Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от mitkov
    до тука мотора ми излиза над 3000
    а ми се щеше и един фмф да му сложа
    и да му пратя предницата на ревалвинг
    ама ше стане толкоз че после като реша да го продавам..
    ще е набутвация
    а май има вероятност скоро да се наложи да го продам
    Ако такова....... да ти го пазаря на изплащане още от сега докато е без ФМФ и ревалвинг на предницата. че да ми излезе с 5-6 години по-кратък период на изплащане
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • ЛОЛ ... наистина ще си е набутвация ако тръгнеш да го продаваш , все пак и аз маи ще трябва да хвърля мако пари по моя мотор за да го направя перфектен за енуро каране
      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

      Коментар


      • хмм сега с новите предавки 13/46
        мотора върви верно повече реализира си силата но и установих че става по чуствителен към някои дребни неща отколкото преди
        -например към обтягане и смазване на веригата
        към чистене на филтъра
        и настройка на карбуратора който иначе въобще не го и пипам

        вчера го усетих че нещо не върви както трябва-смазах му и регулирах хлабината на веригата и тръгна все едно съм сменил бутало

        като стане много жега-над 32градуса например го усещам че сместа почва да му идва богата и пак се усеща на вървенето
        е разбира се може би при нормални условия и каране няма да се усети въобще от никого разликата но като при по екстремно каране се забелязва докато преди с по късите скорости въобще нищо не се усещаше квито ще промени във въздуха и зацапването на веригата да има
        с по дългите скорости иска и по сериозно каране вкарване на полусъединител и да му държиш скоростта да не пада като качваш труден баир например ,което си е трудно и нямаш право на много грешки с по късите от всяка ситуация с врътване на ръчката и изкачаш нагоре ако ще и да си спрял на сред баира

        Коментар


        • И аз нещо такова усетих сега като сложих на моя 14 зъба отпред вместо 13 както беше до преди седмица....
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • Незнам за вашите мотори но моя го пробвах с 12-зъба отпред и скороста падна много едва вдига 100-105км.преди да влезе в червено оборотомера ,на криви пътечки добре обаче ако трябва да се кача на някой скат или по голям камък много рязко тръгва а това не е добре защото превърти ли гумата на някоя скала и съм долу.мисля че мотора не трябва много да се спъва всеки трябва да си намери за себе си баланса,сега отпред сложих пак 13-зъба мотора се разтовари вдига си 125км. преди да влезе в червено а на стръмно на много стръмно само да не е загаснал с подаване на газ веднага тръгва,все едно е трактор

            Коментар


            • хахах Какво съвкпадение Николаи , то и моя така прави , ти да не караш КМХ . незнам но аз искам много да му увелича мощноста и да му смъкна скороста , че да се катери на всякаде като козел
              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

              Коментар


              • Еее,от това по лесно няма взимаш си един 200 или 220 и си готов.
                А ако искаш повече подробности може да си прехвърлиш поста в Общи приказки и Простотии.

                Коментар


                • вдига си 125км.


                  това трябва да е по километраж
                  иначе по гпс 125 са си много сериозна скорост

                  аз на кдх са 118км /ч премерих онзи ден с гпс а и то почти на макс обороти
                  ако се сложи 14/42 както са моделите SR го дават да вдикне към 150
                  но то тогава по пътеките ще е кофти
                  като ви се стори че е рязък на някоя предавка -включете една на горе и яко полусъединител -няма да имате проблеми с ровенето
                  аз преди като имах RM250 съм качвал язовирни стени със старт от място на 3 та скорост ..е да е жив и здрав съединителят но на 1 ва или 2 ра не можеше да се качи -почва да рови и спира
                  така че това е стар челъм -ползвайте го

                  Коментар


                  • верно да и аз вече свикнах така и почти не включвам първа даже направо от място си тръгвам на втора
                    "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                    MG Racing Team

                    Коментар


                    • izvinqvam se 4e pi6a na latinica,oba4e nqma pc-to kirilica,imam nqkakaf problem sas kdx-a 200 91-a godina rabotata e 4e gori masloto ot skorostnata kutiq,i go razglobih ot stranata na saedinitelq i vidqh 4e semeringata se vadi ot drugata strana i stava slojlo 6toto ne sam siguren za povredata,ako nqkoi znae za kvo stava vapros ...ina4e sam sas 13 46 i naistina kato zagree i se razvartva sas zakasnenie ina4e pak kateri no o6te sas 47 odzad ne sam go probval no sas sigurnost 6te e extra.

                      Коментар


                      • гори масло щото е заминал семеринга,а за да го смениш трябва да се цепи двигател .... все пак за да си сигурен в проблема пробвай като налееш по гъсто масло в скоростите и запушиш отдушника на картера

                        като сменяш семеринги сменяй и двата - въздушен и маслен
                        "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                        MG Racing Team

                        Коментар


                        • Гъсто но двигателно защото ако ти влиза масло при коляновия вал ако е двигателно само ще пуши обаче ако е диферинциално ще имаш проблеми с вала и по точно с лагерите,посиняват.Аз затова си карам с двигателно защото си имах проблеми навремето.

                          Коментар


                          • Аз също имам KDX200 ,сменял съм всички семеринги,но да ти кажа ако решиш да ги сменяш те съветвам да намериш цял комплект оригинални за модела .Семерингите които се продават в магазитите в повечето случаи не стават или ако станат няма да траят дълго. (обедих се сам)
                            Като разглобиш двигателя(ако го разглобяваш ти) и свалиш вала виж дали там където, семерингите контактуват с оста на вала, не се получил канал,ако има трябва да се мисли как да се оправи.Ако се остави канала би могъл да износи новите семеринги много бързо.
                            Относно пиньоните аз сам с 13/50
                            За маслото по католог дават 10W 40
                            Димитър Пенев

                            Коментар


                            • да на кавазаки са отвътре пъхнати семерингите
                              но като го разглобиш може да стръгнеш периферийката и ще могат и отвън да се вадят хем ще се премести семеринга и ще контактува на ново място с вала а ако има улейче на старото това е важно

                              Коментар


                              • благодаря ви за инфото,дано да стане без усложнения,но сигурно по нататака 6те го разглобявам 6тото сега нямам време и семеринги,о6те не6то да ви питам става вапрос за лост4ето на КIPS-а пак от страната на саединителя дето е мисля 4е е това за ауспуха искам да го сменя 6тото е пукнато на едно място и дали мога да си намеря от някаде,или да се завари по някакав на4ин дали е вазможно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X