Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята на група - ТРЯВНА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Историята на група - ТРЯВНА.

    Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
    А каква е по натташната история на така наречения"PEPINO"(Kawasakiто на Пачо)?
    Ами покарах го около година и си го поддържах добре (буталца сменях , масла и т.н). После си взех друг мотор , а кавито остана за приятелката. Последва още около година, през която тя го кара 2-3 пъти. След това го продадох на едно момче от Варна. Обаче след мен явно "Pepino" нямаше късмет и ми звъняха за всевъзможни повреди (явно не е попаднал на собственик и на майстор). После му загубих следите.
    Ето така го продадох:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:016788045-big.jpg
Прегледи:1
Размер:82.1 КБ
ID:5351718
    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

    Коментар


    • #77
      От: Историята на група - ТРЯВНА.

      Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
      Ами покарах го около година и си го поддържах добре (буталца сменях , масла и т.н). После си взех друг мотор , а кавито остана за приятелката. Последва още около година, през която тя го кара 2-3 пъти. След това го продадох на едно момче от Варна. Обаче след мен явно "Pepino" нямаше късмет и ми звъняха за всевъзможни повреди (явно не е попаднал на собственик и на майстор). После му загубих следите.
      Ето така го продадох:

      [ATTACH=CONFIG]424576[/ATTACH]
      Благодаря за инфото!!!

      Коментар


      • #78
        От: Историята на група - ТРЯВНА.

        И така историята продължава на другият ден направихме реглаж на КТМ-чето на Цветан или по точно скъсихме веригатаДаже и Ванката вече беше на крак и присъства











        И след две седмици решихме да направим едно преходче до ЕнинаПояви се нов Човек СТАР МОРЖИЯ БЕЛИН бащата на Фантата с ДР 500/струг/





        Бяхме 4-5 човека












        ПО път Фантата започна да гасне и се върна а то какво билонали кара хондаклапани в последствие му набавих от един сервиз да има резервни в раницата





        На път за Енина















        А тука сме вече навръщане и решихме да се качимдо бр. Бъзовец
        Това са изгледи от върхът














        Ляво на дясно,Белин,Цветан,Сиромаха, Рамбо


















        Това е от от тази седмица всичко завърши благополучно
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #79
          От: Историята на група - ТРЯВНА.

          Настана и ноември месец,бяхме решили през седмицата да ходим до Мъглиж,че там имало мотокрос писта или нещо таковаСъщо така и Плачковската група се бяха надъхали да карат и направихме едно общо каране с един малък участник който кара мотокрос в 85ссм,момчето беше на 10-тина годинки с придружител кръстникът муОт страната на Плачковци излязоха 5 човека с малкият Ивчоа ние бяхме 4 човекаа Фантата беше вземал на баща си ДР-катаче хондата беще в бокса



          Времето малко ни изненадападма малко снежец е то си енормално за ноември











          А това е Ивчо Манев





          ИИИИ бат РАМБООО




          Фантата със ДРът




          Веньо




          И момчетата от Плачковци













          А това е вече в Мъглиж на пистата там имаше и двама местни колеги




          Стана малко проблем Сузукито нещо стегнаи извикахме пътна помощ








          Всичко приключи добре с изключение,че навръщане се умотахме и малко умряхме от студ в балканамалко се прибрахме по тъмно е то нали се стъмнява в 5часа

          Коментар


          • #80
            От: Историята на група - ТРЯВНА.

            На следващата седмица,Аз,Цветан и Рамбо решихме да се поразходим по балкана и по точно посока Бузлуджано през деветте чучура
























            Ха това съм аз




            ИИИИ Рамбо








            Малко снимки до пилона








            А МЗ-то можело да плува

            Коментар


            • #81
              От: Историята на група - ТРЯВНА.

              До тази локва(от последната снимка)стигнахме с РЕНОТО и СУБАРОТО на Миро през зимата на 2007или2008г.дек.месец,тръгнахме да търсим снега и намерихме счупена ск.кутия на РЕНОТО!!

              Коментар


              • #82
                От: Историята на група - ТРЯВНА.

                След две седмици пак покарахме Аз,Фантата и Цецо посока пак към Бузлуджаче е по-нависоко





                Фантата




                Само,че този път решихме да влезем в комунистическият паметник и да видимза какво са си давали парите нашите родители и аз малко














                Общо взето разруха като самият строй

                Да разведрим малко руйните


























                Малко снимки от външната страна,че вътре стана студено














                Това е от тази разходка всичко завърши благополучно

                Само като тръгнахме да се прибираме съборих съединител на шипка и от там с бусче до Трявна

                Коментар


                • #83
                  От: Историята на група - ТРЯВНА.

                  Само като тръгнахме да се прибираме съборих съединител на шипка и от там с бусче до Трявна
                  Тогава мисля че, събори гарнитурата на капака на съединителя от много ритане.
                  Фантата

                  Коментар


                  • #84
                    От: Историята на група - ТРЯВНА.

                    Първоначално публикуван от The Infamous Преглед на мнение
                    Тогава мисля че, събори гарнитурата на капака на съединителя от много ритане.
                    Опи и съединител+гарнитуратаа ритането беше друг път
                    Последно редактирано от borkatasx; 07-03-12, 21:27.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Историята на група - ТРЯВНА.

                      Какво е това обръщение към колегата (ОПИ)

                      Коментар


                      • #86
                        От: Историята на група - ТРЯВНА.

                        В края на м.ноември организирахме едно леко закриване на сезонамероприятието го проведохме на вр.Бъзовец защото е слънчево има барбекю,само вода няма,но това не е проблем няма да се миемАз понеже бях в бокса и се предвижвах с джипката и продуктите,а колегите с моторите,а на Белин кръстникът с Трабантнали е мотор

















                        И Рицина дойде щом е за пиенеако беше само каране едвали













                        Малко на слънчице











                        Тука Белин малко си почива и след това на разходка


















                        А тука вече всичко приключи и си тръгваме към вкъщи без произшествия






                        Ами това е

                        Коментар


                        • #87
                          От: Историята на група - ТРЯВНА.

                          Към 20 декември вече не ни свъртя на едно място и решихме да се поразходим из гората само,че беше студено и какво да правимЦецо предложи да изкара субарото в гората,а аз с джипката и направихме едно преходче,субарото добре се държа само където е малко ниско




























                          Това беше кратко ,но начесахме крастата

                          Коментар


                          • #88
                            От: Историята на група - ТРЯВНА.

                            Браво бе колега, много ти се кефя, стабилно си я подхванал тая тема и няма хлабаво. Всеки ден има материал за четене Давай следващия епизод.....
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Историята на група - ТРЯВНА.

                              Първоначално публикуван от faraskape Преглед на мнение
                              Браво бе колега, много ти се кефя, стабилно си я подхванал тая тема и няма хлабаво. Всеки ден има материал за четене Давай следващия епизод.....
                              Хахаха ами ти къде се загуби бе колега никакъв материал от Беласица

                              Коментар


                              • #90
                                От: Историята на група - ТРЯВНА.

                                Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                                Хахаха ами ти къде се загуби бе колега никакъв материал от Беласица
                                Нали съм ''учен'' човек или поне на такъв се опитват да ме направят хахах та... нагоре-надолу миналата седмица, то не беше Благоевград, то не беше Солун на няколко пъти и не ми остана грам време да покарам , а времето беше перфектно. Тая седмица няма да пропусна обаче.... Така,че материал ще има, само времето да издържи, че в дъжд някак не ме кефи да карам хаха

                                П.п А пък в Благоевград нета ми е ''уникално бърз'', движи се със скоростта на бременен охлюв в размножителен период при това и не мога да отварям темите само преглеждам къде е писано и нямам търпение да се прибера и да видя какво е станало във форума....
                                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 09-03-12, 19:04. Причина: Допълнение
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X