Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И в такива сайтове ли е известен вече тоз КДХ бре Митков ? ЕВАЛА
    не само в такива
    ами и в на дирт райдър и в на дезерт дрийм сайта даже гледах че са качили снимка дето съм на булдозера с кдх са че тогава бяхме с тях и снимаха и те

    Коментар


    • кдх са излиза е от тука на 2 ра без засилка

      Коментар



      • току що влезнах в калкулатора на пружини на фирмата RACE TECH и се оказа че стандартните на KDX са са подходящи за карачи около 40 килограмови
        аз се чудя що е толкоз мека таз предница
        а от тази фирма може да си поръчаш каквито искаш според килограмите си
        даже и самите кавазаки си го знаят тва и предлагат и опционални оригинални пружини но само в 3 размера а RACE TECH имат над 8
        за всеки тип каране и килограми на карача
        а цената не е по скъпа от тези на кавазаки

        много странно защо така го продават стандартно със толкова мека предница защото пружината на задният амортисьор си я дават че е ок даже и до 90 килограма горе долу тежест на карача
        -може би понеже има и кдх модел като за улиците цивилен и пружините са същите може би
        не знам но тва е много тъпо
        всички мнения които изчетох из нета са че тия пружини трябва да се сменят ако искаш да го караш по нормално тоз мотор

        ..обещаха да ми донесат за коледа едни хора които ще си идват от там ..кдх са ще стане дзвер

        Коментар


        • слагай си една кросова предница и ще се родиш
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • ми дай една де
            айде докъто не са купили пружините

            Коментар


            • направих го наи на края и моя кдх,стана работата да се завари това лостче ина4е семерингите и лагерите бяха заминали.ся ве4е е ок.и ако може някои да ми каже колко звена е стандартната верига за модела,забчатките ако не се лажа хякои беше казал че са 13 47.че моита ското я о4аквам да заминава.има о6те 3-4 степени на стягане и незнам до сега не сам касал верига.

              Коментар


              • Въобще не бях забелязал че някой се интересува от реглажи на KDX, иначе щях да пиша по-рано.

                На адрес http://www.kawasaki-bg.com/Motorcycl...ing/Album7.htm

                съм сложил реглажите на карбурацията и на окачването. Иначе в сайта в раздела "кросови" има реглажи и за KX-овете.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • мнения за кдх
                  http://www.epinions.com/auto-Motorcy...splay_~reviews

                  особенно на даниел силно му препоръчвам да ги прегледа

                  Коментар


                  • Че ще е 2Т - 2Т ще е, размислих и се убедих сам, че ще е по-добре пък и по-малко дертове ще имам ! Харесах си и 2 модела КМХ 200 или КДХ 200 като този на следващите снимки:





                    Този КДХ го дават 94-та година за 2500 макар и от мобиле-то смятам офертата за добра, дано когато дойде време за покупка да изпадне нещо подобно...
                    Колкото до коментарите ще ги прочета със сигурност!
                    ----
                    ПП. Това ми е последното мнение в форума поради обясними причини, така че от тук нататъка митков гледай да има повечко инфо в темата за тези моторетки, следя я от самото начало и ще продължавам да я следя кротувайки зад клавиатурата !
                    Разчитам на тебе !
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • това е модел 89 година-този от снимките които си пуснал
                      освен това е модела SR
                      който е нещо доста по различно от R модела
                      освен това задният амортисьор е сменен с тези от паиоли дето ги бяха навнесли..което не е лошо де става като за SR модел

                      имал съм такъв готино моторче по слабо е и по тежко от R моделите карбуратора е по малък и мотора тегли много много по меко
                      скоростите са му много по дълги
                      вдига над 130 въпреки че е с по слаб двигател
                      докато R а и 120 няма да хване

                      на практика този модел SR e най разпространен в България и МНОГО МЕ ДРАЗНИ когато като се каже KDX и хората се сещат за това
                      "това" е модел най вече за япония
                      и когато говориме в тази тема за кдх а и когато четете по форуми и статии из интернет -никъде не става въпрос за модела SR

                      защото на всякъде другаде R си е модела

                      НА ПРАКТИКА ВЪПРЕКИ ЧЕ МНОГО СИ ПРИЛИЧАТ ВЪНШНО ТЕЗИ МОДЕЛИ СА СИ ВСЪЩТНОСТ КОРЕННО РАЗЛИЧНИ МОТОРИ

                      Коментар


                      • Този не е ли като "електрическото моторче" на Николай ?
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • Маллееее, ти направо заби кдхв земята
                          Карам като мълния, се в дърветата се целя!

                          Коментар


                          • The urban, можеш ли да дадаш по-аргументирани мнения?

                            Митков или Жоро обидиха КДХ-а?

                            Лично аз съм се сблъсквал с КДХ 200 СР версията и съм карал някой и друг километър.
                            Карбуратора му е с дифузор 25 или 27 мм, а на Р версията е 35. Срещат се и някои с 33 мм.
                            като цяло въртящия му момент е изместен към по-ниските обороти и мотора е идеален за начинаещ моторист или ендуро разходки, но не е за агресивно и екстремно ендуро.
                            Външна разлика е, че СР има и мигачи. ...

                            все пак при желание може да се тунингова и да стигне показателите на Р версията.
                            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                            Коментар


                            • E-e, не го обиждам де!
                              Само казвам че е толкова тих като че ли е електрически.
                              Спомням си на състезанието в Енина тази година, беше ега ти гръмотевиците от 4Т-тата и по някое време Ники пристига, мъчиш се да чуеш някакъв шум от двигател, ама ...
                              К'ъв е тоя ауспух ?!!!
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                                Този не е ли като "електрическото моторче" на Николай ?
                                Не този мотор не е с ауспух като моя даже и модела не е като моя .Ама съм намислил ,за да ме вземат на сериозно или да му сложа кросов ауспух или по силен акумулатор да върви повече.
                                П.П.моторчето не го заменям за нищо,просто е перфектно за лек триал.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X