Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята на група - ТРЯВНА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Историята на група - ТРЯВНА.

    И така да продължим малко историята,че нещо се залежахме

    На 26 юни 2010г решихме да покараме малко понеже Калоян купи на Сиромахчето Хондата,нали с нея си счупи крака и извесно време нямаше да караНо се намери нов собсвеник и нов колега И решихме да се поразходим по нашият районРешихме да покараме към МъхченицаКалоян да посвиква с терена
    Събрахме се доста гъбари чак седем на брой-Калоян,Рамбо,Рицина,Санича,Цецо,Фантата и Аз
    Тези снимки са посока към Мъхченица

    Цецо



    Санича






    Рамбо





    А този лип е от една Габровска група от двама човека,ние докато чакахме на Мъхченица да се качат колегитеКачеството е малко лошо защото Рицина е снимал






    А този клип е от нас Цецо качи мотора на Калоян,а Фантата на Санича





    Тука вече сме на Плачковци и разпускаме с кола,фанта,кафе и ни остават още 5 км.смесено











    Това е от тази разходка всичко завърши благополучно

    Коментар


    • От: Историята на група - ТРЯВНА.

      Ехееее бравооо момци, тъкмо снощи си мислех да пиша какво става...! Много готина пътека. Това в дъжд може би няма качване ... ?

      Айде дано и аз скоро да дойда да го видя, пък каквото дойде , че и аз съм от групата на гъбарите
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Историята на група - ТРЯВНА.

        Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
        Ехееее бравооо момци, тъкмо снощи си мислех да пиша какво става...! Много готина пътека. Това в дъжд може би няма качване ... ?

        Айде дано и аз скоро да дойда да го видя, пък каквото дойде , че и аз съм от групата на гъбарите
        Е всичко е до късмет Жорка,някой път в сухо ти се опира от първият пътА за идването заповядай

        Коментар


        • От: Историята на група - ТРЯВНА.

          Да продължим историята на групатаНа другият ден пак излязохме да караме само,че повече народ две нови момчета решиха да излязат с насБай Пав с Иж и Стамбата с МЗ ТрофиРазбрахме също с двама колеги от Габрово баща и син Кольо/фантата/ и АлександърРазбрахме се да се срещнем в балкана, а ние се групирахме от Трявна-Аз,Цецо,Рицина,Фантата,Гошо,Бъчварчето,Бонев,Стамбата,Рамбо,Бай Пав и СтамбатаИ тръгнахме посока Бузлуджа

          Това е от една спирка по път








          Продължихме към Българка и спяхме защото Гошо си загуби подметкатаИ се прибра





          Срещахме се колегите от Габрово на Бузлуджа и те ни преведоха по една пътека май беше на здравето само,че на пускане, че на катерене толкова народ щяхме да изкараме цяла седмица




          Едно клипче от пускането





          Слязохме до гр.Шипка да хапнем по нещо и там беше като мото събор








          На връщане през едно пътче и обратно на Бузлуджа и от там към Ябълка да изпратим колегите

          А тука Рицина си припомня за Ижа





          Бъчварчето




          Цецо и Фантата





          Рицина






          А за сега стига толкова защото от тази разходка беше това и всичко беше наред и покарахме с двама нови колегиПоздрави
          Последно редактирано от borkatasx; 13-08-12, 22:38.

          Коментар


          • От: Историята на група - ТРЯВНА.

            Браво Боре !! Много добре сте покарали, евала и на Иж-а , не е лесно с тая машина в гората... Бравоо !!!!
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Историята на група - ТРЯВНА.

              Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
              Браво Боре !! Много добре сте покарали, евала и на Иж-а , не е лесно с тая машина в гората... Бравоо !!!!
              Да Жорка ама и трофито добре се справи с терена,а за карането беше приятно с голяма група-хубави хора

              Коментар


              • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                Да Жорка ама и трофито добре се справи с терена,а за карането беше приятно с голяма група-хубави хора
                Е това последното е най-важното , Боре !! Само така и занапред !!
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                  Браво Борка, страхотни спомени, загубих си подметката още в началото като тръгнахме и омотах кубинката с ластично въже както се вижда на снимката, та така покарах до х.Българка . Цецо каза че нагоре участъка бил доста каменист и реших че ще е по разумно да се прибера.

                  Коментар


                  • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                    еми да преди всичко трябва да се мисли гоше ,а инъче беше доста забавно на доста местасе чудех каде съм и какво правя тамщото то като за първо излизане с групата нипробваха от какво тесто сме замесени и имаше доста забавни места поздрави нацялата група

                    Коментар


                    • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                      Първоначално публикуван от baipav Преглед на мнение
                      еми да преди всичко трябва да се мисли гоше ,а инъче беше доста забавно на доста местасе чудех каде съм и какво правя тамщото то като за първо излизане с групата нипробваха от какво тесто сме замесени и имаше доста забавни места поздрави нацялата група
                      Не е така Павка не сме ви пробвали за нищо и ние не знаехме къде ще ходимПоздрави

                      Коментар


                      • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                        Да продължа темата,че само аз пиша по тази история

                        В началото на юли се нагласихме да ходим на рали WRC България,но с моторитеНаехме една къща на Цигов Чар-яз.БатакСъбрахме се 7 моториста и един зрител Цветан,Белин,Фантата,Санича,Рицина,Аз и Рамбо и едно приятелче с колатаТръгнахме с три буса една кола и 7 мотора и ракия Рристигнахме в четвъртак вечерта,почерпихме се и на сутринта рано,рано стартирахме към етапита през гори и асвалт,защото нищо не ни беше познато и няма много снимки от това пътешествие






                        Тука Рицина се прави на Батман





                        Тука съм аз





                        А тука Фантата реши да мине птез едно дере на язовира




                        Това са снинките има и видео и разходката беше много добра терените бяха различни от нашите,нямаше никакви камъни само чернозем
                        Всичко премина както тябва вечер на маса през деня по горите

                        Коментар


                        • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                          Малко се объркахме в гората


                          Коментар


                          • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                            Коментар


                            • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                              Между етапите се разхождахме в района


                              Коментар


                              • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                                тука си намерихме една локва,жегата беше голяма


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X