Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лепенки ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: От: Лепенки ?

    Първоначално публикуван от druz Преглед на мнение
    Здравейте, колеги
    Имам нужда от съвет. Купих си лепенки Blackbird. Като ги разопаковах обаче видях, че в единия край един от стикерите е прегънат и се е отлепил слой от горната част (видимата) на стикера. Въпросите ми са следните: Дали това е някакво "транспортно фолио" или е част от стикера? Дали да го сваля целия, или да пробвам да го нагрея с пистолета и да се надявам, че ще залепне. Също така не знам ако е някакво фолио което трябва да се махне и аз не го направя, дали няма да се нагърчи при нагряване. С две думи ако някой е слагал такива стикери или е запознат моля да пише дали да махам горния слой или не. Пробвах и на другите части от графиките, който не са прегънати и като огъвах леко пак се отлепваше този въпросен пласт. Просто много лесно се отлепя и за това се чудя проблем с лепенките ли е, или слой който трябва да се махне. Иначе отдолу под него, стикера си изглежда добре. Ето снимков материал:
    [ATTACH=CONFIG]682171[/ATTACH]
    Благодаря предварително.
    Много ме съмнява да трябва да се маха това фолио.Най-вероятно е част от самия стикер , който го предпазва от "нараняване"
    Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

    Коментар


    • Re: Лепенки ?

      Ами май е някакво предпазно фолио, като тези които слагат на дисплеите на телефоните. Аз питах един приятел който се занимава с фолиа, но за съжаление стикерите не бяха в мен да му покажа нагледно, че то така... Сега чакам да ми дойдат пластмасите и като ги залепя ще пиша какъв е резултата.
      Поздрави

      Коментар


      • От: Лепенки ?

        На мен ми прилича на някакво транспортно фолио. До сега не съм имал лепенки които да се делят на такова фолио, дори при зверска експлоатация в гората.
        Същинската дебела лепенка се вижда отдолу и тя не се дали така на слоеве.
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • От: Лепенки ?

          Отлепи след като залепиш към пластмасовите детайли,това е предпазно (транспортно ) фолио.
          Виж тук.http://www.blackbirdracing.com/defau...EtLS0xMg%3D%3D
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • От: Лепенки ?

            И според мен, това е транспортно фолио, така че когато залепиш лепенките на пластмасите, трябва да го махнеш. А дори и да не го махнеш съм сигурен, че много скоро след това, то само ще се отлепи
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • Re: Лепенки ?

              Благодаря за бързите отговори. Да оказа се че е транспортно фолио, но пък сега имам проблем със залепването. Въпреки че обезмаслих със спирт в краищата стикерите се разлепят и сега ги дадох да ги запечатат с прозрачно фолио отгоре. Пробвах с пистолет за горещ въздух включително и човек който се занимава с това ама на места просто не ще да хваща. Той ми предложи този вариант другия беше да лепя с моментно лепило на местата където не хваща, но първия вариант ми допадна повече
              Валентине благодаря за линка ще го прегледам когато имам по-бърз нет.
              Поздрави

              Коментар


              • От: Re: Лепенки ?

                Определено си избрал по-добрия вариант, който е запечатване с прозрачно фолио Явно е, че лепенките са били стари и там от където си ги взел, просто са те преметнали
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • Re: Лепенки ?

                  Еми май наистина нещо са ме метнали, ама то и аз бая се циганих за цената та те от своя страна ми туриха шапката. Здраве да е. Повече няма да се занимавам с лепенки те и без това в гората много не важат. Тъпото в цялата ситуация е, че даваш пари уж за нещо качествено, а пък какво получаваш?...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X