Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украина

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    ...дали в момента не се осребряват едни полици покрай трагедията с Курск ?
    Би било достойна отплата за тогавашния вероломен акт на холандските и малайзийските подводни флоти, наистина...
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украина

      Няма как американците да покажат снимките си(възможностите за шпиониране) от новия сателит ...

      Никога не е било, а сега след като Русия окупира Крим, първо с зелените човечета и впоследствие официално и така възроди Студената война се възвърнаха и предпазните мерки от тогава-не показвай възможностите на шпионските си сателити.

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украина

        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
        И понеже съм виден теоретик на теорията за констипациите - дали в момента не се осребряват едни полици покрай трагедията с Курск ?
        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        Би било достойна отплата за тогавашния вероломен акт на холандските и малайзийските подводни флоти, наистина...
        Не мъ хващай по долни гащи, прочети подчертаното.

        А иначе - пресконференцията ми остави някакъв горчив привкус.

        Едва ли ще издам някаква огромна тайна, ако споделя че минавам за умерен (надявам се) русофил.

        Но... група висши генерали, мънкащи "ми то таковата, нали, щото, понеже...". Само на мен ли ми заприличаха на група новобранци, оправдаващи се пред старшинката по повод въпроса "Кой пикае накриво и цапа стените в кенефа" ? Егаси. Чшшш, алоу - имайте уважение към пагоните, които носите.

        Ти си ге'ерал лейтенант, 'ве п@тка майна, командващ нещо си там, дръж се на положение. Пет минути прес-конференция, без опция за въпроси от журналистите. Пуфтиш началствено, кратко очертаваш партийната линия, ама така авторитетно " МО на РФ е упълномощено да заяви..." и ги пускаш по пързалката - "Детайлите ще намерите в раздадения ви предварително прес-релийз. Ако имате допълнителни въпроси - заповядайте на технически дебрийфинг в Зала Долно Нанагорнище, там капитан/майор Петрова* ще ви очертае с лазерната показалка (като за бавно развиващи се), това което ние смятаме, че вие следва да видите. Кафето и сандвичите са безплатни"

        * - ако капитан/майор Петрова носи сутюен от чашка Ц нагоре - интереса към техническата конференция е гарантиран. Хенс - съответния суров матрял за прес ковъридж.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украина

          БУК не наш, но наш

          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украина

            Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
            Няма как американците да покажат снимките си(възможностите за шпиониране) от новия сателит ...

            Никога не е било, а сега след като Русия окупира Крим, първо с зелените човечета и впоследствие официално и така възроди Студената война се възвърнаха и предпазните мерки от тогава-не показвай възможностите на шпионските си сателити.
            Щом основния ти противник знае точно какъв е сателита вероятно много добре знае и възможностите му . По вероятно е това което е заснел с висока резолюция да не ги устройва .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украина

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              ...По вероятно е това което е заснел с висока резолюция да не ги устройва .
              Или пък те устройва и вече си го показал на когото трябва от отсрещната страна, за да са ви сверени мерниците понеже искаш да постигнеш нещо, но повече от "нещо" не ти трябва.

              Или пък чакаш да ти излезе отсреща нещо повече от тройка спатия на без коз преди да го играеш. Или безброй други "или"
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украина

                Двамата въпреки различния цвят на кожата в същност се разбират много добре . Явно и двете супер сили нямат интерес настоящото правителство в Киев да изпадне в международна изолация и да падне след някой и друг месец . И така с общи усилия ще изнесат на някъде смърдящите гащи . След една две седмици и трагедията със самолета вече ще е новина за последните страници . Ако не беше сваления пътнически самолет тази война вече никой не я споменаваше .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украина

                  Е, да приемем че лафа "кой ми сра в гащите" е изцяло валиден в случая и че задника на правителството в Киев може би не е най-мръсния.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украина

                    Реално погледнато от случая най голям интерес има точно то . Интереса към войната започна спада . Така наречената международна общност наложи такива санкции на Русия че Путин даже не си го и премести . Явно състоянието на украинските ВС е такова че не са в състояние сами да се справят с нарастващата съпротива на опълчението и переспективата Украйна да се лиши от още територии стана съвсем реална . В интерес на истината украинците опитаха какво ли не гърмят с РСЗО по жилищни райони авиацията им пердаши по детски градини но явно на никой не му се занимава с Украйна в момента . Жалко за хората от самолета изтеглиха късата клечка в нечии политически игри . Пак излязохме в страни от темата ако прецениш трий .
                    Последно редактирано от sek.1; 22-07-14, 05:57.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украина

                      Разумна крачка - Александър Бородай, премиерът на самопровъзгласилата се Донецка народна република (ДНР) предаде черните кутии на пътническия самолет, паднал в Източна Украйна, на малайзийски експерти пред около 150 журналисти в около 1.30 ч., предаде Ройтерс, цитирана от БТА. Двете страни след това подписаха документ, който по думите на Бородай е протокол, финализиращ процедурата след продължителни преговори с малайзийците.

                      "Виждам, че черните кутии са непокътнати. Макар и леко повредени, но в добро състояние", каза полковник Мохамед Сакри от Съвета за национална сигурност на Малайзия и благодари на "Негово превъзходителство г-н Бородай" за предаването им.

                      Освен това Бородай съобщи, че влакът с тленните останки на жертвите от катастрофата е пристигнал в Донецк. Той е на път за Харков, на около 300 км на северозапад. По думите на сепаратисткия лидер екпертите от Малайзия и холандска делегация, която е на място в Донецк, също ще пътуват с него.

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украина

                        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                        Разумна крачка ....... по думите на Бородай е протокол, финализиращ процедурата след продължителни преговори с малайзийците.
                        ...........
                        Някой може ли да обясни на каква тема са преговаряли?

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украина

                          "Комерсант" допуска, че експертите "могат да направят някои изводи още днес", тъй като отломки от Боинга носят "очевидни следи от външно въздействие"...

                          Прочети още на: http://www.dnes.bg/iztochna-evropa/2...boingyt.233106

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украина

                            Су-25 вече е изстребител Добрата новина е, че вече сме оборудвани с изстребители
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украина

                              Първоначално публикуван от Георги Крумов
                              ...въобще въпросът е :какво правят руснаците там?
                              Живеят от първа половина на XVIII век.

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украина

                                И какво предлагаш да направим ние с Македония?
                                Ама зарежи,
                                Юра разкажи за изстребителя Су-25, очевидно е че аз съм неграмотен, моля помогни Бива ли такава излагация?

                                пп
                                АП- четири дни "група граждани" са работили при останките......
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X