Обява

Свий
Няма добавени обяви.

eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

    Първоначално публикуван от VAAKO75 Преглед на мнение
    дали съм спестил толкова че да има за почерпка
    $150*1.40=210лв. /1.2=175
    210-175=35лв.
    Черпиш за 5лв. и 30 остават икономия
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #77
      От: До: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

      Малко стара тема , но ми е СПЕШНО и искам да попитам колко горе -долу би ми излязла покупката от ибей САщ на един колянов вал с биели и бутала около 25 кг на стойност 1000 $, срока и вариант на доставка , Благодаря предварително !
      GL420, G500

      Коментар


      • #78
        От: До: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

        Първоначално публикуван от valka Преглед на мнение
        Малко стара тема , но ми е СПЕШНО и искам да попитам колко горе -долу би ми излязла покупката от ибей САщ на един колянов вал с биели и бутала около 25 кг на стойност 1000 $, срока и вариант на доставка , Благодаря предварително !
        Е, как да ти кажем, като не ги продаваме ние. По куриер от Китай шипинга на такава пратка струва около 300 долара От САЩ може би ще е горе-долу пак от тоя порядък. Колко конкретно - трябва да питаш конкретния продавач. Много е различно, и това, дето съм ти казал, е само за много-много груба ориентация.

        Доставката по куриер е между 3 и 7 работни дни, обикновено. Най-често около 5. С нормални пощи - между 2 седмици и месец, а понякога и до 2 месеца, ако я замотаят някъде.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #79
          От: До: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

          имам предвид нормална поща от щатите за тия килограми
          GL420, G500

          Коментар


          • #80
            От: До: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

            Вдясно от картинката на нещото което се продава има едни сини текстчета. Едното е "Ask a question". Цъкаш на него и питаш продавача за колко ще ти го прати нещото до България, ако изобщо му се занимава да праща извън щатите.
            За едно и също нещо различните продавачи искат много различни цени за доставка, така че само те знаят отговора на въпроса.
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • #81
              От: До: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

              http://postcalc.usps.gov/Default.aspx

              По въпроса колко ще струва от САЩ. На страницата има калкулатор. Трябва да знаеш колко тежи, с какви размери е и от къде до къде се праща. И ти дава точно цената.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #82
                От: До: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                Първоначално публикуван от valka Преглед на мнение
                имам предвид нормална поща от щатите за тия килограми
                На www.usps.com вероятно има тарифата им, или калкулатор според тегло и размери. Не съм много сигурен обаче до колко е удачно изпращането на стоки с толкова висока стойност по нормална поща. Случва се "да се изгубят по пътя".

                Ама вместо да си говорим тук, просто питай продавача. Това е правилния начин. Той си знае как праща, какви уговорки и договори има с пощите или куриерите, и т.н. Редовно изпращащите търговци ползват сериозни отстъпки, често до 50%.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #83
                  От: До: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                  посочения калкулатор изкара 500$ шипинг за тия килограми , което ми се струва прекалено много за един колянов вал и за това ви питах . Вече пуснах запитване , а в пощата ми казаха за термина "с предимство" при обикновените пратки , някой запознат ли е ? Питам толкова подробно защото вала е за джет и ако дойде октомври ....
                  GL420, G500

                  Коментар


                  • #84
                    От: До: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                    Първоначално публикуван от valka Преглед на мнение
                    посочения калкулатор изкара 500$ шипинг за тия килограми , което ми се струва прекалено много за един колянов вал и за това ви питах . Вече пуснах запитване , а в пощата ми казаха за термина "с предимство" при обикновените пратки , някой запознат ли е ? Питам толкова подробно защото вала е за джет и ако дойде октомври ....
                    25 kilograms = 55.1155655 pounds


                    Postage Price Calculator
                    International Services
                    available for a Package of 56 lbs 0 oz to Bulgaria
                    Price charts and complete information for Bulgaria
                    Priority Mail® International Speed 6 - 10 business days Post Office Price $231.25 Paid Online $219.69

                    Products (Hide Dimensions) Speed**Post Office PricePaid Online Global Express Guaranteed® (GXG)*
                    Maximum Value for Contents: $2,499.00
                    See Service Guide Before Mailing
                    Max. length 46", width 35", height 46" and max. length plus girth combined 108"

                    1 - 3 business days Calculate
                    Calculate

                    Express Mail® International
                    Max. length 36", max. length plus girth 79"

                    3 - 5 business days $266.25
                    $244.95

                    Priority Mail® International
                    Max. length 42", max. length plus girth combined 79"

                    6 - 10 business days $231.25
                    $219.69


                    *GXG, Priority Mail International Flat-Rate Envelope and Small Flat-Rate Box, and First-Class Mail International are not available for items requiring an Export License under U.S. Law.
                    **Designed to be delivered in the number of business days specified for each service depending on origin and destination.
                    Global Express Guaranteed minimum dimensions are 5 1/2" high x 9 1/2" long

                    http://ircalc.usps.com/MailServices....6&m=6&p=56&o=0

                    25 килограма са 56 паунда. Според дадения от мене калкулатор ето ти цените, максималните размери и сроковете с обикновенната американска поща.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • #85
                      От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                      Добри вести колега . Много благодарности !!!
                      GL420, G500

                      Коментар


                      • #86
                        От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                        За колко време идват от UK със Standard Int'l Postage?

                        Коментар


                        • #87
                          От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                          Първоначално публикуван от Radeon Преглед на мнение
                          За колко време идват от UK със Standard Int'l Postage?
                          Това е термин, указващ стандартния начин за пращане от продавача. А той всъщност може да е както обикновена поща (колет), така и пращане чрез куриер, като и сроковете, и особено цените, се различават в пъти.

                          Обикновена поща (колет) ми е пристигала за 4 дни дори. Явно щур късмет. Обикновено идват за мажду 10 дни и месец, но съм имал и пратка, пътувала 3 месеца. Вече се бях отказал да я чакам и я бях отписал.

                          Куриер - обикновено за 3-5 дни е в София. После, в зависимост от варианта за освобождаване - още между 1 и 3 дни седи в склада на куриера тук, или докато те изчакат да я освободиш лично, или, ако си им пуснал пълномощно, да ти изготвят декларацията, да ти я изпратят, да те изчакат да си внесеш мито и ДДС, да им ги върнеш сканирани по електронна поща, и те на другия ден да я освободят, а на по-другия да ти я доставят.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #88
                            От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                            Ако използва този метод от момента на пращане до момента на получаване в град от провинцията - 6 до 7 дни не повече. Поне на мен за около две години поръчки от UK Ebay ми идват за толкова време.

                            Коментар


                            • #89
                              От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                              Първоначално публикуван от Radeon Преглед на мнение
                              За колко време идват от UK със Standard Int'l Postage?
                              от UK пратките, поне моите, над 20 на брой, обикновено стигат при мен за 3 до 6 дни.

                              Коментар


                              • #90
                                От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                                Колеги някой правил ли е продажба в ebay. Имам няколко неща които в БГ надали ще продам лесно и искам да ги пусна там.
                                Какво трябва да направя по настройките на ebay и paypal и т.н.
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X