Обява

Свий
Няма добавени обяви.

eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

    Виж си тракинг номера.С него можеш да следиш къде е пратката.

    Коментар


    • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

      Transaction ID: 2D413881932574251 - Това ли ми е тракинг номера и ако е този къде мога да го проследя

      Коментар


      • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

        Първоначално публикуван от dovizioso Преглед на мнение
        Transaction ID: 2D413881932574251 - Това ли ми е тракинг номера и ако е този къде мога да го проследя
        Не е това. Това ти е номера на PayPal транзакцията. Трябва да имаш номер на пратка.

        ...което с обикновена поща в общия случай не върши почти никаква работа, щом пратката напусне UK.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

          А върши, върши. Сайта на нашите пощи дори казва кога пратката е изпратена към местната пощенска станция.

          Коментар


          • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

            Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
            А върши, върши. Сайта на нашите пощи дори казва кога пратката е изпратена към местната пощенска станция.
            Я, да видиш ти чудо! Ми значи са мръднАли!

            Честно казано скоро не съм имал обикновена пратка от недръпната държава. А и не съм си давал труда да гледам. Едно време нямаше такива неща.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

              Колеги дай те съвет какво да правя защото пратката ми вече 14-ти ден я няма
              Да изчакам ли още или да пиша на англичанина
              Направо да се оплаквам в ПайПал и къде точно мога да се оплача че досега никога не ми се е налагало

              Коментар


              • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                Изчакай още. Имаш 40 (или 45 бяха) дни на разположение за обжалване в PayPal и eBay. Или просто питай продавача какво става.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                  аз съм твърдо за e-bay, най вече ebay.co.uk
                  доста неща си купих , имах и стока не отговаряща описанието( фар грешен модел) , коректен търговец беше ми възстановена цялата сума.
                  В много редки случаи се бавят пратките, но наистинаа е рядко, сигурното е че ако не дойде ще ти върнат парите
                  Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                  :D

                  Коментар


                  • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Изчакай още. Имаш 40 (или 45 бяха) дни на разположение за обжалване в PayPal и eBay. Или просто питай продавача какво става.
                    Питай без да се притесняваш, длъжен е да ти отговори, ако не пускаш case в ebay
                    Ако трябва ще помагаме аз вече съм минал през това и се реши в моя полза
                    Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                    :D

                    Коментар


                    • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                      Hi not sure....just back from holiday.....sent it ages ago will come back to you....Richard
                      Ето какво ми отговори продавача на въпрос защо още не съм си получил нещата и ако може да провери какво става

                      Коментар


                      • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                        Еми писал ти е че ще провери и ще ти пише какво е установил. Изчакай го ден-два и пак го питай какво става.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                          Най-накрая продавача ми писа че пратката ми въобще не е излязла от Англия и е стояла в офиса на пощата поради една странна за мен причина а именно че в пратката ми е имало течни неща заради които Royal Mail не са ги изпратили и сега той пак щял да ги прати но без течностите и щял да провери колко ще излезе куриерската услуга и отново да го прати

                          Та искам да питам длъжен ли съм да плащам втори път куриерска услуга след като един път вече съм я платил и ако откажа да платя какво бих могъл да направя

                          Коментар


                          • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                            Нищо не си длъжен. Ако не ти изнася, просто му кажи, и се разберете. Ако нещо се дърпа, има механизъм за изясняване на нередностите през еBay.

                            Наистина е малко проблематично изпращането на всякакви химии, така че със сигурност не ти говори глупости.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X