Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

    Вчера времето беше супер и направихме едно преходче(над 100км) по Средна гора и ако успея ще кача някоя снимка,защото се излагаме вече.Само караме,а тук-нищо.
    Прикачени файлове
    Когато няма друг изход- използвай централния вход!

    Коментар


    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

      Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
      Вчера времето беше супер и направихме едно преходче(над 100км) по Средна гора и ако успея ще кача някоя снимка,защото се излагаме вече.Само караме,а тук-нищо.
      Браво, малко ама от сърце!

      Коментар


      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

        Ники, не знам тук ли е мястото, но изпробвах новия пиньон.
        Качих се до х.Дерменка по римския път и слязох по Кърнарската пътека. Бях сам и не ми беше до снимки, но следващия път задължително. Мерак ми е да атакувам Комина, но още нямам екип.Така не се и качих до Ботев с джипката, дано да го направя с мотора.
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

          Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
          Ники, не знам тук ли е мястото, но изпробвах новия пиньон.
          Качих се до х.Дерменка по римския път и слязох по Кърнарската пътека. Бях сам и не ми беше до снимки, но следващия път задължително. Мерак ми е да атакувам Комина, но още нямам екип.Така не се и качих до Ботев с джипката, дано да го направя с мотора.
          какво се плашите от тоя комин
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

            Не иде реч за страх, но всяко нещо си има 1ви път.
            А и не е зле по такива дестинации да си имаш компания...
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

              За кой комин говорим?

              Коментар


              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                За кой комин говорим?
                За този над село Левски.
                Прикачени файлове
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                  Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                  За този над село Левски.
                  Дааа! Точно този екстремен участък май е доста проблемен!?
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                    Резил за всички карловци... толкова преходи и каране се направи от познати и приятели, а нито една снимка ... явно ако аз не пускам няма да е ама тук имам поне нещо архивно посъбрано от 2-3 карания тези дни така че го слагам в темата...
                    Прикачени файлове
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                      Добре, че си ти! Малко да разчупиш старата тема! Аз и с нов апарат, пак нямам нито една снимка!

                      Аз в събота може и да се поразкърша ако има с кого! Пак може и да поснимам ако прежаля апарата!
                      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                      Коментар


                      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                        Днес направихме една "бърза"Чивира с 3 АТВ та и аз Джилерата.
                        В началото дадох ръчка напред но се оплакаха че им мириша на 2Т
                        и се наложи да ги пусна напред. Моторетката се представи добре,
                        макар че завчера по пътя за Добрила се предаде точно преди скалата. Имам чувството че не работи добре двигателя. Кажете свестен монтьор в района да и хвърли едно око
                        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                        0894328706

                        Коментар


                        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                          Пускам линк към темата за изминалия уикенд:

                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=60453
                          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                          Коментар


                          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                            Темата нещо дръпна назад... Не карате ли или от каране няма време
                            От скука реших да пробвам траял........
                            Прикачени файлове
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                              [/IMG]
                              А знаете ли къде е това
                              А мен някой ако ме светне защо не ми излизат вмъкнатите изображения, ще го черпя....
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от Жоро Йорданов; 10-07-09, 06:56.
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                                Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                                [/IMG]
                                А знаете ли къде е това
                                А мен някой ако ме светне защо не ми излизат вмъкнатите изображения, ще го черпя....
                                Мога да ти кажа как да направиш да ти излизат и после да покараме някъде и да ме почерпиш после!
                                А това място не съм го посещавал, а ми изглежда доста интересно!
                                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X