Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Срахотни кадри и репортаж Поздрави на групата

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Ееее, как утре вечер. Цял ден се притеснявам, че няма репортаж от тебе и сега утре вечер. Утре гледам Листопад и не мога да чета темата.
      Браво, уникално забавление до тук, ама май ни очаква нещо по-весело.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        И тамън да пресечем и кого мислите видяхме... Жоро Витлиемов натоварил своя "мотор" заминаваше за Гърция на пистата в Серес.
        Щял да се готви за световното по супермото в Плевен.



        .
        Привет от Серес. Предавам новините пряко. Поради лошите метереологични условия бяха пуснати само малките класове, а именно само 65 джуниър. Ние с колемите "мотори" с многото коне чакахме по добро време и отмаряхме. Ето снимка от старта на 65 кубиковите.

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Едно голямо браво от мен.Ванка е на това му викам аз каране малко хора и много километри.Поздрави от мен.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Ванка изупще не го слушай тоя Плевенски мошебник!!!Тои тръгнал с тренировачния а пък бегачката в оставил още малко да я наточат!!!




            Аиде иСпи ли си таз вечершната бира?? Стига си ни държал на педали!!!Дай да видим к'о стаа по натъй??
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Ми ко стана, стана тя една. Бяха минали вече 4 часа откакто сме тръгнали а не бяхме стигнали до никъде.
              Бяхме гладни, уморени и аз нервен, Будин малко а Гаргата хич.
              Аз и Будин искахме да се връщаме обратно а Гаргата НЕ.
              Дръпна ме Будин настрани и ми вика:
              -Бе ти що спомена за тая домашната ракия в Мелник сега как да накараме Гошката да се върнем
              Поспорихме малко и накрая Гаргата отсече, аз продължавам вие се връщайте.
              Добре ама Будин си знае стоката и вика, по-добре сега да продължим с него отколкото после да го търсим цяла нощ.
              И продължихме като на всички бе ясно, че няма шанс да се върнем обратно по светло НИКОГА.

              И от там една газ, та чак до.................16:50 часа спряхме ТУК.


              Гаргата веднага надуши това...


              Будин се зае с транжировката, а на мен батериите на апарата ми се презаредиха от самосебеси.


              Ако досега таех някаква надежда за връщане, то тя угасна точно ТУК.


              Да, надежда всяка тука оставете, Гаргата да приберете....


              Поздрав за Злати Златев от Гаргата и Дупница екстрийм.


              Дааааа....аааа....аааа...аааа. Точно тук разбрах, КРАЙ на карането за днес.




              Ето и един модел за ограда на беседката в Енина...


              И малко поезия от кръчмата..


              Менюто




              И се започна едно поръчване, първо за обяд, после за вечеря и накрая за мезе... не е истина.


              А интериора също беше забележителен.














              Не, не това не е краят. Това е началото на един много интересен разказ който ще ви разкажа утре.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Не знам кой е тоя самороден талант,но така не съм се смял отдавна!!!
                ПП.Съжалявам за спама,но не можах да се сдържа.
                ПП.Както винаги Чинела знае какво да снима и как да го изкоментира!
                Последно редактирано от ЕМО; 23-03-10, 21:25. Причина: допълване
                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                Джон Кенеди

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Ееее,Ванка,снимките са супер,а чевермето направо ми развали "ананасовата" диета
                  Последно редактирано от Мариан(zloster); 23-03-10, 21:46.

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                    Не знам кой е тоя самороден талант,но така не съм се смял отдавна!!!
                    ПП.Съжалявам за спама,но не можах да се сдържа.
                    ПП.Както винаги Чинела знае какво да снима и как да го изкоментира!
                    Не е спам ЕМО, не е. Щом коментара е свързан с темата или снимките НЕ Е.
                    А самородният талант е този човек, бай Илия чорбаджията на кръчмата. ЗЕВЗЕК и половина.


                    След като стана около 40-45градуса на масата, не бе не от жегата, от градусите на ракията...
                    Та тогава бай Илия започна..я да пробвате винцето, пробвахме.
                    Я да пробвате ракийката, пробвахме я......я сега и пелина и
                    Бе всичко пробвахме и дойде време за десерт....Бай Илия вика имам тука една баклавичка сладка като небет шикер...
                    Добре викам аз, ама тук ли си я правите или я купувате, при което той се намръщи и каза:
                    - Тук си я правим разбира се, даже и орехите не са по земята събирани ами са брани от катерички....
                    Викам аз ми давай я, но една за всички щом е толкова сладка, но как ще я разделим по равно за да не се караме.
                    Бай Илия и за това намери решение...ето вижте.


                    Преди десерта щях да пропусна да ви кажа, че Гаргата си поръча и една агнешка главичка за мезе на пелина
                    щото неговата празна та малко мозък поне в корема си да налее..

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Време е да завърша ден първи от страхотния уйкенд който си спретнахме с Будин и Гаргата.
                      Та след многото перипети и приключения из баири и дерета стигнахме в Мелник видно от снимките по горе.
                      Хапнахме МНОГО, пихме предостатъчно от всичко и бяхме каталясали.
                      Разстоянието което изминахме беше 42км за около 7 часа. За връщане и дума не можеше да става.
                      Хотела ни беше предплатен и всичкият багаж беше там, остана да ползваме жокер обади се на приятел.

                      И тук съдбата пак ни помогна, колегата от форума mishelmoto веднага дойде с неговия бус, натовари ни и нас и моторите и газ 50км по асфалт.
                      Искам да му благодаря публично за този жест и за прекрасният втори ден който ни организира, но за това в следващите епизоди на Дупница екстрийм.






                      Много е хубаво човек да има ПРИЯТЕЛИ навсякъде. БЛАГОДАРИМ ТИ МИШЕЛ.

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Въпреки секса в "Биг брадър фемили" и въпреки любовното вино което беше изпил гаргата, при нас секс немА.
                        Прибрахме се убити от умора и пияни от различните питиета които се наложи да опитаме
                        Взех си душ и 20:00 паднах в несвяст надявайки се, че и в другата стая се случва същото.
                        Да ама НЕ, Гаргата беше купил едно шише уиски и беше пуснал един филм с кунг фу по кабела и наздраве..

                        Както и да е, сабале с Будин едвам го вдигнахме.........Гаргата как кой?
                        Закусихме и тамън щяхме да излизаме да чакаме Мишелмото и в ресторанта влетя един РОМ с въпроса ???
                        Дека ми е помията... Готвачката излезе и се започна ..пиип, пиип, пиип....
                        Римлянина излетя като тапа следен от изненаданите ни погледи.

                        Хапнахме и излязохме пред хотела да натоварим моторите и да потеглим към Сандански,
                        когато пак видях въпросният римлянин да върви към... ето го този с червеното яке.

                        Гаргата си изпусна цигарата и тръгна към ...римлянина де, но рейса го изпревари.

                        Както и да е, пристигнахме при Мишел и за 15 минути се събраха 15 мотора и две АТВ-та.
                        Вече сме в гората с посока и истински водачи. Посоката бе РОЖЕН и всеизвестната кръчма на бай Пешо.


                        Карането беше 100% по черен път и с пУна газ.


                        Будин използваше всяко камъче и склонче да кривне от пътя, беше много прашно.






                        Поснимахме се малко за гейбук и газ наново, но Пирин си е Пирин имаше сняг предоволно на някои места.
                        Едно от тези места беше и с наклон и после дълбоки локви и една Хускварана 2Т даде фира.


                        Това беше повод да се опознаем с колегите и да си поиграем из гората.


                        Тук се случи пак нещо много интересно с главен герой Гаргата, но както винаги за това после.

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Хускварната при опит да се събуди и изпаднала зегерката която държи иглата в карбуратора.
                          Започна се едно чудене как и откъде да намерят когато Гаргата си извади запалката и каза: ЕТО ВИ ЗЕГЕРКА.

                          Тук се намеси и Будин и след около 15 минути мотора запали от раз.


                          Това са само опити до тук, сега предстоеше да се оформи зегерката.


                          Аз през цялото време си мислех, а ако се беше счупило буталото какво ли щеше да извади Гаргата..


                          Накрая Гаргата се сети и извади повдигача на клапана за газта в запалката, той заспа.
                          Мотора вече беше с газова уредба.


                          Пак потеглихме до следващата спирка за фотографиране на събитието. Мишел










                          Тук един колега при опит да си наточи вода се подхлъзна и падна,
                          а при призива за помощ другия колега чакаше да види дали съм снимал преди да му помогне.
















                          От тук до мястото на презареждане на ездачите беше само газ. Очаквайте следващият епизод.

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Естествено, че имаше и спукана гума, но Будин този път реши проблема без Гаргата.
                            Стойката на мотора естествено е маркова.




                            От тук започвам с едни снимки които са специален поздрав за моя приятел Гълъбин.
                            Той е човекът който преди 2 години ме доведе за първи път тук, наздраве Гъби.


                            Поръчката беше като за една новобранска преди 20години..




                            Кръчмата се напука от толкова много ендуристи


                            Време е за десерта....някой предпочитат да го лижат..




                            Апнахме, пийнахме и ...наново газ към Сандански и новата сива работна седмица.


                            На тази полянка имаше пехливански борби...










                            Това беше, СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ на Мишелмото и неговият магазин за мото части от който ние не пропуснахме да се възползваме заради наистина ниските и реални цени.

                            Благодарим ти Мишел, ти вече си почетен член на Дупница екстрийм.
                            Последно редактирано от Chinela; 25-03-10, 19:53.

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Браво Ванка, един от най-добрите репортажи досега!!!
                              Огромно благодаря!
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Добре си покарахме а Ванка а и на Гаргата му хареса виното а за Будин кво да кажа като се е скрил пак в някое дере )))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X