Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украина

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Ако е поразена пилотската кабина дори и с нещо малко на тази височина екипажа е загинал моментално . Дори и самолета да е нямал някакви много фатални повреди без екипажа е обречен .
    Някой споменаваше в едно видео, че пилотската кабина била цялата в плиски кръв и пилотите сигурно са загинали по време на полета, то тогава и това парче с осколките и с дупката в кабината, ъгъла на поражения на крилото май също имат логика.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украина

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Напротив - може.А това по-скоро говори в подкрепа на версията(изложих я в един до три варианта) за грешка, некадърност и прибързаност от страна сепаратистките оператори(ако наистина са имали Бук, Куб, Трилистник, Петуния или каквато и да е ЗРК, щото това все още не е еднозначно доказано, камо ли че е доставена от руска страна...).Вервай ми.

      [ATTACH=CONFIG]727454[/ATTACH]
      Да позная ли кой е на ВИКО?

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украина

        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
        Не бих се наел да отговарам на всичките 100%, но твърде вероятно е. Лопатките на турбината на двигателя са направени от титан, и вижте те в какво състояние са?
        Това имам предвид и аз - че такава възможност не е за изключване.

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украина

          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
          Не бих се наел да отговарам на всичките 100%, но твърде вероятно е. Лопатките на турбината на двигателя са направени от титан, и вижте те в какво състояние са?
          На много от лопатките на турбината има попадения които са на еднакви радиуси , значи се е въртяла , трябва да са причинени от осколки , или от парчета от корпуса.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украина

            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
            Украйна освен БУК-ове има и КУБ и С200 и С300, защо не анализират те къде са били разгърнати? Ми защото ако намерят парчета от ракетата то няма да са КУБ/С200/С300
            А кой е знаещия от какво ще са?
            Интересно къде ще се търсят тия неща - там, където е паднал стартовия двигател, там, където е приключил маршевия двигател, или два-трийсе квадратни километра, дето са осколките от главата?
            За другите неща, дето падат от изделието след пуск, няма смисъл да се говори.

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украина

              Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
              На много от лопатките на турбината има попадения които са на еднакви радиуси , значи се е въртяла , трябва да са причинени от осколки , или от парчета от корпуса.
              Разбира се, че турбината(те) са се въртяли в момента на атаката-и какво...?
              Двигател на аероплан не се изключва в полет, освен при пожар. А изключен реактивен двигател може да се запусне, когато височината е около и под 3000м.(ако правилно съм запомнил), но 100% гаранция няма, та никой не дърпа зорлем дявола за опашката да си изключва двигателите, а в конкретния случай няма нито смисъл, нито логика, нито някакЪва причина за това..
              Последно редактирано от mbenz; 21-07-14, 19:45. Причина: допълнение
              много автомати-слаби резултати!

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украина

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Интересно къде ще се търсят тия неща - там, където е паднал стартовия двигател, там, където е приключил маршевия двигател, или два-трийсе квадратни километра, дето са осколките от главата? ...
                В останките от самолета (и евентуално в телата на екипажа или пътниците) могат да се търсят готови поразяващи елементи и, ако такива бъдат намерени, да се прави извод за типа на ракетата, поразила машината.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украина

                  Като започнат да изследват останките няма начин да не намерят парчета от ракетата.
                  Тогава ще стане ясно.

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украина

                    Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                    Разбира се, че турбината(те) са се въртяли в момента на атаката-и какво...?
                    Двигател на аероплан не се изключва в полет, освен при пожар. А изключен реактивен двигател може да се запусне, когато височината е около и под 3000м.(ако правилно съм запомнил), но 100% гаранция няма, та никой не дърпа зорлем дявола за опашката да си изключва двигателите, а в конкретния случай няма нито смисъл, нито логика, нито някакЪва причина за това..
                    Значи че пораженията са във въздуха , а не при удар на двигателя в земята , и ми е ясно , че самолета не пуска по инерция , само в краен случай.
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украина

                      И описание на случката от очевидец.

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украина

                        Първоначално публикуван от sk67 Преглед на мнение
                        ...няма начин да не намерят парчета от ракетата...
                        Има начин и още как, но нека се надяваме че няма да е приложим на сто процента.

                        Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                        Значи че пораженията са във въздуха , а не при удар на двигателя в земята , и ми е ясно , че самолета не пуска по инерция , само в краен случай.
                        Нямаше ли някакъв еднозначен консенсус че самолета се е разпаднал във въздуха, или съм пропуснал ?
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украина

                          "Очевидецът" да не е летял пляскайки с ръце на 10 000 метра ...?

                          Или има очи-телескоп?


                          Между другото ракетите БУК подминават самолета по височина и се взривяват над него.Така правят невъзможни маневри с избягването им?


                          Ще се разбере какъв е вида на ракетата по вида на взривното вещество и вида на осколките.ПО останките от самолета не може да няма такива.

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украина

                            Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                            Значи че пораженията са във въздуха , а не при удар на двигателя в земята , и ми е ясно , че самолета не пуска по инерция , само в краен случай.
                            Еее-мисля, че на всички ни е ясно, че самолетът се е разпаднал във въздуха на голяма височина при крейсерска скорост, а не е паднал на земята, като цяла конструкция.
                            Вероятните причини и виновници не коментирам.
                            Последно редактирано от mbenz; 21-07-14, 20:04. Причина: допълнение
                            много автомати-слаби резултати!

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украина

                              Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
                              ...Между другото ракетите БУК подминават самолета по височина и се взривяват над него.
                              Мисля че само С-300 прави този маневър.

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украина

                                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                                Мисля че само С-300 прави този маневър.
                                На ръчно управление, и на симулатор - не е само С-300.
                                Личен опит!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X