Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Гуми за мотоциклети

    Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
    Aйде сега да хвърля една бомба. Тук в София има едни задни гуми - китайски ли са, корейски ли са, не знам, ама са по 45лв и вървят като топъл хляб
    Знам ги, на Илиенци 5-6 магазинче от ляво

    В момента разтривам предна и задна фортуна.
    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
    Mercedes w212 E350 4matic
    Ducati Monster 600
    O888795575

    Коментар


    • До: Гуми за мотоциклети

      Айде да попитам и аз,карал ли е някой с гуми Motoz и ако е карал нека сподели опит.Защото мосля да карам с такива този сезон,а тук май не са много познати.Гумите са Австралийски,а една от тях е получила оценка 10 от възможни 10.
      Последно редактирано от Мариан(zloster); 14-03-10, 20:08.

      Коментар


      • До: Гуми за мотоциклети

        Я метни някоя снимка и цена да кажеш.Поздрави
        0878424143
        0887424150

        Коментар


        • До: Гуми за мотоциклети

          Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
          Определено цените при вас са по добри от колкото при нас в Плевен.В един от магазините ни продават неизвестна марка тайландски гуми за по 100лв задна.
          Братче явно в Плевен вече сте минали на евро тука сме по на изток,тез цени не ловят още.Ако идваш на Мото шоуто вземи пара и да напазаруваш изгодно.
          [FONT=Comic Sans MS]Копривщица единствена!YZ450F"06 [/FONT]

          Коментар


          • До: Гуми за мотоциклети

            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
            Пичове нали знаите че евтиното излиза скъпо.Аз карам само Мишелин 100-110лв.както го намеря.Падне ли на 55%продавам за 40лв. и слагам нова е кажете ми на колко ми излиза гумата.Давам гаранция че тази Виетнамската я хвърлям точно за един ден.Които не вярва мога да му демонстрирам Кернаре-Дерменка-Добрила и обратна и ФОРТУНАТА е за мъгла.
            Големи сте "профита" в Кърнаре.Би ли ми демонстрирал как я хвърляш за един ден ?
            2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
            2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
            2007 HOMDA FMX 650

            Коментар


            • До: Гуми за мотоциклети

              http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=46277304.153.6274&typ=D-109472&ranzahl=1&Breite=110&Quer=90&Felge=19&S_Z=-&Speed=M&weiter=0&Ang_pro_Seite=10&Transport=P&tyre_for=Motocross&dsco=153&m_s=1

              Коментар


              • До: Гуми за мотоциклети

                За тези пари си вземи един Мишелин или Бриджистоун и да знаеш, че имаш гума!

                Коментар


                • До: Гуми за мотоциклети

                  Първоначално публикуван от shavo Преглед на мнение
                  Големи сте "профита" в Кърнаре.Би ли ми демонстрирал как я хвърляш за един ден ?
                  Нямаш никакав проблем не за ден за час.Кажи кога идваш.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • До: Гуми за мотоциклети

                    Първоначално публикуван от Мариан(zloster) Преглед на мнение
                    Айде да попитам и аз,карал ли е някой с гуми Motoz и ако е карал нека сподели опит.Защото мосля да карам с такива този сезон,а тук май не са много познати.Гумите са Австралийски,а една от тях е получила оценка 10 от възможни 10.
                    Motoz миналата година си партнираха по някакъв начин (детайлите и аз не ги разбрах) с GoldenTyre. Гумите са наистина много добри, с невиждана износоустойчивост (материала от който са произведени е 100% естествен каучук) и са с много интересен дизайн на грайфера. Има всякакви модели, предимно за австралийски условия - за твърдо.



                    Имаше един спор. Казваха че нямало истинска офроуд гума (в смисъл не такава за тежки ендуро мотоциклети и за асфалт), която може да изкара шестдневката в Стара Загора. Тази е гумата, която ще изкара! Проверено!
                    Тази от линка на колегата по-горе уж я пишат за меко, но на кал не я търси

                    Но има модел, който е с много подходящи качества за нашите условия:



                    При всички положения тези гуми няма да имат същите качества като най-добрите модели на GoldenTyre, Dunlop и Pirelli, но са доста добри. Най-важното е че цената им е почти два пъти по-ниска от тази на линка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Комбинацията от тези качества - невероятна износоустойчивост, повече от задоволително сцепление и доста ниска цена мисля, че може да направи тези гуми хит на пазара. Много, много по-изгодни са от виетнамките.
                    К. Кулев

                    Коментар


                    • До: Гуми за мотоциклети

                      Сега като гледам снимките се сетих за цветния код по гумите, почти на всички гуми го има, но досега още не знам отговора кой цвят какво значи....
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • До: Гуми за мотоциклети

                        Не съм го срещал като обяснение никъде и не съм се сещал да попитам.
                        Може би Soft/Intermrdia/Hard... Тъй като един и същ модел има разновидности на твърдостта.
                        К. Кулев

                        Коментар


                        • До: Гуми за мотоциклети

                          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                          Сега като гледам снимките се сетих за цветния код по гумите, почти на всички гуми го има, но досега още не знам отговора кой цвят какво значи....
                          Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                          Не съм го срещал като обяснение никъде и не съм се сещал да попитам.
                          Може би Soft/Intermrdia/Hard... Тъй като един и същ модел има разновидности на твърдостта.
                          Не бе, не е софт и хард, цветовете означават за какъв мотор са...
                          Червена линия Хонда, зелена Кавзаки...и т.н.

                          Коментар


                          • До: Гуми за мотоциклети

                            До колкото разбрах от официалния сайт на Motoz,те си партнират с Golden Tire за Европа.А гумата ,която бях постнал я дават интер-медия към твърд терен. Калине, ти като дистрибутор на Golden Tire, можеш ли да доставиш и Мотоз?

                            Коментар


                            • До: Гуми за мотоциклети

                              Отдавна доствям Моtoz...
                              Гумата, която беше показал, но във вариант интермедия към софт терен я имам на склад 110/100 - 18. Не е за софт терен, както ние го разбираме. В Австралия софта е нещо различно явно.
                              К. Кулев

                              Коментар


                              • До: Гуми за мотоциклети

                                За предна гума аз предпочитам Мишелин Ендуро Компетишън 3 това за мен е най доброро което съм пробвал.Задната Компетишан е добра ,но на мотор 4т заминава много бързо.За 2т мотор става много добре в момента Хусакварната ми е с такива гуми и държи много добре и от пред и отзад,а гумите не са кой знае колко добри.АЦ /10 е пълен майтап не става,мое менение.
                                Може би като сменям за Хускварната ще сложа пак или Мишелин или Геомакса МХ51 ,втората заради цената 95 евро двете гуми,Мишелина излиза 127 евро предна и задна.Други модели не мисля и да слагам.
                                Относно издръжливоста на гумите имайте в предвид и това дали мотора е 4т или 2т.Винаги 4т износват гумите повече от 2т.
                                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X