Обява

Свий
Няма добавени обяви.

eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    Колеги някой правил ли е продажба в ebay. Имам няколко неща които в БГ надали ще продам лесно и искам да ги пусна там.
    Какво трябва да направя по настройките на ebay и paypal и т.н.
    От приятел знам (който е продавал), че най-сериозния проблем са услугите на нашите пощи.
    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

    Коментар


    • #92
      От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

      Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
      От приятел знам (който е продавал), че най-сериозния проблем са услугите на нашите пощи.
      И по-точно?
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #93
        От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

        Не били сигурни, както всяко нещо в България. След 2-3 часа ще се срещна с него и ще го разпитам защото май е започнал пак да търгува по e-bay. Ще го питам за настройки и всичко каквото трябва!
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • #94
          От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

          Питай, да. С другото ще се сборя, ама ме интересуват продробности с пощите, понеже съм пращал крайно рядко.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #95
            От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

            Вчера говорих на маса с него! Можело и по пощата и там ти давали някакво номерче на пратката (както по Еконт) което може би е един вид гаранция!? Това е най-евтиния вариант! Може и чрез други куриерски фирми, като Еконт. Но там цените били двойни!
            Относно настройките, там нещата постоянно се менят и от E-bay имали все повече изисквания! Примерно на него му се наложило да остави стационарен телефон (това когато продавал от Англия) и ред други проверки. Всичко това е с цел по-висока сигурност при покупко-продажбите.
            До колкото на мен ми стана ясно. Чрез сайта ти продаваш стоката и по електронен път получаваш парите в които трябва да включиш сумата която ти е необходима за да изпратиш колета! Всеки сам си преценява по какъв начин и чрез кои куриерски услуги да изпрати стоката!
            Общи линии нещата май не са много сложни.
            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

            Коментар


            • #96
              От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

              Доколкото знам за да започнеш да продаваш в ебея трябва първо да имаш положителен фийдбек от покупки, не съм сигурен точно за колко, но с едно-две положителни мисля че не става.

              Коментар


              • #97
                От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                Здравейте. Искам малко да посъживя темата със един въпрос който ме вълнува в последно време. Понеже видях, че сте споменали сайта http://www.alibaba.com/ и искам да ви разпитам как стават нещата там. От няколко дни се ровя и разглеждам различни обяви. Аз си търся мотор и разглеждах доста такива но на много места с учудване намерих предложения от сорта на 450-600 долара за мотор което мисля, че е странно. Възможно ли е това или всичките тези фирми са измама? По какъв начин се плаща там? Понеже съм ученик с ограничен бюджет какво бихте ми предложили до към 800 лева или такова животно няма Ще съм благодарен на всякаква информация, която бихте споделили и мерси предварително.

                Коментар


                • #98
                  От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                  Доколкото виждам почти всички неща в този сайт се продават на едро, включително моторите, които си гледал. 450-600 долара струват някакви китайски моторчета и трябва да си вземеш примерно минимум 3-5-10-50 броя. Така, че общо взето надали този сайт ще ти е от полза
                  Колкото повече, толкова повече! - казъл Мечо Пух и умрял от свръхдоза...

                  Коментар


                  • #99
                    От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                    Аз разпитвах няколко представителя на различни компании и някои изискват минимална поръчка от 3-10 та и повече мотори, но има и такива които предлагат и единично. Друг е въпроса, че покрай хобито ми (моделизъм) се изръсих толкова яко, че сега немога да си намеря място. Уш си поръчвам аз модел а то се оказа, че сичкото е измама и там е много по тъпо направено понеже вариантите за плащане са: банков трансфер или Western Union като и в двата случая изпратиш ли връщане няма. Аз се подведох от един тукашен пост на друг член на форума, че проблеми с този сайт няма но всъщност не мисля повече дори да го отварям. И май май и на мотор няма да се кача. С ученически бюджет няма възможност да си купиш мотор поне според мен. Единственото което ми остава е да си направя чопър, който съм започнал и да се радвам на малкото което имам.

                    Коментар


                    • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                      Първоначално публикуван от KasalmoR Преглед на мнение
                      Здравейте. Искам малко да посъживя темата със един въпрос който ме вълнува в последно време. Понеже видях, че сте споменали сайта http://www.alibaba.com/ и искам да ви разпитам как стават нещата там. От няколко дни се ровя и разглеждам различни обяви. Аз си търся мотор и разглеждах доста такива но на много места с учудване намерих предложения от сорта на 450-600 долара за мотор което мисля, че е странно. Възможно ли е това или всичките тези фирми са измама? По какъв начин се плаща там? Понеже съм ученик с ограничен бюджет какво бихте ми предложили до към 800 лева или такова животно няма Ще съм благодарен на всякаква информация, която бихте споделили и мерси предварително.
                      Много внимавайте с този сайт !!!!!!!!!!!!

                      Тъстът ми търгува с растителни мазнини и след известна коренспонденция относно слънчогледово олио, се оказа, че НИГЕРИЙЦИТЕ яко са го обсебили този сайт. Толкова са се усъвършенствали, че водят коренспонденцията от името на най-големите в бранша и ако всичко не е толкова подозрително изгодно и просто .............

                      Признавам, че в началото аз се хванах, само че когато става въпрос за сделки с голяма стойност явно им е доста по-сложно (мостри, сертификати и т.н.).

                      В един момент когато стигнахме до истинската фирма, от името на която се представят, хората ни написаха едно горе-долу вече типово писмо , в духа на това да внимаваме и, че от доста време се борят да си изчистят името от тези откоровени мошенници
                      TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                      "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                      Коментар


                      • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                        Здр колеги, имам един въпрос

                        Значи спечелих един търг в Ебей и на 19-ти Май получавам съобщение в пощата ми че пратката е пратена с Royal Mail и ще ми пристигне до 3-5 дневен срок.Днеска сме 27-ми Май и все още я няма а попринцип от Англия стигат за 3 4 5 дена




                        Посъветвайте ме какво да правя или да чакам още време

                        Коментар


                        • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                          Първоначално публикуван от dovizioso Преглед на мнение
                          Здр колеги, имам един въпрос

                          Значи спечелих един търг в Ебей и на 19-ти Май получавам съобщение в пощата ми че пратката е пратена с Royal Mail и ще ми пристигне до 3-5 дневен срок.Днеска сме 27-ми Май и все още я няма а попринцип от Англия стигат за 3 4 5 дена






                          Посъветвайте ме какво да правя или да чакам още време
                          Чакай. Това все пак е обикновена поща. Нещата стигат за между 2 и 20 дни. Имал съм пратка, дето дойде след 2 месеца от америка, и такава, дето дойде за 3-4 дни, пак от същото място.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                            Когато аз си закупя нещо от английския ибей,примерно в понеделник-знам ,че на следващия понеделник то ще е вкъщи.Ако не е голямо даже ми го носят удома.

                            Коментар


                            • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                              Ето съобщението което получих на 19-ти Май в пощата ми.
                              Това съобщение означава ли че пратката е пратена или просто след плащането си го получавам

                              Коментар


                              • От: eBay онлайн маркет Вашето МНЕНИЕ!!!

                                Всичко е на ред.
                                Пратката е изпратена по Роял Мейл. Плащане е направено.
                                Three witches watch three Swatch watches.
                                Which witch watch which Swatch watch?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X