/...efense-system/
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • Абе вчера на опашката за карфиол, дочух злите езици да говорят че SSN-22 се шибнала челно в непознат подводен обект в некъде из южно китайските морета. И то на дълбочина 45 метра.

              Вражеска пропаганда?
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                Абе вчера на опашката за карфиол, дочух злите езици да говорят че SSN-22 се шибнала челно в непознат подводен обект в некъде из южно китайските морета. И то на дълбочина 45 метра.

                Вражеска пропаганда?
                Оказва се, че информацията ти е с давност от над месец. Няма пропаганда. Случила се е случка и май вече са приключили с разследването на инцидента. В резултат на което капитанът, старшият помощник и още един юнак са били снети от длъжност.



                ...
                “The investigation determined USS Connecticut grounded on an uncharted seamount while operating in international waters in the Indo-Pacific region,”

                ...

                Connecticut commanding officer Cmdr. Cameron Aljilani, executive officer Lt. Cmdr. Patrick Cashin and Chief of the Boat Cory Rodgers were removed from their positions at the direction of U.S. 7th Fleet commander Vice Adm. Karl Thomas.


                https://news.usni.org/2021/11/04/uss...-of-confidence
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  Абе вчера на опашката за карфиол, дочух злите езици да говорят че SSN-22 се шибнала челно в непознат подводен обект в некъде из южно китайските морета. И то на дълбочина 45 метра.

                  Вражеска пропаганда?
                  Ц,но вот ето да:
                  "Министерство обороны России 10 сентября заявило, что «старт ракеты-носителя «Союз-2.1В» и выведение на орбиту космического аппарата прошли в штатном режиме», что «космический аппарат выведен на целевую орбиту и принят на управление наземными средствами Главного испытательного космического центра имени Г.С.Титова Космических войск ВКС», и что «с космическим аппаратом установлена и поддерживается устойчивая телеметрическая связь. Бортовые системы космического аппарата функционируют в штатном режиме»."

                  беше пял дитирамби за успешното импортозамещение
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От тържествуващият ти тон оставам с впечатлението, че Вова нещо се е преебал. Ама не успявам да разбера. Дай детайли?
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

                      Оказва се, че информацията ти е с давност от над месец. Няма пропаганда. Случила се е случка и май вече са приключили с разследването на инцидента. В резултат на което капитанът, старшият помощник и още един юнак са били снети от длъжност.

                      Въпросът е как така подводница клас Сийулф, една от най модерните в света, може да се шибне в непознат статичен подводен обект. И то на дълбочина малко над пределната за любители леководолази.

                      ПС. Освен ако не си играе на криеница с някой. Ама ужким било в международни води. От тук и ехидния тон на китайските военни.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • Чавдар (V93)
                        Чавдар (V93) коментира
                        Редактиране на коментар
                        По същия начин, по който ракетен крайцер с най-модерната в света система за ПВО успя да сбърка набиращ височина пътнически самолет с пикиращ към него изтребител ...
                        Последно редактирано от Чавдар (V93); 12-11-21, 04:54.

                      • sek.1
                        sek.1 коментира
                        Редактиране на коментар
                        Прекалената вяра в съвременната навигационна техника понякога води до това .

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X