Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за мотоциклети

    забравих да кажа мотора ми е сузуки тс 125

    Коментар


    • От: Гуми за мотоциклети

      Първоначално публикуван от frantic Преглед на мнение
      колеги, може ли да ми дадете савет каква задна гума да си взема предмино ще се кара 40/60 асфалт офроуд като под офроуд нямам предвид тежки преходи а предимно горски патечки и полянки благодаря предварително и се извинявам ако вапроса ми не е за тази тема
      Първоначално публикуван от frantic Преглед на мнение
      забравих да кажа мотора ми е сузуки тс 125
      Ако сложиш чиста таралежка с тези 40% асфалт ще я ядеш много бързо
      По-скоро има едни гуми 50:50, Митас а и други марки ги правят. Към тях се ориентирай.
      Не са кой знае какво на черно, но на теб не ти и трябват кой знае колко агресивни.

      Прегледай тази тема - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=59014
      Заглавието да не те плаши, то по-точно трябва да е "Гуми за смесено каране", а не " Гуми за тежки мотори"

      Успех,

      А на колегата с КЛХса мога да му кажа - вместо да се притеснява, че е нацепил някой грайфер, да спестява пари за следващата гума, че съвсем скоро ще му е необходима друга

      Коментар


      • От: Гуми за мотоциклети

        благодаря колега

        Коментар


        • От: Гуми за мотоциклети

          Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
          Колеги, някаква идея къде в София може да се видят и пипнат 120/90-17, 130/90-17, 5.00-17, 5.10-17 или нещо подобно ?
          17ки са си трудни по-принцип и поне по мои наблюдения, когато си търсих, бяха само митаси:

          120/90-17 на този размер Митас 09, на цена 110.00лв




          малко по-агресивната и нелоша, за цената си гума 02 но в размер 130/80-17, на цена 95лв




          и виетнамската таралежка на Фортун, в сравнение с нормални гуми е кофти във всички отношения, но пък цената е повече от атрактивна.
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • От: Гуми за мотоциклети

            А може ли да ме Упътите от каде да си поръчам гума на що годе народни пари
            Благодаря предварително.

            Коментар


            • От: Гуми за мотоциклети

              Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
              17ки са си трудни по-принцип и поне по мои наблюдения, когато си търсих, бяха само митаси:

              120/90-17 на този размер Митас 09, на цена 110.00лв




              малко по-агресивната и нелоша, за цената си гума 02 но в размер 130/80-17, на цена 95лв




              и виетнамската таралежка на Фортун, в сравнение с нормални гуми е кофти във всички отношения, но пък цената е повече от атрактивна.
              С-02 съм карал и съм доволен, за съжаление я има само 130/80-17, а моторчето ми е куцо и ми се ще да пробвам малко по-тясна гума, а и 120/90-17 е по-висока. "Фортунките" изглеждат отвратителни с невъоръжено око (криви и пластмасови) още преди да са монтирани, така че не бих си взел. В Е-09 съм се огледал, но те са 50/50 и можеби са добър компромисен вариант за смесено каране, но не занам как се справят в гората и ще се радвам за впечатления от първа ръка, ако някой има такива, защото проблема градско и Offroad касае повечето хора с ендура в София (а можеби и в други по-големи градове) които се борим със задръстването, а и ни се ходи по баирите.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Гуми за мотоциклети

                С-02 е най-гадната гума с която съм карал , за нищо не става , тази горната е значително по-добра.
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • От: Гуми за мотоциклети

                  Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                  С-02 е най-гадната гума с която съм карал , за нищо не става , тази горната е значително по-добра.
                  А въз основа на кои гуми сте направили този извод? Защото поне за мен, за цената си тази гума е съвсем нормална:
                  - да, мекичка е, и на твърдо трасе къса кубове,
                  - но пък, се чисти сравнително лесно от калта,
                  - заминава по асфалт доста бързо.

                  А 09 с какво е по-добра? Сложих я, но за гората не става, стига да има и малко кал. За това е и ДАКАР в името й. Не е ендурова гума.

                  Та, въз основа на кои гуми Ви е сравението? Конкретно при 17ки.
                  Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                  Коментар


                  • От: Гуми за мотоциклети

                    Мотора ми е доста тежък и сравнително мощен , с тази гума не можеше да държи една линия , карал съм я единственно в гората три пъти , и само с нея , не съм се качвал където искам. На сухо , стар Дънлоп за асфалт държи повече от нея , със 09 не съм имал такива проблеми , бившето трасе за мото-крос на камбаните съм го минавал във всички посоки , без никакви проблеми. От 17-ките единственно един Континентал имаше, който беше добър , но на цена 240лв. , затова си сложих 18-ка капла , и тази година ще карам с истински гуми.
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • От: Гуми за мотоциклети

                      А,аз се бах насочил точно към с02,но след като прочетох поста на колегата,сега започвам да се разубеждавам,бях останал с впечатление че тази гума ще държи имайки предвид и по-агресивния и вид,с тези големи кубове,а сега пак изпадам в размисъл за гума,около 100-120 лева....
                      Yamaha Yz450F
                      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                      Всичко с ''рошави''гуми!

                      Коментар


                      • От: Гуми за мотоциклети

                        Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                        А,аз се бах насочил точно към с02,но след като прочетох поста на колегата,сега започвам да се разубеждавам,бях останал с впечатление че тази гума ще държи имайки предвид и по-агресивния и вид,с тези големи кубове,а сега пак изпадам в размисъл за гума,около 100-120 лева....
                        Колега, всеки кара със собствен стил, в различни условия и в повечето случеи с различен мотор от другите, а това е Форум и тук всеки казва своето мнение, от което не следва задължително и при теб да се случва същото.


                        ...
                        Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
                        И един въпрос: Какво значи радиалната линия (жълта или червена) която е в единия край на протектора върху новите кросови/ендуро гуми ?

                        Извинявам се, ако въпроса ми е глупав, но до сега не съм получил никакъв отговор от никой.
                        И дано не прозвучи шизофренично, но да отговоря на въпроса който сам зададох.

                        Червена линия -гумата е за крос
                        жълта линия -гумата е за ендуро/кроскънтри
                        бяла линия -гумата е за сняг/зимна
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Гуми за мотоциклети

                          Какво ви е мнението за гумите KINGS ? Цените са около 60 лв.
                          Дали ще са по-качествени от Fortune например, които са на цена около 40 лв. ? Ще се ползва смесено, 70 % на мека почва.
                          Yamaha WR 200

                          Коментар


                          • От: Гуми за мотоциклети

                            Колега каде ги гледа тези гуми еЧ и аз си търся?

                            Коментар


                            • От: Гуми за мотоциклети

                              Има ги по сайтове и по гумаджийниците също. Днес гледах КИНГС Тайър 100/100/18 за 60 лв. и се чудя дали ще са сполучливи или са същите боклуци като останалите китайски, тайвански и други такива?
                              Yamaha WR 200

                              Коментар


                              • От: Гуми за мотоциклети

                                Ако мотора е 250 ендуро,демек не е от силните става и Шинко-за цена-качество е доста добре,около 60-70лв е,изпитана е от мен и още 3-4 колеги,които също са доволни,а за по мощните-дънлоп-а е най-оптималния вариант,има ги вече тук там на промоцийка от 85-100лв.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X