Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Гуми за мотоциклети

    Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
    Ами питай Милко тогава, дали е доволен от МИШЕЛИН АЦ 10 КРОС
    Вчера както карахме на леко влажна трева, се спускаше като шейна надолуПри най-лекото пипване на задна спирачка, задната гума блокираше и надолу на смърт
    На същите места, аз с мх 51 си карах на зиг-заг
    АЦ 10 си е за твърдо, сертифицирана е за асфалт и толкова.За твърдо и камъни е ОК, ама за друго......
    Съгласен АС10 няма никаква работа на меко и мокро.
    Иво Георгиев
    Gworkshop

    Коментар


    • #77
      До: Гуми за мотоциклети

      Аз го писах и в друга тема, но да го напиша и тук.
      Карах лятото с метцелер МС4, гума за мен терен. Гумата се представи блестящо, страхотен тракшън и износоустойчивост. Последно грайфера беше на 3-4мм и понеже нарезите се бяха слели в един грайфер я поразцепих с един трион посредата. Карах така в кал и дъжд и гумата държеше, останах изумен. Почивните дни карахме по разни яки камънаци поради което сложих някаква евтина китайска копанка с голям грайфер, уж за камъните. Точно след 5 мин псувах яко тази пластмаса и съжалих защо не си оставих изтъркания метцелер.
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #78
        До: Гуми за мотоциклети

        Краси като каза МС4 имам една останала 100/100R18. Малко е старичка от 2007г. мисля че беше ако някой иска ще направим промоцийка
        Иво Георгиев
        Gworkshop

        Коментар


        • #79
          До: Гуми за мотоциклети

          Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
          А.. дали ще бъде лесно намирането на 14 цолова задна гума
          Е айде кажете че.. скоро да не пиша в темата за оплаквания, че съм контузен
          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

          Коментар


          • #80
            До: Гуми за мотоциклети

            Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
            Краси като каза МС4 имам една останала 100/100R18. Малко е старичка от 2007г. мисля че беше ако някой иска ще направим промоцийка
            Има ли нещо останало от нея?Или не е ползвана?
            YAMAHA WR450F

            Коментар


            • #81
              До: Кросови гуми на Dunlop.

              а някой карал ли е с Metzeler MC4-5-6

              Коментар


              • #82
                До: Кросови гуми на Dunlop.

                Първоначално публикуван от Mury Преглед на мнение
                а някой карал ли е с Metzeler MC4-5-6
                Карал е, ама не четеш форума http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...p?t=772&page=4
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #83
                  До: Гуми за мотоциклети

                  Сега Габровци му намерихме колая.Жулкаме си с виетнамските гуми-Фортуна,и хич не ни пука.Имаме си дилър и си ни ги дава на перфектни цени.Гумите са с прилично качество и са повече от два пъти по евтини.За кал държат много добре.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Гуми за мотоциклети

                    Първоначално публикуван от suhoi27 Преглед на мнение
                    По време на теста терена беше твърд-МХ51 не се справи добре...Според мен гумата си е предимно за мек терен

                    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                    И от други колеги чух подобни отзиви, че на твърдо не се държи добре и бързо се износва. Явно гумата (MX51) си е за мокрите месеци от годината.
                    Сега не мога да изровя каталога на Дънлоп, но там много точно са описани терените, по които се кара гумата и си пише, че е за средни към твърди терени, но не е основно за твърдо.

                    А че се износва сравнително бързо - така е, но за сметка на това гумата държи страхотно на голям диапазон от терени.
                    Per aspera ad astra.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Гуми за мотоциклети

                      И аз прописах тук
                      MX 51 предна и задна - много съм доволен.
                      Преди това карах с предна Пирели Скорпион и задна Бриджестон,пак бях доволен но цената е двойна

                      Коментар


                      • #86
                        До: Гуми за мотоциклети

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        Сега Габровци му намерихме колая.Жулкаме си с виетнамските гуми-Фортуна,и хич не ни пука.Имаме си дилър и си ни ги дава на перфектни цени.Гумите са с прилично качество и са повече от два пъти по евтини.За кал държат много добре.
                        Как вървят при вас В Сопот 70 задна и 45 предна
                        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                        0894328706

                        Коментар


                        • #87
                          До: Гуми за мотоциклети

                          Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                          Как вървят при вас В Сопот 70 задна и 45 предна
                          Задната за мнооого по малко пари,предната за малко по-малко.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Гуми за мотоциклети

                            Първоначално публикуван от didogn71 Преглед на мнение
                            Задната за мнооого по малко пари,предната за малко по-малко.
                            а къде ги има в Габрово
                            на сушата и град помага

                            Коментар


                            • #89
                              До: Гуми за мотоциклети

                              Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
                              А.. дали ще бъде лесно намирането на 14 цолова задна гума
                              Да е трудно, да е трудноо... колко да е трудно...
                              Освен ако не знаеш за GoldenTyre
                              К. Кулев

                              Коментар


                              • #90
                                До: Гуми за мотоциклети

                                Дунлоп МХ 51 е смесена гума,става за всичко тя замества моделите ,756 ,755 и пр.Най добрата гума избрана от американските кросисти за2008 мисла.Тук от известно време вече няма по горните изброени модели.Модела за мек терен е МХ 31, но почти не се използва защото много бързо заминава гумата.Тук цената на Дунлоп Хеомакс МХ 51 предна и задна е 105 евро дветре гуми.Лично мнение че когато дойде момента за асмяна ще сложа този комплект.
                                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X