Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята на група - ТРЯВНА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Историята на група - ТРЯВНА.

    Историятя продължаваНа другият ден нали се бяхме надъхали същата група се организирахме и тръгнахме към прохода на РепубликатаНоооо

    Това е на Цецо мотора преди тръгване





    Фантата








    Натъкнахме се на малко сняг и то малко кишаА аз спуках задна гума,но това не ми попречи да си продълга каранетоЗа какво съм излязъл














    Малко с Фантат стегнахме,но за кратко




















    А това е на връщане















    Това е от тази Благополучна разходка А аз изхвърлих задната си гума е беще на 2 каранияно най-важното,че покарах

    Коментар


    • Re: Историята на група - ТРЯВНА.

      Много хубава джанта има колегата от предпоследната снимка хахах , почти като моята - лета/лята или както казват някои хора ''лятна'' джанта хахаха
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Re: Историята на група - ТРЯВНА.

        Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
        Много хубава джанта има колегата от предпоследната снимка хахах , почти като моята - лета/лята или както казват някои хора ''лятна'' джанта хахаха
        Хахаа найстина бяха станали красиви,но за малкоА ти как се справяш с твойте не се ли кривят по тези чукари

        Коментар


        • Re: От: Re: Историята на група - ТРЯВНА.

          Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
          Хахаа найстина бяха станали красиви,но за малкоА ти как се справяш с твойте не се ли кривят по тези чукари
          Еми да ти кажа , тя джантата си е доста масивна и дебеличка, до сега не съм имал проблем да чукна на дърво. А пък и гледам да не се набивам право в каманаците ,ако успея изправам на задна или заобикалям. Единствения проблем с тея джанти е цолажа (18 предна и 17 задна) => гумите са по-скъпи и това, че са мааалко по-тежички от тея със спиците.
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Историята на група - ТРЯВНА.

            Към 27 февруари Сиромахчето взема на Валката Ямахатада потренира малко за другият ден и излязохме Аз,Сиромаха и Боневда се повозим наблизо

            Сиромахчето да го калим малко в гората




            Сиромахчето позира за Гейсбука







            Бонев




            Ами това е малко снимки малко каране друг път повечеПоздрави

            Коментар


            • От: Историята на група - ТРЯВНА.

              И така на другият ден пак да покараме Аз, Стамбата,Бонев,Цецо,Сиромаха,Фантата и сигурно е имало още някой, но не мога да си спомняДа се обади

              Сиромаха пак пози за Гейсбука




              Тръгнахме към Станчев ханнаблизо с две думи, но Сиромахчето спука радиатор пробвахме един път с много паднали клони и една клечка му проби радиатора,а докато го чакаме пробвах една пътечка А също и Бонев я пробва,но нема снимки




















              Тука Стамбата нямаше огънче и назоби ямахата да зачерви кривката да изпуши лулата на мира





              Това е от тази разходка всичко беше добре само с един спукан радиатор

              Коментар


              • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                Да продължим темата защото групичката от гейсбука да има какво да разискват нали са против офроудаами хора без хоби и да им благодаря за рекламата

                И така да не си отнемам времето с тях да продължим по същество
                Мина офроуда на джипките и ние се надъхахме да караме по тяхното трасе организирахме една групичка от десет мотора и едно атвИмахме един гост от Левски Анатоли да покара малко с нас и един нов пилот Христо с МЗ 251


                Анатоли с Ямаха YZ 250




                Тука съм аз и Христо с МЗ-то





                Бонев




                Стефчо синът на Бонев






                Бат Рамбо






                Пецата с Кадживата





                Рицина





                Анатоли











                Валката си отдъхва





                Анатоли










                Тука си почиваме малко,че беше доста топличко и от тези коловози се поуморихме











                След почивката пак на седлата











                Тука пак малък отдих и май згубихме някой ,но не помня кой беше щом Рицина е при нас всичко е наред










                Това са снимките от това каране всичко завърши добре само на Бонев Ямахата нещо спря да пали и с пътна помощПоздрави

                Коментар


                • Re: Историята на група - ТРЯВНА.

                  Борееее , нещо бая зор сте видели с тея коловози ми се струва , няма ги традиционните усмивки . Поздрави !!!
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Re: Историята на група - ТРЯВНА.

                    Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                    Борееее , нещо бая зор сте видели с тея коловози ми се струва , няма ги традиционните усмивки . Поздрави !!!
                    Жорка какво да ти кажа наистина се поуморихме,а коловозите си бяха гадни защото бяха станали твърди,а на места много калниНо какво да се прави поне си изкарахме весело

                    Коментар


                    • Re: От: Re: Историята на група - ТРЯВНА.

                      Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                      Жорка какво да ти кажа наистина се поуморихме,а коловозите си бяха гадни защото бяха станали твърди,а на места много калниНо какво да се прави поне си изкарахме весело

                      Е то това е важното Боре хахха Пък нали знаеш, кал + локви - мечтата на ендуриста ...... и ада за тоя дето пере после хахахах
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Re: От: Re: Историята на група - ТРЯВНА.

                        Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                        Е то това е важното Боре хахха Пък нали знаеш, кал + локви - мечтата на ендуриста ...... и ада за тоя дето пере после хахахах
                        Хахахах така е когато има кал е много доволно,а лятото е голяма мъка с тази пепелА за прането има водоструйки и перални

                        Коментар


                        • От: Re: От: Re: Историята на група - ТРЯВНА.

                          Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                          Хахахах така е когато има кал е много доволно,а лятото е голяма мъка с тази пепел
                          А за прането има водоструйки и перални
                          Оооо да !!! Аз като се прибера и ме дебнат от терасата с думите - ''Така не си мисли, че ще се качиш горе !!! " хахаха . Фън да има . Айде да не спамя хубавата тема Поздрави
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                            Да продължим с темата с нашата история към края на март направихме една разходчица към пределаБелин,Петко,Рамбо,Цветан,Аз,Сиромаха и не на последно място ФантатаСиромахчето си купи една Хонда CR250 и това му беше първото излизане
















                            Тука на гала обяд на Предела


                            Последно редактирано от borkatasx; 05-04-12, 23:00.

                            Коментар


                            • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                              Най -добрият клип до сега


                              [SPORT]http://vbox7.com/play:8a4fa3f8[/SPORT]

                              Коментар


                              • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                                определено един от наи-добрите клипове ,може да се каже ,че благодарение на него се запознах с по-голямата чест от групата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X