Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нещото наречено плевенска " Група "

    това са снимките от последното возене от събота 09.01.2010г. поздрави на Данчо гледам че не е могъл да качи снимките и му помогнах....
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Нещото наречено плевенска " Група "

      На този оборот който сте направили в заведението, ако бях на мястото на бармана щях да ви изгоня, но преди това да ви накарам да измиете пода от калта която сте вкарали.
      Другото нещо. Говорих с кметът на Къртожабене. Трябва да преустановим карането по Чернелка. Знаете че там се води еко пътека. Хората са прави да се сърдят.

      Коментар


      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
        .. Говорих с кметът на Къртожабене. Трябва да преустановим карането по Чернелка. Знаете че там се води еко пътека. Хората са прави да се сърдят.
        Жоро, затова ви предлагам, като намеря малко свободно време, да "ви запозная" с района около нашето село Тученица и каньона на едноименната р. Тученишка. Там няма екопътеки, а има достатъчно баири за превземане, има река и всички "удобства" за разнообразен офроуд.
        Пък е не е далече - на 11 километра от града.
        Ето няколко снимки от миналата зима.









        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • До: Нещото наречено плевенска " Група "

          Жоро, затова ви предлагам, като намеря малко свободно време, да "ви запозная" с района около нашето село Тученица и каньона на едноименната р. Тученишка. Там няма екопътеки, а има достатъчно баири за превземане, има река и всички "удобства" за разнообразен офроуд.
          Последният път когато си ходих на "вилата" в Тученица ми направи впечатление големият брой ендура. Повечето бяха 600кубикови но мернах и няколко расови машини.Направо съжалих,че не си бях взел мотора.Момчетата там карат здраво и въобще не се оплакват от терена.Места за каране има достатъчно.

          Коментар


          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

            Oбиколихме и РАдишево и Тученица, Брестовец, Бохот, Къшин и какво ли не обиколихме и нищо съществено в крайна сметка. Днес ми беше първият ден като атевист. Доволен съм. Открих полезни неща в тав-то: може да се спи на него докато другите се забавляваха на едно затворено трасе. В крайна сметка съм доволен. Компанията беше добра и се получи готина разходка. filip mx май понатроши ключица малко. За пръв път да нямам снимки от каране. Ама Лъчо снима . Сега стоим и чакаме за снимките.

            Коментар


            • До: Нещото наречено плевенска " Група "

              ето и клипове от днес


              и най-ценното от карането


              пък Жоро да качи, като си оправи Блутута клипа да се посмея и АЗ
              Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 16-01-10, 18:26.

              Коментар


              • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                Обобщението. Само незнам защо излезна с малки промени при качването във V box-a.
                Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 19-01-10, 05:28.

                Коментар


                • На 31.01. - неденя бях на определеното място за среща Изчаках 20 мин. някой да се появи, след като никой не дойде, тръгнах сам Това ми е първото каране в по - дълбок сняг. Мисля, че е по - коварно да се кара в такъв сняг отколкото в кал, защото белотата не позволява да се прецени какъв е теренът отдолу. понеже бях сам, не се отдалечих на повече от 6-7 км. от града. Бутането, тегленето и влаченето на мотора може би бяха повече от карането направих няколко снимки, с които ще се опитам да ви покажа каква беше обстановката

                  Мястото на срещата







                  Продължаваме с опитите








                  Последно редактирано от Chinela; 01-02-10, 20:24.
                  Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                  Коментар


                  • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                    бат Данчо много се е окопал.Сигурно от там копат суровината за циментовия!!!!!

                    Коментар


                    • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                      Първоначално публикуван от anatoli_petkov Преглед на мнение
                      бат Данчо много се е окопал.Сигурно от там копат суровината за циментовия!!!!!
                      За този вид мнения е другата тема в раздел Общи приказки и простотии: Плевенска група Д`ге.
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                        Благодаря на Модераторите за търпението им към неуспешните ми опити за прикачване на снимки
                        Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                        Коментар


                        • Ауууу нямаше ме една седмица и темата загива .
                          Ето едно клипче от операция: Спасяването на Лъчо. Качеството е под всякаква критика.


                          Някой карат денем, а някой могат и нощем . Който издържи до краят на клипа ще види как премахвам излишните дървета от пистата.

                          Коментар


                          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                            При качването на последният клип, ми се обади Ренди със скръбна вест. Ворът му е умрял. Бутало, биела, цилиндър, всичко е станало не едно . Мир на праха му. Сега ще има голяма почивка .
                            Ето още едно клипче от кариерата ми на атевист .

                            Коментар


                            • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                              Ааа убава работа!! тои уш хубаво го бе смазал ,пък тя ква излезе?? Ади ади ша кара с джипките!!
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X