Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лепенки ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Лепенки ?

    Първоначално публикуван от flashMX Преглед на мнение
    Преди бях чел една тема за лепенки на Offroad-bulgaria.com ползвах търсачката,но не я намерих. Та въпроса ми е: Има ли някой от София,който да има 1-2 такива лепенки???
    Прочетете тук: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #47
      До: Лепенки ?

      Лесно ще ми направят каквито искам лепенки проблема е, че искам да сложа някакво дъбело защитно фолио като на оригиналните лепенки-търсил съм ,ама май няма в България някой знаели дали има някъде такова фолио?

      Коментар


      • #48
        До: Лепенки ?

        Камен Калчев;703632
        Мога да ти направя всякаква лепенка или надпис, е почти всякаква.


        Колега ще имам нужда от твоите услуги да не търся художници .
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #49
          До: Лепенки ?

          Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
          За какво са ти тези лепенки като те не ти сипват бензина в мотора . Нали за това са "рекламни" , за да правиш реклама на някоя фирма . По-добре отиди на бул. Христо Ботев , там има един човек , който ще ти направи каквито си искаш лепенки , но ще са си твой !
          напълно те подкрепям
          FIAT Doblo SX

          Коментар


          • #50
            До: Лепенки ?

            Първоначално публикуван от rrsss Преглед на мнение
            Лесно ще ми направят каквито искам лепенки проблема е, че искам да сложа някакво дъбело защитно фолио като на оригиналните лепенки-търсил съм ,ама май няма в България някой знаели дали има някъде такова фолио?
            Колега лепенките се лакират след като се сложат на мотора така издържат на драскане и на атмосферните влияния Ползва се прозрачен лак с който се пръска металика.
            Последно редактирано от Димитър; 15-03-10, 18:56.
            Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

            Коментар


            • #51
              До: Лепенки ?

              Лесно ще ми направят каквито искам лепенки проблема е, че искам да сложа някакво дъбело защитно фолио като на оригиналните лепенки-търсил съм ,ама май няма в България някой знаели дали има някъде такова фолио?
              Малко неща са по-здрави от камъка!При евентуално падане и влачене на мотора няма фолио което да издържи.Лакираното също би се обелило.За това решението е да обясниш на на служителите във фирмата,къде ще лепиш и на какво ще бъде подложено и да ги оставиш да ти изберат подходящо фолио.Качваш си обработения фаил на флаша и когато фолиото се обели отново там.Има доста видове безцветно фолио но според мен е излишно(само оскъпява).По мои сметки цената на правените лепенки е около 10 пъти по ниска от тази на оригиналните и просто няма смисъл да ги гоним по качество.Моите за една година нямат дори надраскано но и всяка година да ги сменям едва след 10 ще дам колкото за оригинални стикери.Това е лично мое мнение и никого не ангажирам нито оспорвам качеството на оригиналните неща.

              Коментар


              • #52
                До: Лепенки ?

                Падне ли се спасение няма оригинални, лакирани всичко се надира и после разлепване кит, нови лепенки или боя , абе дълга и широка затова най-добре на флашче да си ги имаш
                Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                Коментар


                • #53
                  До: Лепенки ?

                  Абе май най добре да не се пада ама си е неизбежно при нас.А отностно лепенките някой път евтиният вариант излиза по скъп.
                  Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Лепенки ?

                    А отностно лепенките някой път евтиният вариант излиза по скъп.
                    Принципно си прав когато мога спазвам и аз тази максима.В случая не е правилна.По горе съм обяснил защо.Щом ти харесват оригиналните поръчай си.Аз ще продължавам да карам с ефтини, изработени за мен-както на мен ми харесват.

                    Коментар


                    • #55
                      Здравейте колеги,за мен един мотор без лепенки е като човек без дрехилепенките придават хубавия външен вид на мотора,затова за мен лепенкитеса от голямо значение.Аз си порачах от (сащ) лепенки иги чакам да дойдат,етови снимки на лепенките.Моля кажетеси мнението за лепенките,и дали щестанат добре на мотора.

                      Етоги....
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от Тануцо; 10-03-10, 11:13.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Лепенки ?

                        Първоначално публикуван от TAKI Преглед на мнение
                        Здравейте колеги,за мен един мотор без лепенки е като човек без дрехилепенките придават хубавия външен вид на мотора,затова за мен лепенкитеса от голямо значение.Аз си порачах от (сащ) лепенки иги чакам да дойдат,етови снимки на лепенките.Моля кажетеси мнението за лепенките,и дали щестанат добре на мотора.
                        Няма снимки.дай да видим как изглеждат тия лепенки.
                        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Лепенки ?

                          супер са, ще му смениш имиджа на мотора
                          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                          Коментар


                          • #58
                            До: Лепенки ?

                            Момчета лично аз съм вманиечен на темата за външен вид на мотора.Може някой колеги да не ме разбират но...Който ме познава знае че не жаля ни мотор ни екип но така ме кефи да има и фаца братлета.Ето и новите лепенки на Ямахата ми.Мотора стана мноо различен и интересен но струват ужасно скъпо и са само по поръчка от Щатите.
                            Прикачени файлове
                            [FONT=Comic Sans MS]Копривщица единствена!YZ450F"06 [/FONT]

                            Коментар


                            • #59
                              До: Лепенки ?

                              ето как са станали тези два мотора












                              цената варира от 130-150лв. според зависи покривната площ
                              за повече информация можете да се обърнете на този телефон: 0889048315
                              Последно редактирано от Краси; 14-03-10, 23:03.
                              SUZUKI RMZ 250

                              Коментар


                              • #60
                                До: Лепенки ?

                                Хондата е станала супер много оригинално, а къде ти ги правиха в кой град ?
                                Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X