Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нещото наречено плевенска " Група "

    Я, намерих един клип от последното каране на Габрово.


    Е това са най големите баири на Плевен



    Този е стар, но много му се радвам.

    Коментар


    • До: Нещото наречено плевенска " Група "

      Наистина много големи баири. Аз откога ти викам, елате малко в Стара планина, баирите са със малко по-големиИ малко повече боли, защото и камъните са повечко
      Прикачени файлове
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

        Спрете да спамите...
        MG RACING

        Коментар


        • До: Нещото наречено плевенска " Група "

          Извинявам се че се намерсвам по споровете ви, но !
          Темите в раздел Пътешествия и разходки с Ендуро са за публикуване на снимки от състояли се мероприятия.
          За всички други уговорки, спамове, спорове, делби и т.н. си има раздел Общи приказки и простотии.

          За това дали има плевенска група или няма, или всеки си кара в група от по 2ма човека, неможе да се упреквате и съдите !
          Хората си имат право на избор и всеки може да си кара в неговата група ако щеш дори от един човек, това си е личен избор на всеки човек.
          Не е колегиално да си правите оценки един на друг, още повече кой прав и кой крив. Всеки си има гледна точка, начин на живот и начин на мислене и неможе да живее по правилата и мненията на други.
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

            От този момент на там.... В тази тема.... Ще се допускат само публикации придружени със снимки и пътепис!

            Изключение ще правят само градивни постове, които са насочени с коментар към конкретните разходки и снимки.

            Всичко останало като спам, плява, задкулисни сапунки и пр. ще бъде изтривано лично от мен!
            За неспазване на това правило ще бъдат налагани наказания, вкл. и BAN!

            Форумът е общ! Съществува за общото благо!
            Има форумни правила и изисквания!
            Всички ще бъдат спазвани!

            На който не му изнася и не харесва това, което съм написал, има право на протестно писмо до Администрацията на портала!


            П.П. За всичко останало, но все пак в рамките на добрия тон, съм създал ето тази тема - Сапунка "Плевенчанка" - донеси!
            Имате право да и променяте заглавието както си искате.

            Коментар


            • До: Нещото наречено плевенска " Група "

              Вчера 30.12.2009г. направихме с Ицака неофицялно закриване на сезон 2009, като пробвахме да направим едно излетче в троянският балкан. Днес ще е офицялното закриване в покрайнините на Плевен.
              Няколко снимки от вчера. След като се оказа, че батерията на камерата ми е паднала от студа, извадих фотоапарата и започнах да снимам. Нещастието беше пълно. След първите няколко снимки ме изненада червен надпис " Памят закончилась" Някой пак беше забравил да сложи карта памет .
              С. Чифлик хотел Веника.

              Самото село закътано сред балкана.

              Стартовата площадка. От тук освен нас е стартирала и ракетата Байконур

              Камерата която ми откъсна главата и в крайна сметка почти нищо не засне

              Ало, кой се обажда. На Ицака му стопиха телефоните този ден.

              Този кол се намира между хижа Васильов и хижа Ехо, а ние се намираме до кола .

              Последна снимка от балкана за тази година. Догодина пак.


              Днес ще е офицялното закриване в покрайнините на града. Очаква се да има доста хора. Може би да има и доста снимки, но незнам.

              Коментар


              • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                Събрахме се, беше много весело, но приключихме деня и сезона с една счупена ключица за жалост, дано не го открием със същото.
                Предполагам утре ще видим и снимките.

                Коментар


                • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                  Много лошо. РАзбрах и аз за момчето. Пожелавам му скорошно оздравяване.
                  Освен ключицата, няколкото счупени спирачки, денят приключи и с един блокирал двигател .
                  Нямам научно обяснение за броят на хората, които се събрахме днес . От Къде излезна толкова паплач нямам идея . По едно време си мислех, че някой е поканил ловешката група та станахме толкова много.

                  Без този рунтавият неможе.

                  Тошко беше главният кулинар.

                  Други пък си почиваха.

                  Моторчетата.

                  Ренди не позволяваше никой да се доближи до барбекюто

                  На отсрещният бряг всичко беше спокойно.

                  Някой беше омесил пита за закриването на 2009 година.


                  Ха наздравеееееее

                  Ренди използваше приспособления за хранене.

                  Други мааха направо с ръце

                  Естествено после покарахме малко.

                  обърнете внимание на червената стрелка. Точно след изкачването има трап 2 метра дълбок и 3-4 метра широк. Някой го разбраха много късно . Жалко че нямаше човек с фотоапарат горе, за да снима купчината от мотори и хора . По късно, а може би и утре ще кача и клипове. Утре вечер ще има още доста снимки. Днес поснимахме бая .


                  БЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2010 г. леле колко светло стана с тези крушкииии

                  Коментар


                  • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                    Eто така премина денят на видео.


                    За тези които незнаят как си говорим помежду си:

                    Ето и малко каране. Обърнете внимание на вторият клип

                    Коментар


                    • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                      Моля за извинение за закъснението на коментара за закриването на сезон 2009 г . Благодаря на всички, които се отзоваха на призива ми и с присъствието си уважиха това мероприятие Очаквах 7-8 човека и останах изненадан от многобройното присъствие Документирах събитието с над 200 снимки . Ще се опитам да кача някои ,но не съм сигурен да ли ще успея Ако някой желае да има снимките да се обади на 0888832288 , за да уточним начина на изпращане Надявам се , че на откриването на сезон 2010 г ще има още по голямо присъствие
                      Последно редактирано от boiko73; 04-01-10, 12:08.
                      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                      Коментар


                      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                        Първоначално публикуван от Dancho-crf250x Преглед на мнение
                        ... Ако някой желае да има снимките да се обади на 0888832288 , за да уточним начина на изпращане Надявам се , че на откриването на сезон 2010 г ще има още по голямо присъствие
                        Данчо, пратих ти СМС с адрес на ел.поща, на който да пратиш снимките. Ще ги публикувам, за да видим още кадри от събитието.
                        Поздрави.

                        ПП. Ако можеш изключи опцията за удебеляване на шрифта при писане.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • От тази снимка може да добиете представа за участието в мероприятието

                          кат за първа снимка не се получи
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от Chinela; 04-01-10, 12:58.
                          Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                          Коментар


                          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                            Много ми хареса събора. Надявам се другият път да ми хареса още повече и да има още повече хора
                            Последно редактирано от Chinela; 04-01-10, 16:45.
                            Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                            Коментар


                            • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                              Ето няколко кадъра от диска, който ми даде Данчо днес.









                              Както се вижда, ентусиастите хич не са били малко.
                              Само така!

                              По-нататък ще има и повече снимки, пък и Данчо ще се понаучи да прикачва снимки и ще разказва преки впечатления.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                                Ето малко снимки и от мен.
                                http://avtoklimapl.snimka.bg/motorcy...60560.16788084



                                Последно редактирано от Жоро Донечки; 06-01-10, 16:31.
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X