Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • буталото висеко за кдх са тези дни пристигна
    оказа се че го има само в денис кирк сайта
    сложихме го и сега е направо като нов мотор
    даже толкова подобри тегленето че реших да му удължа скоростите щото и без тва вече има сила да ги дърпа за това поръчах от ники NHM комплект преден и заден пиньон хем ще ги тестваме сега на похода и ще ви кажа и как са се представили

    Коментар


    • Сигурен съм, че този КДХ е станал като нов с новото бутало... ти бутало, свещ, лопатки, жило, кормило, предпазител на кормилото, фарче, венци, накладки..... и те ехеее.. той стана направо нов
      Митков верно кажи му цената да почвам от сега да пестя от закуските и след 2-3 години да ми го даваш
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Different_Soul
        Сигурен съм, че този КДХ е станал като нов с новото бутало... ти бутало, свещ, лопатки, жило, кормило, предпазител на кормилото, фарче, венци, накладки..... и те ехеее.. той стана направо нов
        .... и в скоро време нов аспух FMF
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • Eто ги новите зъбаци от NHM





          даже вижте какви табелки е взел да слага ники NHM


          Коментар


          • Първоначално публикуван от Димитър
            Първоначално публикуван от Different_Soul
            Сигурен съм, че този КДХ е станал като нов с новото бутало... ти бутало, свещ, лопатки, жило, кормило, предпазител на кормилото, фарче, венци, накладки..... и те ехеее.. той стана направо нов
            .... и в скоро време нов аспух FMF
            Баси.. искам и аз..... кой знае, как ще почне да се реже.. още повече... Да живее Тунингаааааа, Митков колко щи излезе тоя ФМФ ?
            -----

            Относно фирма NHM - Напълно професионална работа.... айде слагай ги на мотора и прави снимки да зяпаме как седят...
            И вземи дай малко инфо ... колко зъба отпред колко отзад... със колко по 70 км/ч ще се движи мотора
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • 19/48 поне доколкото виждам от снимките...

              Коментар


              • аз съм със 14/43...
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • Е да ама тая на 520-ка ми мяза на мен ти трябва да си на 428 ???

                  Коментар


                  • 13/48

                    Гичев не вижда добре
                    Освен това на тия мотори предните зъбчатки са обикновено в интервала 12 до 14 зъба. За 520 е прав. Толко е.
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • Искам да попитам дали КДХ 125 са също толкова добри , защото сега много приятели хукнаха по Дупница и Станкето да си търсят мотори ... ако можете кажете нещо за 125-те . колко конски сили са и такива работи , по-добри ли са от моя КМХ
                      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                      Коментар


                      • стандартно кдх са е с 13/47

                        като го взех а и все още е с 12/46

                        за това сега поръчах 13/48 това е малко по дълга от сегашното положение и с една идея по къса от стандартното

                        така се надявам максималната скорост да скочи на 110 115км в час тоест с що годе нормални обороти да може да си държи 80 например

                        все пак ще направя експеримент и с 13/46 сигурно ще вдигне към 130-140 при това положение
                        с 14/42 бях чел тест че вдига към 150

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от mitkov
                          стандартно кдх са е с 13/47

                          като го взех а и все още е с 12/46

                          за това сега поръчах 13/48 това е малко по дълга от сегашното положение и с една идея по къса от стандартното

                          така се надявам максималната скорост да скочи на 110 115км в час тоест с що годе нормални обороти да може да си държи 80 например

                          все пак ще направя експеримент и с 13/46 сигурно ще вдигне към 130-140 при това положение
                          с 14/42 бях чел тест че вдига към 150
                          Да, но КДХ-а е със 6 скорости нали ?
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • да с 6 скорости е
                            вчера смених предната която я бяха сложили да е 12 зъба с
                            NHM зъбак 13 зъба както трябва да си е стандартно
                            и понеже така и така си бе отзад с 46 реших да го пробвам мотора как7 ще е с тази комбинация 13/46

                            еее голем кеф
                            успя да вдигне 118км в час по ГПС измерена което отговаря все едно с километраж да покаже 130 горе долу

                            при това и на траялските участъци 1 ва си е достатъчно къса за да минава без проблем

                            и въобще върви много повече мотора понеже това съотношение му позволява да си реализира на практика въртящият момент в ускорение а не само да се пили както бе до сега

                            даже и с тези "удължени" спрямо преди скорости пак се изправя на 4 та даже се кара и по лесно и по голямо разстояние а като го карам на едно колело и като погледна гпс а показва около 70-75 км в час на 4 та докато преди на 6та тази скорост вече бе със доста обороти

                            все пак мисля че най добре ще е със 13/47 както си е стандартно защото с тази 46 на вече много трудните места иска малко повече вкарване на челъми и полусъединител
                            освен това ми се ще да го олекотя максимално и за това съм намислил да му сложа отзад от алуминиевите NHM зъбаци хем да ги пробваме и тях че до сега само стоманените съм пробвал

                            днес ще говоря с ники да прати една алу NHM ка 47 зъба
                            дано и този път окаже съдействие
                            след това вече мотора ще е готов за походите на бате Жоро
                            сигурен съм че и разходът сега с тези предавки ще е значително по малък
                            въобще явно стандартните настройки на този модел са си достатъчно добри и ще трябва да се придържам към тях или поне да ги ползвам за база като се правят експерименти
                            -голямо подобрение даде тази смяна

                            Коментар


                            • Митков и ако не е таина колко пари хвърли по този мотор да знам и аз да заделям за моя да го тунинговам малко . за сега само съм му сложил : ново курмило , нови дръжки , нови спирачки , нова верига , спортен филтер и стига толкоз за са
                              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                              Коментар


                              • до тука мотора ми излиза над 3000
                                а ми се щеше и един фмф да му сложа
                                и да му пратя предницата на ревалвинг
                                ама ше стане толкоз че после като реша да го продавам..
                                ще е набутвация
                                а май има вероятност скоро да се наложи да го продам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X