Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лепенки ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лепенки ?

    От къде мога да си взема рекламни лепенки на различните фирми (Ufo,Fox,Acerbis,DID,Afam,Thor,Castrol,Airoh,K&N) и много други.Някой знаели къде се продават такива лепенки?
    Honda CRE 250
    Nissan Patrol GR

    Botevgrad Racing Team

  • #2
    До: Лепенки ?

    примерно тук
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #3
      До: Лепенки ?

      За какво са ти тези лепенки като те не ти сипват бензина в мотора . Нали за това са "рекламни" , за да правиш реклама на някоя фирма . По-добре отиди на бул. Христо Ботев , там има един човек , който ще ти направи каквито си искаш лепенки , но ще са си твой !
      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

      Коментар


      • #4
        До: Лепенки ?

        Здравейте!Тъй като ми направиха забележка че съм отворил нова тема за лепенки,за което модераторите са прави че има такава тема във която мога да пиша за лепенки и се извинявам защото не я бях видял.
        Сега по-въпросът ми къде мога да си намеря лепенки за SUZUKI DR, само за резервОара ми трябват.
        Поздрави!
        Последно редактирано от Chinela; 01-09-08, 14:57.
        [I]Радослав Димчовски[/I]

        Коментар


        • #5
          До: Лепенки ?

          Извинете за спама но преди гледах лепенките на сайта някаде но немога да намеря темата, може ли някой да ми каже от къде и колко ще ми струват лепенките ??
          Мерси предварително..
          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

          Коментар


          • #6
            До: Лепенки ?

            Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
            Извинете за спама но преди гледах лепенките на сайта някаде но немога да намеря темата, може ли някой да ми каже от къде и колко ще ми струват лепенките ??
            Мерси предварително..
            Моля, ползвайте търсачката.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • #7
              До: Лепенки ?

              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
              Моля, ползвайте търсачката.
              Мерси много..бях я забравил, все пак съм новобранец ...
              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

              Коментар


              • #8
                До: Лепенки ?

                Колеги здравейте.Ако някой все още се интересува за лепенките, мога да му кажа за един човек известен в София, като "Иванчо лепенката" или нещо такова беше!Аз лично съм ходил в работилницата му и ми е правил лепенки, такива каквито искам, а цените са приемливи за разлика от магазините!За пример само ще ви кажа, че за този човек ме упътиха едни пичове от магазин, в който се продаваха и лепенки, само че струваха майка си и баща си!Значи точен адрес не мога да кажа, но ще се опитам да обясня, как се стига до там:Тръгва се от кръстовището на Сливница по Ботев в посока Пиротска.Свива се мисля във втората или третата пресечка в ляво, още преди Симеон, и след като се свие в дадената уличка, почти веднага в дясно се вижда работилницата!Човека е много точен и всичко прави на момента дори!Чао и късмет!
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • #9
                  До: Лепенки ?

                  понеже темата е за лепенки да попитам тук, някои знае ли каде се продават тези лепенки които са като терометърчета и показват температурата ?

                  Мерси предварително
                  CRF - Contingency Reaction Force

                  Коментар


                  • #10
                    До: Лепенки ?

                    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                    Колеги здравейте.Ако някой все още се интересува за лепенките, мога да му кажа за един човек известен в София, като "Иванчо лепенката" или нещо такова беше!Аз лично съм ходил в работилницата му и ми е правил лепенки, такива каквито искам, а цените са приемливи за разлика от магазините!За пример само ще ви кажа, че за този човек ме упътиха едни пичове от магазин, в който се продаваха и лепенки, само че струваха майка си и баща си!Значи точен адрес не мога да кажа, но ще се опитам да обясня, как се стига до там:Тръгва се от кръстовището на Сливница по Ботев в посока Пиротска.Свива се мисля във втората или третата пресечка в ляво, още преди Симеон, и след като се свие в дадената уличка, почти веднага в дясно се вижда работилницата!Човека е много точен и всичко прави на момента дори!Чао и късмет!

                    този човек има ли някакъв телефон ?
                    CRF - Contingency Reaction Force

                    Коментар


                    • #11
                      До: Лепенки ?

                      Колега аз имам рекламна агенция,и правя лепенки,само трябва да ми кажеш какви искаш и какви размери!? Пиши ми на ЛС

                      Коментар


                      • #12
                        До: Лепенки ?

                        Първоначално публикуван от georgi86 Преглед на мнение
                        Колега аз имам рекламна агенция,и правя лепенки,само трябва да ми кажеш какви искаш и какви размери!? Пиши ми на ЛС
                        Колега а горе долу като цени И прашташ ли по куриер

                        Коментар


                        • #13
                          До: Лепенки ?

                          Аз съм си поръчвал лепенки при колега съфорумец и съм доволен от резултата, като може проекта да е и ваш, праща ги по куриер. За съжаление имам само мейла му, ако някой се интересува - kam_ch@abv.bg, Камен Калчев е името. Надявам се да съм бил полезен.
                          "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

                          Коментар


                          • #14
                            До: Лепенки ?

                            Колеги аз права лепенки, може по ваш дизаин, може и по мой
                            меила ми е kam_ch@abv.bg i kamen_kalchev@abv.bg
                            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                            Коментар


                            • #15
                              До: Лепенки ?

                              и ощеее
                              четвъртата е в процес на изработка
                              Прикачени файлове
                              "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X