Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

    този материал го посвещавам на двама мои много големи приятели : Краската от Търново и Евгени МЛ.


    Всичко започва по еддин и същи начин. Бензиностанция Еко-Плевен.

    Първо закуска

    След това се прегръщаме

    Някой ползват момента да се почешат тук-таме

    снимаме си моторите

    и тръгваме

    По път спираме да се бием

    Правим глупости

    и така докато не стигнем на заветната ни цел с. Чифлик.

    Там се екипираме

    И започваме да си играем

    Други пък отиват да карат. Ама в крайна сметка всеки за каквото е дошъл


    Продължението довечера . Има още около 60 снимки.

    Коментар


    • До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

      Ето го и продължението.
      ДАнчо се справи значително по добре този път.




      Тошко с летящият ДР

      Първите кълбета

      Ето полета



      Някой се връщаха за втори опит

      Стой не падай

      По добрите направиха по няколко качвания.

      Е тука влиза в сила вица : Твоят железен кон има голямо око но не вижда дърветата

      Леко счупеният фар

      Героите са уморени.

      Аз след като извадих още два мотора освен моя и помогнах за избутването на другите вече незнаех на чии хора съм.

      Ренди спи.

      Аз пък нещо си мечтая.

      Олеле. Тук понеже снимах и не помогнах за издърпването на мотора , ми излезна прякора плевенският Джартов



      Само една черна нинджа може да убие друга черна нинджа

      Филип е доволен. Личи си му



      Тук се снимам сам, понеже съм добър и там където стигнах бях сам. Искаше ми се да легна и да умра.

      Ето билото, но не можех да се докопам до там Нямах нито сили нито въздух.

      Лошо се кара в тези храсти

      Следва връщане до Бели осъм, а от там по римският път до Беклемето. Обядвахме и продължихме. Бирата не е моя

      Метереологичната станция на върхът.

      Ето го и самият връх.

      ТАкъв ураган беше, че се чудехме къде да се заврем.

      После аз поспах и се върнахме на изходната точка.

      Подредихме прилежо екипите в багажника , натоварихме моторите и кой от дето е дошъл.


      Ми това е. В главните роли: Добрият , Лошият и тъпото копеле.

      КОНЕЦ

      Коментар


      • До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

        E така стана номера с фара. Фотографа е луд. АЗ съм фотографа
        Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 09-11-09, 05:37.

        Коментар


        • До: Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

          ЕЕЕЕ браво ! Време беше ! Тези групови излизания са рядкост в тази тема . А за коментара към клипчето просто нямам думи
          [img]http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg[/img]

          Коментар


          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

            Страшен е последния поход...
            [CENTER]Живей така че, като умреш и Дявола да ти запали свещ !![/CENTER]

            Коментар


            • До: Нещото наречено плевенска " Група "

              Ако не можете да правите челна стойка, завъртете си компютрите за да можете да гледате клипа. Аз не знаех къде е горе и къде е доло.

              Коментар


              • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                Я като съм почнал да го наглася както подобава.

                Добрите майстори малък го вадят. Поговорката е в пълна сила.


                Така можете ли ?


                А така ?

                Или така ? Обърнете внимание на ланеца


                Абе какво да ви говоря. Ренди с една дума.
                Който си е добър си е добър По душа

                Коментар


                • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                  Жоро,на снимките има мотор паднал в една локва. Отам на ляво има път, който води в края на Бели Осъм. Тръгваш по макадана, след 700 м., след овчарника завиваш на ляво и по пътеката излизаш на кръчмата на Беклемето.

                  Коментар


                  • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                    После аз поспах и се върнахме на изходната точка.

                    А до "Орлето" не стигнахте ли него ден/заслон Орлово гнездо/
                    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                    0894328706

                    Коментар


                    • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                      Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                      А до "Орлето" не стигнахте ли него ден/заслон Орлово гнездо/
                      Не. На билото не можеше да се стои прав, а видимоста беше почти нулева. По късно като се прибрахме казаха за ураганни ветрове на Ботев и по високите места. 150 км/ч.

                      Коментар


                      • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                        Вчера беше лош ден за мен. След като групата от Габрово потегли, моят КТМ загина отново. Започна да работи като форажомелка.
                        Върнах се на изходна точка и започнах да чакам да стане 17 часа, за да се върнат другарите. Да, но беше едва 10 часа. Поседях половин час и стигнах до заключението, че или ще го срина тотално или нищо няма да му стане и драснах да догонвам групата. Да но вятърът неможе да се догони . Ето и няколко снимчици .

                        Новото попълнение на плевенското нещо наречено " Група "
                        Ицо. За сега той ще излезне един от най свестните, без странични дефекти .


                        Старите кадри- Джантов.

                        Секунди преди да взема генералното решение.


                        В следващият момент си кибичех на ски пистата на Узана и чаках. ЧАКАХ , ЧАКАХ , близо 40 минути, но така и никой не дойде.

                        Няколко картички.





                        И както казва Чинела, американците пратили самолет да разузнава кой е този самотник на ски пистата.

                        В този момент ми звъни телефона, но ми звъни някак си отчаяно. Ицо беше. Върнал се при колите, поради тежкият терен и малко кофтият му мотор. Веднага трябваше да затвърдя поговорката " Приятел в нужда се познава " и в следващият момент бях при него, с вече подготвен нов маршрут "9-те чучура".
                        Той ме чакаше и въпреки несгодите и полягването му в една локва не спираше да се усмихва.

                        Ето го и моторът му.

                        Тука му предлагам 20 лв.,на тъмно за да падне и да направя някоя хубава снимка, но той така и не падна .

                        Точно преди възловият баир, (преди чучурите) на който очаквах, че няма да се справи, но учудващо почивката му се отрази добре и нагоре излезна като тапа.




                        Тука аз демонстрирах бързина. Натиснах копчето на фотоапарата и в следващият момент бях пред обектива. Бърз съм какво да се прави

                        Ицака като видя колко съм бърз щеше да се напикае от смях

                        Кадри от филм на ужасите.

                        Бяхме добре с времето и реших да го изкарам на "Малък бедек"


                        няколко снимки от върхът.

                        Ееееееееееххххххххх , друго немога да кажа.









                        Времето напредваше, но след като разбрах, че Ицо е минавал покрай бузлуджа, но не се е качвал до паметника, нямаше как да не идем и до там. Беше ни почти под носа.


                        Ето ни на паметника.

                        Поради хубавото време имаше доста туристи на паметника и се наложи да им обясня, че ние сме келеметори и трябва да се качим с моторите по стъпалата иначе няма да сме никакви келеметори.


                        На връх еди кой си, намираш се над хижа еди коя си. От къде да им знам имената.


                        Ето ме и мен.

                        Базата за връзка с извънземните. От тук се свързах с Джартов, който беше спукал гума някъде в южна България.


                        Последна снимка от връщането. Някъде над Габрово. Локви и кал до колене.


                        В крайна сметка моторът ми издържа. Това бше от мен. Не очаквайте продължение.

                        Коментар


                        • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                          След като взех един отвратително врял душ, изпих два големи чая с 25 грама ( не 250 а 25 ) коняк, вече съм мъртво пиян и мога да почвам да качвам скромните 5-6 снимки от днес. Всичко започна с дълго мислене. След като прекарах бронхит-пневмония и преди 2-3 дена започнах да се чувствам по добре, днес започна аха, аха да ме повтаря . Викам си: Знае ли човек от какво ще му мине болеста и реших да пробвам, да се лекувам на мотор . Звъннах на плевенският бат Дак и отпрашихме из заснежените плевенски "възвишения "
                          Първо, зареждане на газ.

                          От Шел направо на полето. О чудо днес ме има на 2- 3 снимки

                          Данчо

                          отново Данчо

                          И пак Данчо

                          Е този път аз

                          Данчо атакува смело



                          аз пък се снимам сам

                          Даката

                          Много е бърз едвам го хванах

                          Е това е плевенският бат Дак. Доволен е . Ами няма как да не е доволен след това добро каране.

                          Малката чашка на тази снимка обяснява качеството на другата снимка





                          Това е от мен. Честит първи сняг. За някой втори, за други трети

                          Коментар


                          • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                            Малко сняг и от Беклимето.
                            Прикачени файлове
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                              Специално за фенове,Жоре.......
                              "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

                              Коментар


                              • До: Нещото наречено плевенска " Група "

                                Няколко снимчици от днес. Джани отново не се обадих. КАрането беше по скоро излет. Състезанията приключиха в Шумен .
                                Моторът ми стои и чака дружките си.

                                Ето ги и тях. Забавили се, че моторът на Ицко паднал на бензиностанцията от ремаркето , след което повторил падането по път . Слав богу без сериозни инциденти .

                                Един бърз ремонт на лостче за скорости.

                                Владо готов за приключения.

                                Някъде из плевенските равнини.

                                Ще падаш ли или ще се закрепиш



                                Ето ме и мен. Ицко малко ми е резнал главата, но то в тази част няма нищо в нея

                                На седянката.

                                Ицака пробва как се кара КТМ.



                                Как съм се маскирал самооооо



                                Завирах се из храстите та намерих тази пътечка, която в краят си беше пълен отврат с тези прагове.

                                За капак минахме през каньона на р.Чернелка да се поомокрим и се прибрахме.


                                След малко ще кача и едно две клипчета от деня.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X