Обява

Свий
Няма добавени обяви.

По Старопланинските пътеки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: По Старопланинските пътеки

    Марине още като отидохме в началото на пътеката,един човек каза че било абсурд да се мине с мотор,по принцип аз почти не се предавам но честно да си кажа бях готов на половината пътека да се откажа,но Жоро ми помогна на най тежките места и продължих до край.Значи пътеката не е невъзможна иска подходящт мотор,защото е много тясна с високи камъни които удрят двигателя,и къси и под прав ъгъл завои където мотора трябва да се изправи на задна гума за да завие.Затова за такива пътеки трябва точно мотора който е на клипа по горе.

    Коментар


    • #92
      От: По Старопланинските пътеки

      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
      Марине още като отидохме в началото на пътеката,един човек каза че било абсурд да се мине с мотор,по принцип аз почти не се предавам но честно да си кажа бях готов на половината пътека да се откажа,но Жоро ми помогна на най тежките места и продължих до край.Значи пътеката не е невъзможна иска подходящт мотор,защото е много тясна с високи камъни които удрят двигателя,и къси и под прав ъгъл завои където мотора трябва да се изправи на задна гума за да завие.Затова за такива пътеки трябва точно мотора който е на клипа по горе.
      Абе Ице твоя мотор си е жива Scorpa кви мотори кво чудо, твоята катерица се движи по всякакви пътеки.
      0888 074 049

      Коментар


      • #93
        От: По Старопланинските пътеки

        Неделния ден беше прекрасен и ние/ аз, Христо и Николай/ избръмчахме към……………..нееееее , това не е границата. Няма да бягаме от милата ни Родина..
        Това е оградата на завода за бомби.





        От тази ограда тръгват три пътеки към билото на Балкана.На Килибеча бяхме с габровци и адаша Витлиемов, някой ден ще пробваме Игановската, а днес се бяхме запътили за Певчанската пътека.

        На това май му викат „Пътя на Камацуто” Може и да бъркам






        След екстрема продължава щатната пътека





        Интересни гледки се откриха



        Малко пози





        И нагоре през гората



        Не стигаше дълбоката шума ами и сняг се появи





        Певчанската поляна






        ГАз нагоре





        Паркираме пред хижата



        Днес до Дерменка няма да ходим.- било и почивен ден



        Ей тук ще си напалим огън за печенките




        Потърсихме хартия за запалване на огъня и какво излезе от един джоб. Загубените контроли от едно отминало състезание



        Има и софра

        Последно редактирано от Жоро Йорданов; 07-02-11, 23:14.
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • #94
          От: По Старопланинските пътеки

          Усещам че продължението ще е по весело.Раьона на Певчанската хижа страшно много ми хареса,май ще развием и други забавни пътечки.Пачароз ще ни го дадеш ли под наем да го ползваме
          Последно редактирано от hristo jivota; 07-02-11, 23:29.

          Коментар


          • #95
            От: По Старопланинските пътеки

            Пийнахме с мезетата по няколко глътки…………….балканска вода и тръгнахме да се прибираме.

            Добре ама, срещнахме това

            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • #96
              От: По Старопланинските пътеки

              Пътеката към Аневското кале / пътека в пълния смисъл на думата, на места и кормилото минава на една страна/ се виеше право нагоре



              Не може да се кара бързо а бавно нямаше начин да се издрапа



              Най-подготвения мотор беше КТМа на Николай и той поведе към върха




              Малко лирическо отклонение . По полянките минзухара беше нацъфтял



              Набирахме бързо височина



              С един поглед ставаше ясно защо само от тук може да се стигне до крепостта





              Няколко минути преди да се скрие слънцето освети останките на калето и последното място където може да стигне мотор без хеликоптер



              Ето го и героя



              А това е подстрекателя



              Продължава да се оглежда



              Обратния път също няма да е лесен





              „Пак ще се прибирате по тъмно” каза слънцето и се скри зад Средна гора



              Последно редактирано от Жоро Йорданов; 08-02-11, 08:33.
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • #97
                От: По Старопланинските пътеки

                Две клипчета. Не изглежда толкова стръмно, но не се качва много лесно.




                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                0894328706

                Коментар


                • #98
                  От: По Старопланинските пътеки

                  Много, много, много красиво.!!!!

                  Коментар


                  • #99
                    От: По Старопланинските пътеки

                    Мисля че е крайно време да се замислите и за още един вид мотор в гаража ви започва с тра и завършва на ял
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • От: По Старопланинските пътеки

                      Краси трябва да видиш Николай във какво е превърнал КТМа,ендуро-траял,в момента както му е подготвен мотора просто няма пътека по която да не излезне.

                      Коментар


                      • От: По Старопланинските пътеки

                        Спомена ми разни работи, но още несъм го виждал. След месец две ще се видим
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • От: По Старопланинските пътеки

                          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                          Мисля че е крайно време да се замислите и за още един вид мотор в гаража ви започва с тра и завършва на ял
                          На нас траяли не ни трябват.... имаме си подстрекател.

                          Коментар


                          • От: По Старопланинските пътеки

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            .Пачароз ще ни го дадеш ли под наем да го ползваме
                            Ще го дам щом е за аматИОри.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: По Старопланинските пътеки

                              Тази неделя издебнахме едно затишие на вятъра и с бате ви Ичо Живота подкарахме конете по Стария балкан/ отбелязвам предварително, че местата които са посетени не са в границите на НПЦБ!



                              Ето ме и мен все още читав



                              Веднага поехме по тясната пътечка чийто завой бяха толкова остри, че моторите трябваше да се извъртат на място за да продължиш напред/ после гумите не били качествени и не карали много километри/



                              Кратка почивка



                              И още по кратко чудене по козята или конската пътека да продължим



                              За съжаление аз поех по грешната и катеренето нагоре за мен приключи. Някой беше отрязал едно дърво на 50см и тревата и тънките клончета го бяха покрили.
                              Христо ми изправя мотора за да се спусна надолу



                              По нататък следват снимки от самостоятелния поход на Живота въоръжен с моя фотоапарат/ но това ще стане след „Забраненият плод”
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • От: По Старопланинските пътеки

                                Тъкмо се зарадвах, че ще има какво да правя докато жените гледат сериалите и хоп врътна кранчето . Адаш а ти защо не си продължил ? Повреда или контузия ? Поне от прочетеното така разбрах.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X