Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята на група - ТРЯВНА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Историята на група - ТРЯВНА.

    Да продължи темата,че май не съм писал отдавна
    Настана април на 2010г в началото и се одготвихме да се поразходим в балкана към Българка
    Събрахме се доста хора и Сиромаха




    Дидо смени ктм за кавазакино какво да се прави




    Сиромаха





    А първото момче е Нино,нов с хонда 125 ендуро 19....г





    Тука спускаме белият камък над Плачковци








    А това е едно дере до Плачковци





    Дерето на Гръбчево











    А това е края на гръбчевската пътека

    Фантата





    Сиромаха





    Цецо




    Сиромахчето











    Сиромахчето





    А тука бера салата див чесън





    А тази снимка е от една локва навръщане




    Това е от тази разходка всичко беше нормално
    Последно редактирано от borkatasx; 12-04-12, 22:52.

    Коментар


    • От: Историята на група - ТРЯВНА.

      Загуби се нещо Борееее . Давай материала нататък
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Историята на група - ТРЯВНА.

        Стига толкова за днеска утре повече

        Коментар


        • От: Историята на група - ТРЯВНА.

          И аз чакам тая тема е супер интересна .Борка когато имаш време качвай

          Коментар


          • От: Историята на група - ТРЯВНА.

            Да продължим малко темата с 2-3 снимки от началото на април,но имаме само фантата сниман
            Карахме по- наблизо наоколо,Аз,цветан,Рамбо,Фантата,Христо с МЗ-то и...не помня


            Последно редактирано от borkatasx; 20-04-12, 21:46.

            Коментар


            • От: Историята на група - ТРЯВНА.




              Последно редактирано от borkatasx; 20-04-12, 21:58.

              Коментар


              • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                [SPORT]http://vbox7.com/play:06c81119[SPORT]

                Коментар


                • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                  Темата продължава с малко снимки от нашето каране към 18-20 април 2010г
                  Събрахме се 9 моториста,Аз ,Стамбата,Фантата,Христо с МЗ-то,Рамбо,Сиромаха,Рицина, Петко с на Цветан КТМ-ма и Иван/Санича/
                  Решихме да тръгнем към Бузлуджа и ако няма закъснения до Шипка


                  Тази снимка е от нашата гора малко над вкъщи






                  Санича





                  Рицина





                  Тука вече сме пред Бузлуджа само Рицина го няма,защото е край на колоната











                  Тука снимка на мойто моторче, че другите нещо се забавиха на път към Шипка





                  Тука вече сме на Шипка на гала обяд по часовниковата стрелка най-близо Санича,Аз,Стамбата,Рамбо,Рицина,Пецата





                  На тази снимка вече сме на връщане през деветте чучура





                  Стамбата






                  На тези снимки слизаме кой както може защото имаше много паднали дървета











                  Рамбо на курорт














                  Рамбо





                  Фантата





                  Христо





                  Това е от това каране
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                    Да продължа темата,че малко я забравих

                    И така към края на април излязохме да се поразходим-Цецо,Фантата,Сиромаха,Аз, Рицина и Пецата който се върна по технически причини
                    Посока Станчов Хан там се натъкнахме на една пътечка където не бяхме минавали до сега


                    Сиромаха














                    Започнахме да поразчистваме,че май никой не беше минавал от години












                    Аз запънах












                    Сиромахчето







                    Рицина





                    Фантата









                    И на фотографа Цецо кормилото





                    Катерихме и установихме,че няма изход
                    И обратно















                    Едно клипче от началото на излета с Пецата



                    [SPORT]http://vbox7.com/play:cfc8f70c[/SPORT]


                    А тука последни снимки от докарването












                    Това еПоздрави
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                      На Гергьовден излязохме да пробваме няколко нови пътекиЦецо,фантата и АзПосока Стнчов ХанЕдната беше за никъде,дърварска,а другата аз не можах да я превземабеше камениста и завой SX-са ме обръща няколко пъти и накрая се уморихЦецо и Фантата я качиха,но казаха ,че била без изход Снимките са ограничени само три и нищо интересно

                      Фантата






                      Цецо





                      И мойто моторче





                      Това е Но от сърцеПоздрави

                      Коментар


                      • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                        Браво Боре , от доста време не бях чел в историята на групата.

                        Тея S-ки са много коварни , като си помисля само и аз колко ядове съм брал с едни такива , лошото е , че уж им хванах чалъма , ама.. не всеки път се получава..... хахахах

                        Иначе действам по следните 2 начина в зависимост от терена , колко са правилни не знам, ма на мен ''уж'' ми помагат хахахаха

                        1. Атакувам S-ката право напред , като се стремя преднага гума да подмине завоя , след което въртя кормилото в посока на завоя , изнасям тялото в противоположна посока и яко газ. Получава се като завъртане на место, на задна гума (не знам дали го обясних ясно и разбираемо).

                        2. Атакувам завоя възможно по-широко и ползвам втората част от метод номер 1 , с изнасянето на тежеста в противоположна посока.

                        Недостатъка е , че ако не си подбереш правилно пътя , крачето ти идва леееееко '' късо '' за да се подпреш и следва пльосване по задник хахаха

                        Поздрави

                        П.п ако има друг чалъм ,светнете ме по-въпроса и мене да не се мъча като черен дявол хахахахах
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                          Да Жорка прав си за тази теория и практика но всичко зависи от трасетоВ нашият случей беще стръмно бърз S и много късКато се засилиш на първа го пропускаш,като е бавно и дадеш газ си по гръб е не можах да го излъжа,но го знам къде еСега съм с по-кротка техника EXC а не SX има разликаПоне за менеПоздрави

                          Коментар


                          • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                            Именно , именно Боре !!! Тоооо на теория много неща знам как стават ,ама на практика е като тираж на тото 6/49 хахаха
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                              Историята продължава На 8 май имаше състезание на Узана ендуро разбира се имахме учасник в това мероприятие Фантата, само,че бягаше към Габровският клубзащото още нямахме наш
                              Нагласихме се да присъстваме няколко човека,Цецо,Сиромаха,Рицина,Санича и Аз
                              Минаваме за Узана през Бъзлуджа и Шипка











                              Цецо





                              Санича





                              Рицина





                              А тука Фантата в действие






                              Тука вече сме на връщане














                              И на разбора Фантата се представи много добре първият ден завърши 7-ми от 14 учасника,а вторият ден 10-тиа крайното класиране 9-ти

                              Ами това еПоздрави

                              Коментар


                              • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                                Продължаваме историята на 22 май решихме да се поразходим по балкана към Бузлуджа няколко човекаВремето беше влажно дъждовно и мъглявоПотеглихме Бонев,Сиромаха,Цецо,Аз,Рицина и Фантата може и да е имало оше някой,но да ме извини
                                Потеглихме,карането беше гадно зариди мъглата,стигнахме Бузлуджа май хапнахме или не
                                Това е единсвеннанта снимка на път за Бузлуджа и то размазана

                                Сиромаха на първа линия







                                На връщане срещахме едни колеги с АТВ-та и едвам се разминахме

                                Към Вр. Бедек се разкъсахме малко Сиромаха караше зад мен,но като спрях Бонев беше зад мен

                                Почакахме малко Бонев каза,че Сиромаха бил се подхлъзнал и паднал леко,но нямаше никой и решихме да се върнем да ги търсим
                                Върнахме се и какво да видим Сиромахчето виеше от болка май си беше счупил крака с 5 км,но това са подробности,какво да правим всичките сме с моториВремето беше студено някой тръгнаха да търсят дърва за огънПовикахме Наско с джипката през балкана дойде побързо от хеликоптер и директно за Габрово в болницата
                                В последсвие като се чухме разбрахме ,че Сиромахчето със зле счупен крак
                                и се налага операция, шинирване пирони и 2000лв
                                Всичко мина благополучно все още е жив и иска да си купува мотор,защото онзи го продаде за да си плати операцията
                                Това е от тази кофти разходка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X