Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
    Петък вечер.



    .
    Снимките са супер съжелявам че не съм бил там, но Тодор след като отиде някаде се обажда да каже каде е ходил ?.П.П. Пак ще му се карам. Поздрави.
    Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 19-05-09, 05:33. Причина: ?
    Не е важно какво караш, а как го караш !

    Коментар


    • #62
      До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места



      Жоре, кажи ми как бяха имената на колегите от снимката, но като идваш насам внимавай да не ритнеш
      дъската, дето крепи мотора.
      Прати ми имела си за да ти пратя всички снимки
      Последно редактирано от Тодор Етрополе; 19-05-09, 10:54.
      С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

      Коментар


      • #63
        До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

        Първоначално публикуван от Тодор Етрополе Преглед на мнение
        Жоре, кажи ми как бяха имената на колегите от снимката, но като идваш насам внимавай да не ритнеш
        дъската, дето крепи мотора.
        Прати ми имела си за да ти пратя всички снимки
        От ляво на дясно сме:Николай,Наско,Даниел и доло е Иван
        0888 074 049

        Коментар


        • #64
          До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

          Eии когато Чичко ви Фър ви разправя че Ренди е чудо не чувано майтап ви се вижда,на куц крак превзема баирите но да не забравяме че си остава,,,кози п,,,ч нали-Ренди к'о ша каиш????

          пп п,,,ч не означава мъжка коза!!!а производно от уретера им!!
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • #65
            До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

            Браво Момци, доволен съм от вас. Ама много.
            За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

            Коментар


            • #66
              До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

              Плевен. Едно отвратително място за каране. Равно трева до колене. Отврат.
              Ама няма как. Трябва да се кара. Днес, решихме да обърнем по някое кръгче. Всичко завърши зле в моя полза, но за това по късно.


              Филип се радва на новият си мотор. YZ 250. Много е щастлив.



              Ето кончетата, все още здрави.

              Даваме газ, защото времето напредва. Отиваме на Чернелка.

              Ето че стигнахме до целта си.






              До тук всичко беше много хубаво, но трябваше да дадем газ, за да се преберем по светло. И такааааааа.
              Летяхме на мръсна газ по равните поля на Плевен. Тъкмо изцедих пета скорост до дупка и се канех да включа шеста и всичко беле много хубаво, докато не се срещнах с този камък.

              Скоростта беше твърде висока и времето за отреагиране нулево. Резултата:


              Филип, беше захвърлил мотора си на земята и тичаше към мен. За тези седемнадесет метра исгурно повтори над 20 пъти " Жив ли си жив ли си.............. Погледнете къде е камъка , а къде ми е каската. Е там бях и аз.

              Както казва, един мой приятел- "Тъпото парче", работил е малкият дявол. Разминах се само с безброй ожулвания и натъртвания.


              Никога некарайте без екипировка, дори и само за малко.

              Добре че каската ми беше на главата.
              КТМ-а голям мотор. Пораженията са нулеви. И тея гардове на Никомотор, уж ефтини, ама държат. Вече изпробвани в специални ситуации, на голямо натоварване.

              Тука да кажа една реплика от Джартов:
              Пробвах се да летя. Седемнадесет метра не е никак малко. Вече знам. Мога да летя, но незнам как да кацам
              Айде. Оставям ви и отивам да си охкам на спокойствие. И знайте:
              ВЪРНЕТЕ ГАЗТА ВСИЧКИ СМЕ ДОСЕГАЕМИ. Всеки си казва, абе точно на мене ли ще се случи? Трябва да знаете че е твърде възможно. Пада се точно когато си най сигурен в себе си. Айде весело изкарване на празниците

              Коментар


              • #67
                До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                Нямаш ли ризница бре магаре...
                Жорка много съжалявам да прочета за този инцидент,
                дано всичко е ок и нямаш никакви странични ефекти като амнезия.
                Щото представи си забравиш Джартата и кой ще го ебава после...

                Коментар


                • #68
                  До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                  Еии дебела глава си си и туито!!!
                  Колко пъти сум ти казвал ,не така за къде така?
                  Забрави за лонгетата??
                  Ама туи то-куфа кратуна!!
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • #69
                    До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                    Жоро е сега ме убеди да си купя ризница . И между другото тоя камък мисля, че се сещам къде е,и той от доста време си седи там обаче мисля, че беше в страни от пътя, как си се узовал до него неможах да разбера.
                    [img]http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg[/img]

                    Коментар


                    • #70
                      До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                      Жоре, радвам се, че и тоя път си минал по тънка лайсна. Раните и мотора ще се оправят ,и след като всичко е приключило по живо по здраво остава ти утехата да знаеш , че от най-неприятните случки се раждат най-разказваните в бъдеще спомени.

                      И за да ти повдигна бойния дух ще ти кажа че и аз веднъж изкривих джантата след неприятно падане във фотошопов дол.



                      С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                      Коментар


                      • #71
                        До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Летяхме на мръсна газ по равните поля на Плевен. Тъкмо изцедих пета скорост до дупка и се канех да включа шеста и всичко беле много хубаво, докато не се срещнах с този камък.
                        ..............................................................................................
                        Скоростта беше твърде висока и времето за отреагиране нулево.
                        Искам да исползвам случая да вметна нещо много важно за всички които карат мотори по отскоро и нямат много опит.
                        Колеги,точно тези скоростни участъци са най страшни и крият постоянни изненади.Сами се сещате че при голямата скорост времето за реакция е почти равно на нула.Тревата е също фактор който е много подлъгващ и опасен,защото крие камъни,коловози и всякакви невидими препядствия които могат да ви извадят от баланс.
                        Единственното правилно решение е да се кара по бавно.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Искам да исползвам случая да вметна нещо много важно за всички които карат мотори по отскоро и нямат много опит.
                          Намекваш нещо за карането на Жоро ли????
                          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                          Sofrace Offroad Team

                          Коментар


                          • #73
                            До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                            Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                            Намекваш нещо за карането на Жоро ли????
                            Ми така излиза , ама той е шматка и от него немога да се обидя. Ще го пратя да пие едно кафе в Ситито ( сам и да ме чака ) и съм си върнал жеста .Сега ще го оправя
                            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 27-05-09, 15:51.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                              Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                              Намекваш нещо за карането на Жоро ли????
                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              Ми така излиза , ама той е шматка и от него немога да се обидя. Ще го пратя да пие едно кафе в Ситито ( сам и да ме чака ) и съм си върнал жеста .
                              Нищо не намеквам и нищо смешно няма.Който ме послуша няма да сгреши!

                              Коментар


                              • #75
                                До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                                Нищо не намеквам и нищо смешно няма.Който ме послуша няма да сгреши!
                                Че нищо смешно няма то е ясно аз за съжаление нямам снимки от едно време когато направих 15метра бразда в земята с каската ми който не е карал само той не се е търкалял но нали знаеш ,че като си говорим на всички ни е ясно но като сме група и първия подгони ясно ти е какво става всеки навива и много не му мисли аз не съм виждал някой да изостава защото много мисли а защото не може. С две думи сложиш ли каската акъла изчезва а не трябва да е така никой не е безсмъртен и незнам каде е границата между разумното и глупоста повечето постарадаха от глупост в повечето случай заради проби на разни мотори без екипировка деликатно е полужението всички трябва да се замислим докато са ни здрави главите та да има с какво да мислим.
                                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                                Sofrace Offroad Team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X