Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Гуми за мотоциклети

    Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
    Пластмасова гума... износва се много бързо. Ако си с 125ца... става, ако си с някоя 450ка, имаш някъде 3 карания и трябва да я хвърляш. Като цяло за компромисен вариант се ядва. Става ли дума за по-евтина гума аз бих предпочел дънлопката, намират се по 80-90 лв в София.
    Как цената не скочили над 110 лв?

    Коментар


    • До: Гуми за мотоциклети

      Колега миналата седмица си взех Дълоп.Предна-80лв.Задна-90лв.Това са цените в Пловдив поне.Дано и при вас са такива.Модела е 956 ако не бъркам нещо.Успех
      [FONT=Comic Sans MS]Копривщица единствена!YZ450F"06 [/FONT]

      Коментар


      • До: Гуми за мотоциклети

        Някой карал ли е с Мишелин Ms3. Пишете ми на Лс, просто сега си взех такава и иСкам да знам коЙ какво ще каже за нея
        Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 18:45. Причина: правопис
        [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

        Коментар


        • До: Гуми за мотоциклети

          Карали сме,ама не търсиш из форума а чакаш на готово
          с 2 думи, много много добра гума

          Клик
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • До: Гуми за мотоциклети

            Първоначално публикуван от goranov Преглед на мнение
            Колега миналата седмица си взех Дълоп.Предна-80лв.Задна-90лв.Това са цените в Пловдив поне.Дано и при вас са такива.Модела е 956 ако не бъркам нещо.Успех
            Определено цените при вас са по добри от колкото при нас в Плевен.В един от магазините ни продават неизвестна марка тайландски гуми за по 100лв задна.
            Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

            Коментар


            • До: Гуми за мотоциклети

              Aйде сега да хвърля една бомба. Тук в София има едни задни гуми - китайски ли са, корейски ли са, не знам, ама са по 45лв и вървят като топъл хляб
              Последно редактирано от viki terzieva; 12-03-10, 08:54. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише винаги отделно от глагола - например "не знам"
              0878424143
              0887424150

              Коментар


              • До: Гуми за мотоциклети

                Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
                Aйде сега да хвърля една бомба. Тук в София има едни задни гуми - китайски ли са, корейски ли са, не знам, ама са по 45лв и вървят като топъл хляб
                Егати бомбата, в Габрово караме с Фортуне/виетнамски/по 45лв от една година вече.

                Коментар


                • До: Гуми за мотоциклети

                  Е сега сме ги открили кво да се прави.С пари всеки знае ама в тая криза такива са добре дошли
                  0878424143
                  0887424150

                  Коментар


                  • До: Гуми за мотоциклети

                    Ами колеги дайте някое линкче за онлайн магазин откъдето и ние да си купим такива евтини гуми! Пък ако се видим ще има и почерпка!
                    Не карай по-бързо от своя ангел-хранител!

                    Коментар


                    • До: Гуми за мотоциклети

                      Пичове нали знаите че евтиното излиза скъпо.Аз карам само Мишелин 100-110лв.както го намеря.Падне ли на 55%продавам за 40лв. и слагам нова е кажете ми на колко ми излиза гумата.Давам гаранция че тази Виетнамската я хвърлям точно за един ден.Които не вярва мога да му демонстрирам Кернаре-Дерменка-Добрила и обратна и ФОРТУНАТА е за мъгла.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • До: Гуми за мотоциклети

                        Много точно казано.Пробвал съм веднъж една китайка,и никога няма да повторя,издържа два прехода,и я подарих.
                        Хубавата гума колкото и да се износи пак по държи /лично мое мнение/

                        Коментар


                        • До: Гуми за мотоциклети

                          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                          Виетнамската я хвърлям точно за един ден.Които не вярва мога да му демонстрирам Кернаре-Дерменка-Добрила и обратна и ФОРТУНАТА е за мъгла.
                          Даже до обяд, цял ден не вярвам да изкара
                          Иво Георгиев
                          Gworkshop

                          Коментар


                          • До: Гуми за мотоциклети

                            Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
                            Даже до обяд, цял ден не вярвам да изкара
                            Иво така е прикаската карането до там ми е 30-40минути и още толкова значи за час и полвина можеш спокойно да я качеш на шосейка.Знам го от опит.Ама нали знаеш всеки е с различно мислине.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • До: Гуми за мотоциклети

                              Знам бе . Ама проста аритметика е цялата работа. Една хубава гума има живот, колкото три фуртуни. А какво е поведението на едните и другите ?
                              Иво Георгиев
                              Gworkshop

                              Коментар


                              • До: Гуми за мотоциклети

                                Моето кросче е преправен Минск-125 куб.см.Бих му сложил и китайки-все пак го купихме само за 20 лева.
                                Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X