Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

    Първоначално публикуван от bobimx Преглед на мнение
    Дунлопа е хубава гума, само че качеството и падна страшно много спрямо миналата година. Новите модели се правят в нови заводи и въобще смеската не е същата.
    Наистина!
    Страшно много се учудих когато ми казаха двойно по-ниска цена за МХ-а от колкото очаквах.За съжаление преди не съм карал с Дънлоп за да направя сравнение,но за сега като цяло съм доволен(гумата е на около 300км и почти не И личи че е карана-става дума за предна)
    Последно редактирано от ЕМО; 26-08-09, 00:48. Причина: допълване
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

    Коментар


    • #62
      До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

      Първоначално публикуван от Светльо KLX Преглед на мнение
      Много съм доволен от 773.Карах я на КЛХ-а и сега на КТМ-а държи на всякъде.Ако не е тайна сподели от къде ще я вземеш и на каква цена.
      Сега съм с Дънлоп Геомакс едно каране имам с нея общо взето съм доволен ама не е като 773. От Максис сур крос също съм доволен следващата мисля да е такава.
      Поздрави.
      Взех преднате D773 от колега от форума, от Севлиево. Той каза пък че я купил от руснаци, итн. Та след десет дневно званене по магазини и фирми, се оказа че задна D773 налична няма и само с поръчка можело да стане. Така че изхождайки от горчивият ми опит с Маргел относно един друг ДЪНЛОП на пролет, се огледах какво има налично на пазара и си взех Dunlop Geomax MX51( тя била подобрената версия на Д756, а за нея само хубави работи прочетох в нета) Цената е 135лв.. Утре сутрин, трябва да е при мен. Както писах и преди, засега още търкам Митаските с които взех моторетката, но само да завали и качвам Дънлопа, Така че колеги, ако някои от вас има опит с MX51 моля да споделя.
      Поздрави.

      Коментар


      • #63
        До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

        Как 135 лв?
        Когато аз ги купувах бяха 76лв предна и 97 задна...Освен да са вдигнали цените.
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • #64
          До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

          и аз ги взех на тези цени пред 2 месеца!

          Но на тези ги и продадох-не ми харесват за среден терен и нямат нищо общо със стария 756 модел.

          Предната МХ51: на 300км е: не остана нито един от най-страничните бутони, който не се е откъртил или поне скъсал до неизползваемост-иначе почти никакво износване на централните бутони

          Задната МХ51: на 300км: всичко стана на парчета-бутоните са окъсани сякаш съм карал по ножове, износването е безумно, стените на гумата са прекалено меки и не стават за каране с ниско налягане.

          756 все още се намира на по-високи от МХ51 цени и смятам,че между двете гуми почти няма нищо общо-756 е поне 2 нива отогоре.

          Не съм професионален карач, карам КТМ 530 по типичните планински пътища в Стара Планина.
          A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

          Коментар


          • #65
            До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

            Колега цените не са ги вдигнали даже има на едно място в софия задна МХ 51 на цена около 80 лв. мой приятели си взеха и са много доволни.
            0878424143
            0887424150

            Коментар


            • #66
              До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

              Днес като си взех гумата, се оказа че цената стана 115лв. Размера на гумата е 110х100х18. Не съм правил ценово проучване точно за този модел, но си мисля че ако я бях поръчал от София, с доставка по Еконт примерно, едва ли ще е голяма разликата. Досега съм купувал гуми само за тежко ендуро и 115лв. ми се видяха супер на фона на цените за задна гума на Дънлоп и др. по марки за тежкото. Пък и магазина си е сложил нещо отгоре, нали за това работи. Като се има предвид че съм разходкаджия и новак при по леките, надявам се гумите да ме изкарат повечко километри от посочените в горните постове.
              Поздрави.

              Коментар


              • #67
                До: Гуми за мотоциклети

                А какво точно се случи/случва с Макс трейд от Велико Търново? Телефоните им са аут от февруари насам и ни дума, ни вопъл от тогава?
                Става въпрос за гуми Максис
                A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

                Коментар


                • #68
                  До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

                  Първоначално публикуван от suhoi27 Преглед на мнение
                  ...756 все още се намира на по-високи от МХ51 цени и смятам,че между двете гуми почти няма нищо общо-756 е поне 2 нива отогоре.

                  Не съм професионален карач, карам КТМ 530 по типичните планински пътища в Стара Планина.
                  за какъв терен говорим тук? т.е. каква е настилката на твоята част на стара планина?
                  МХ51 я дават интермедия , та дори към меко, но като гледам грайфера на 756 е далеч по-масивен отколкото на мх51 която по ми прилич на кална гума.
                  Последно редактирано от Краси; 16-09-09, 15:56.
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #69
                    До: Гуми за мотоциклети

                    Първоначално публикуван от suhoi27 Преглед на мнение
                    А какво точно се случи/случва с Макс трейд от Велико Търново? Телефоните им са аут от февруари насам и ни дума, ни вопъл от тогава?
                    Става въпрос за гуми Максис
                    сегашните телефони са 0887626217 ; 0887094079 и вече максис ги продавам аз

                    Коментар


                    • #70
                      До: Гуми за мотоциклети

                      Днес поставих задна Трелеборг и в комбинация от днешния дъжд ще я изпитам на 100 %.Не намирам никакво инфо за тях обаче в нета.
                      КТМ 400 EXC

                      Коментар


                      • #71
                        До: ГУМИ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ

                        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                        за какъв терен говорим тук? т.е. каква е настилката на твоята част на стара планина?
                        МХ51 я дават интермедия , та дори към меко, но като гледам грайфера на 756 е далеч по-масивен отколкото на мх51 която по ми прилич на кална гума.
                        По време на теста терена беше твърд-МХ51 не се справи добре...Според мен гумата си е предимно за мек терен
                        A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

                        Коментар


                        • #72
                          До: Гуми за мотоциклети

                          И от други колеги чух подобни отзиви, че на твърдо не се държи добре и бързо се износва. Явно гумата (MX51) си е за мокрите месеци от годината.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #73
                            До: Гуми за мотоциклети

                            А.. дали ще бъде лесно намирането на 14 цолова задна гума
                            OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Гуми за мотоциклети

                              И аз си взех от тези прословути гуми (МХ 51) от пет карания стигнах до извода че найстина на твърдо не държи и много бързо се износва. До сега съм най-доволен от МИШЕЛИН АЦ 10 КРОС.
                              0878424143
                              0887424150

                              Коментар


                              • #75
                                До: Гуми за мотоциклети

                                Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
                                И аз си взех от тези прословути гуми (МХ 51) от пет карания стигнах до извода че найстина на твърдо не държи и много бързо се износва. До сега съм най-доволен от МИШЕЛИН АЦ 10 КРОС.
                                Ами питай Милко тогава, дали е доволен от МИШЕЛИН АЦ 10 КРОС
                                Вчера както карахме на леко влажна трева, се спускаше като шейна надолуПри най-лекото пипване на задна спирачка, задната гума блокираше и надолу на смърт
                                На същите места, аз с мх 51 си карах на зиг-заг
                                АЦ 10 си е за твърдо, сертифицирана е за асфалт и толкова.За твърдо и камъни е ОК, ама за друго......
                                0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                                Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                                Суперскан България www.decbg.com
                                Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X