Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Тука трябва да напиша няколко думи за интернет доставчика ни, но няма щото ще ме изтрият

    Снимките от неделята:
    Специалитета на Митков


    Завой


    Скокче


    Нагорнище


    Фен клуб


    Преработена седалка - да не се пързаля "произведено от Димитър"


    Сваляне на оригинални стикери по метода "а ла Митков"


    Убитата пепелянка
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #62
      че той няма акумулатор
      твоя обаче е с разделно мазане сигурно а резервоарчето е на много смотано място,между резервоара и седалката и трябва да свалиш седалката за да налееш масло
      моя е R и няма разделно а се слага в бензина маслото

      а нагорнищтето от снимката го качвам на 2-ра между другото
      че и рови даже а хем е с по малка от оригиналната зъбчатака отзад
      пепелянката сигурно е била някоя пред пенсиониране вече толкоз голяма бе въобщте дето вика жоро тука кактуси змии жега направо все едно друга държава щто се отнася до смоците миналата година на стадиона се бяха исипали няколко такива огромни парчета а вчера в тоалетната на аптеката утрепах жабка и то тва е втора или трета от няколко седмици насам

      Коментар


      • #63
        митков кавата е супер. направо си е съвременен мотор и дизаин и всичко. добър team green сте си заформили с Димитър

        а честито !!!
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #64
          Що да е смотано? 2 винта и наливаш... Пък и индикатор си има като падне нивото. Обаче не знам как се прави дозировката. Като сипваш в резервоара е ясно - окомер, ама така?

          А за акумулатора се майтапим, щото снощи бутахме 900 кубиковата ми гадина, че акумулаторът й беше отслабнал, пък тя некарана и със сухи карбуратори. Яко силов спорт.

          600 кубиковата гад на Барбарона, така и не запали и днес ще й даваме ток от колата...

          На KDXа му биеш 3 шута и бръмчи - музика за изтерзаните бутачи.

          Коментар


          • #65
            Първоначално публикуван от mitkov
            а димитър е направил много скромен коментар за седалката. всъщтност той я уши щтото тая с която взех мотора толкоз се хлъзгаше че не можеше да се седи въобщте на седалката като караш
            Димитре, нямам костюм за закриването на шампионата
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #66
              И моята седалка е за претапициране, че сегашната клони към пластмаса. Първо да го покарам, пък зимата е за правене.

              Коментар


              • #67
                Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                И моята седалка е за претапициране, че сегашната клони към пластмаса. Първо да го покарам, пък зимата е за правене.
                Имаш два варианта - да си купиш специална кожа от Цемото например (излиза около 100лв) или да си намериш сравнително хубава изкуствена кожа за мебели и автомобилни седалки и да я сложиш на мотора.

                Третия вариант е НОВА СЕДАЛКА, но едва ли ще го предпочетеш
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #68
                  Митков ама нали не си продал РМ-а

                  Коментар


                  • #69
                    не съм го продал
                    той стои с новите гуми че ме мързи само да ги сменям и го карам събота и неделя по трасета или на състезание
                    а с кдх са си тренирам и си взимам всекидневния мерак за каране
                    някои му викат "чеша си крастата" ма аз краста нямам за това го кръстих "всекидневен мерак"
                    вчера пак го покарах взех да му свиквам бая
                    само ме дразни че предницата е прекалено мека не е като на кросаците
                    верно меко вози ама по екстремни надолнищта и за бързо каране е по трудно с такава мека предница
                    иначе доста големи скоци могат да се правят без да удари докрай но все пак трябва да внимаваш да не изместваш тежестта напред
                    ако има една кросова предница щте е перфектен мотор
                    от ниски много тегли по скоро като тая триалка дето карахме в австрия
                    но това за 220R говорим на високи обаче не върви чак толкоз 125то крос на високи върви много повече
                    от предницата му се оплакват и други като четох по американските форуми всички дето го ползват за по спортно каране пишат че му сменяли пружините с некви по твърди които там се продавали
                    седалката същто въпреки че димитър я оправи пак се хлъзга повече от специалната която близнаците ми донесоха за сузукито
                    сега обмислям да му намеря от някъде кросова предница да му поръчам американска седалка или поне кожа и ауспух фмф дезерт гнайрли модел разправят че с такъв ставало все едно друг мотор
                    само че тия нещта щте ми излязат към .... поне 700-800лв
                    а после като тръгна да го продавам не знам някой дали щте ми ги признай тия подобрения
                    най вероятно щте гледа да го вземе възможно по евтино
                    та затова засега се възпирам
                    мотора и стандартно не е зле за разходки и да си тренираш с него
                    работи и много тихо и комшиите са доволни
                    като го караш от време на време чуваш грайферите как се търкалят по земята
                    твърде необичайни звуци за хора свикнали да карат кросови мотори

                    Коментар


                    • #70
                      Митков, наскоро четох една инструкция за настройване на предница на ендуро и там пишеше, че предницата така трябва да се направи, че при максимално сгъване да остава толкова, колкото да не удря докрай
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #71
                        не става брато
                        тази предница просто не е направена за толкова екстремно каране
                        а няма и винт за ребаунда фабрично не е предвиден както е на ХР-а доколкото знам
                        вози чудесно не усещташ дребните неравности въобщте
                        докато с кросака дребните неравности се усещтат
                        само че при по силен удар реагира много меко и не "държи" добре
                        а на кросаците за бързо каране и по сериозни удари предниците са супер
                        те за това и на световното по ендуро си карат кросаци
                        между другото проблема донякъде идва и от това че в момента кдх са ми е с много ниско и тясно кормило и тежеста ми отива по напред и не ми е удобно
                        трябва поне кормилото да сменя
                        и щте сменя маслото в предницата с по гъсто
                        хммм тогава щте стане по добре предполагам

                        Коментар


                        • #72
                          Внимавай с гъстото масло, че аз нали бях го сменил с такова?! За 50 км ми посиняха дланите и пак върнах 5-ицата Моята предница ни ребаунд я спаси, ни нищо. Въртях на поразия и отгоре и отдолу и чак Ханес като я напълни с WP 5 и я регулира свястно се оправи.
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #73
                            проблема ти не е бил в маслото
                            то не дава чак такива разлики
                            нещто майстора дето я е правил е объркал или неточно количество сте сипали

                            Коментар


                            • #74
                              Жоро като са меки пружините нищо не помага. то затова има цели китове с различна твърдост на пружините. Чувал съм че някой им подлагат някакви вложки за да ги натегнат, нещо като preload ама и това според мен не върши работа щото предварително си намалил хода на пружината и оттам и се променя правилната работа.
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • #75
                                Първоначално публикуван от mitkov
                                проблема ти не е бил в маслото
                                то не дава чак такива разлики
                                нещто майстора дето я е правил е объркал или неточно количество сте сипали
                                За мен е въпрос на майсторлък + точното масло
                                То иначе нямаше да правят фирмите от 2,5 та до 10.
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X