Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

    Само при мен ли не работи http://www.flightradar24.com ?

    Коментар


    • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
      Само при мен ли не работи http://www.flightradar24.com ?
      Flightradar24.com is DOWN for everyone.
      Сървърът вероятно не е могъл да понесе натоварването като цял свят се е метнал там.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
        Скоро ще стане ясно,
        тез машинки са на строг отчет,
        Украйна като си извади списъка и срещу всеки номер има машинка, Ко праим с неутрална Русия?
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украина

          Спокойно е над района, никой не хвърчи официално:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fr.jpg
Прегледи:1
Размер:154.4 КБ
ID:5600135
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Планът за полета се определя от авиокомпаниите, а те
            Така е, но има и зони където временно или постоянно не могат да летят.


            На Шабла, полети не се извършваха в дните на стрелби, през останалото време си летяха спокойно.

            АЕЦ Козлодуй също беше зона над която не се летеше, сега не знам как е.

            Между другото всички полети се извършват по едни и същи правила в цял свят и има строги правила доколко, кой, как и при какви обстоятелства, водеща е безопасността и застраховката.
            Последно редактирано от Жоро Байкушев; 18-07-14, 10:38.
            В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
            В. Иванов

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украина

              Ето доста разсъждения за инцидента(подобни на нашите)
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украина

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Дедо - обасрался я!
                Случва се, и аз съм го правил. За наказание, двойна порция кафе като ми дойдеш на гости(да внимаваш повече)

                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                Значи виждаш точка на радара и караш наред? ....
                Макар да получаваш информация от очите си, с радар не е "визуално", облаци, нощ и т.н. не участват.....
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украина

                  Някой знае ли на колко километра от границата е паднал самолета??
                  Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украина

                    От това градче са снимали и се вижда да е на няколко километра от снимащия.
                    https://maps.google.bg/maps?q=snizhn...&gl=bg&t=m&z=8

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украина

                      Руснаците са затворили въздушния коридор на МН 17 часове преди инцидента от към тяхна страна на границата.

                      Украйна не е била затворила коридора в нейната си част.

                      Подробности от тук:http://www.nytimes.com/interactive/2...?_r=0#diverted
                      В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                      В. Иванов

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украина

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        Случва се, и аз съм го правил. За наказание, двойна порция кафе като ми дойдеш на гости(да внимаваш повече)

                        Макар да получаваш информация от очите си, с радар не е "визуално", облаци, нощ и т.н. не участват.....
                        Пишем за едно и също, сещам се и за още един момент.
                        Колко е общо времето за което боинга е в обхват?
                        Предвид облачността, то варианта "видяхме го с бинокъла" отпада, значи ако е стреляно с БУК/С200/С300, то няма как това да са опълченци. Украинците кога последно са имали учебни стрелби с БУК/С200/С300
                        Последно редактирано от DBRS; 18-07-14, 11:51. Причина: бързопис :)
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украина

                          Едно независимо мнение.
                          Гибель малазийского «Боинга»: трагедия или провокация!

                          http://nstarikov.ru/blog/
                          43087http://nstarikov.ru/
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:boing-777-ukraine-shahtersk-850x490.jpg
Прегледи:1
Размер:81.8 КБ
ID:5600136
                          За загиналите, поклон и мир на праха им!
                          Последно редактирано от smng0303; 18-07-14, 11:35. Причина: допълнение относно връзка

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украина

                            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                            Пишем за едно и също, сещам се и за още един момент.
                            Колко е общо времето за което боинга е в обхват?
                            Предвид облачността, то варианта "видяхме го с бинокъла" отпада, значи ако е стреляно с КУБ/С200/С300, то няма как това да са опълченци. Украинците кога последно са имали учебни стрелби с КУБ/С200/С300
                            Знае ли човек, а и смее ли да пита. Факт е, че в района на бойните действие е имало украински БУКове, видеото е от 05.07, след 0:52:


                            А самите украинци, днес пак твърдят, че сепаратистите нямат превзети от тях ЗРК.
                            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украина

                              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение

                              А самите украинци, днес пак твърдят, че сепаратистите нямат превзети от тях ЗРК.
                              Ако сепаратистите не са имали тези установки, това може да обясни защо Украйна не е затворила въздушният коридор ( въпреки че редица европейски превозвачи са променили маршрутите си от няколко дни).

                              Дали Украйна подава надеждна информация?
                              В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                              В. Иванов

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украина

                                Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                                Ако сепаратистите не са имали тези установки, това може да обясни защо Украйна не е затворила въздушният коридор ( въпреки че редица европейски превозвачи са променили маршрутите си от няколко дни).

                                Дали Украйна подава надеждна информация?
                                Има един тънак момент. Украинците казват, че сепаратистите нямат техни ЗРК. Но това далеч не значи, че не са имали евентуално руски. Което пък ми влиза в противоречие с изявлението от немския външен министър, че оня район там е най-наблюдавания в света. Хуу де, ама не успели да засекат и да видят как стадото БУК се сурнало от Русия в Украйна през границата.
                                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X