Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • хммм как пукнато бре
    дай снимка ако можеш
    не знам точно как е но виж може да напъхаш метална тръбичка например отгоре и да я скапеш
    например от някакви спирачни тръбички или на някой стар дизел към дюзите дето отиват

    Коментар


    • то нали е като рамо вав краи6тата и тва е то4но кадето се задвижва от някви заб4атки вав долния краи и нали то4но това рамо влиза вав един улеи дето го движи и е поддало на неколко мм преди тази 4аст която влиза ва улея.за сажеление вав момента нямам вазможност да го снимам,ина4е то4но там не е като траби4ка а сас правоагална форма.интересува ме дали тази сплав би могла да се капне сас някакав вид заварка,или 6е видя ако мога да си намеря от някаде здраво 6е е наи добре

      Коментар


      • а там е кофти
        може да се направи но май не става много добре а там е важно всичко да е точно
        най добре да се поръча тва долното п то се завива с болтчета към оста до колкото помня и най много да струва некви стотинки -трябва да се види парт номера и да се поръча
        иначе да се заваря ..не знам ше стане ли доста е тънко доколкото помня а е закалено и яко
        ..е тия работи стават щото никой не си чисти KIPS а
        и като вземе да заяжда почват да се напъват другите елементи по системата а и май прекалено много ги пипат тия мотори ..непосветени технически люде
        то на по новите като моя пък горе тази ост е на зъбчатка и е с една мъничка гайчица ..със..лява резба добре че прочетох преди да я развием в сайта на кдх че е с лява резба иначе имало много случаи на счупена ос поради напъване да я развият а те всъщтност я стягат

        Коментар


        • тва го пратих и ас не знам как,ина4е маи е от тази гаика дето казва6 6тото се пробвах да я развия и не стана а се прееба лост4ето 6тото цялото напрежение е варху него,голям та6ак,а знае6 ли от каде мога да си пора4ам,то е на две бол4ета и излиза дето вика6

          Коментар


          • ahead, ще те помоля да пишеш на Български ...

            Радвам се, че имаш КДХ - и покрай мен се въртеше един, но да ти чета постовете след първия, защото много ми натоварват зрението.
            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

            Коментар


            • ми не виждаш ли 4е пиша на балгарски

              Коментар


              • Първоначално публикуван от ahead
                ми не виждаш ли 4е пиша на балгарски
                Аз не виждам да пишеш на български
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • а бе оставете го момчето
                  ..щом кара кдх значи е силно наш човек

                  Коментар


                  • братчеда ММ бе така любезен да прати схемата на детайла

                    Коментар


                    • да,мисля че е това
                      доколкото си спомням обаче материала си е някаква стомана,поне на по-старите модели беше така
                      "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                      MG Racing Team

                      Коментар


                      • става вапрос за този детаил 13236 още не сам го оправил но мисля да се пробвам да го заваря,ина4е като цепя двигателя трябва ли да се сменят някакви гарнитури

                        Коментар


                        • не
                          доколкото помня кавите нямат гарнитури между картерите
                          ако между цилиндъра и картера гарнитурата е зле -смени я
                          то по принцип я дават на всяко сваляне на цилиндъра да се сменя де -ама..

                          Коментар


                          • http://bikepics.com/kawasaki/kdx220r/96/pics.asp
                            И в такива сайтове ли е известен вече тоз КДХ бре Митков ? ЕВАЛА
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • И не само КДХ-а

                              http://bikepics.com/pictures/244920/
                              http://bikepics.com/pictures/244938/
                              http://bikepics.com/pictures/245368/
                              2010 CRF 250 R

                              Коментар


                              • Ейй, голяма работа сте пичове
                                Hristo Draganov
                                http://htftp.domainbg.com/HD/

                                И аз искам България чиста ! ! !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X