Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Ванка пак си направил хубави снимки та да ни дразниш тия дето не сме били. Следващия път и нас да ни водиш на тия деренца,
    айде обещавам ти, че ще вземем и Мишо та да му покажеш някой друг пиниз за катерене

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
      Ванка пак си направил хубави снимки та да ни дразниш тия дето не сме били. Следващия път и нас да ни водиш на тия деренца,
      айде обещавам ти, че ще вземем и Мишо та да му покажеш някой друг пиниз за катерене
      Утре пак сме там, на 40 минути с кола от София е село Делян, а с мотор не вярвам да е на повече от 2 часа.
      Заповядайте ще се позабавляваме и не на последно място, радвам се, че ви харесват кадрите...заради вас ги правя.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Утре пак сме там, на 40 минути с кола от София е село Делян, а с мотор не вярвам да е на повече от 2 часа.
        Заповядайте ще се позабавляваме и не на последно място, радвам се, че ви харесват кадрите...заради вас ги правя.
        Ще говоря с Данко и ако е навит ще ти звъннем и ако е хубаво времето де

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          И група Дупница Екстрийм, се включи в честването на 3-ти Март със скромно барбекю на открито.
          Снимки за съжаление няма много, отдадохме се повече на хам хум отколкото на каране и снимане.
          Къде, къде та пак в дерето, това беше единственото място което не се влияе от водата.
          Навсякъде другаде е или сняг 2 метра /Рила/ или кал до колене..

          Та Гаргата този ден ни беше главен барбекюрист , но се справи ОТЛИЧНО.






          А познайте къде е пикапа на тази снимка.


          Тренираме за да огладнеем..


          Само скали и чакъл, много интересно място и супер за тренировка, коренно различна от Яхинесберг.


          Почти навсякъде в Рила е така, но там нямаш избор както тук.


          Ето го 2/3 от дерето, само скала е... затова в съседство е кариерата за чакъл.


          Тук наистина можеш да импровизираш, всякакъв вид терен и трасе по избор.


          Приготовленията са към своя край, карането за деня също...


          На връщане направих само 2 снимки, защото течностите които поех заради празника не ми позволиха да уцеля фокуса.




          Край.

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Евала Колеги!
            Много приятно сте изкарали. Само така.
            WR400-in-in-in...
            LZ1RAO

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Ванка, аз буса не го виждам... Само мааалка част от ляв протектор на CRF.
              Добре сте посрещнали празника, ама днес е 12-ти, а разказите ти в картинки вече ми липсват...
              Последно редактирано от viki terzieva; 15-03-10, 18:53.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                ... Добре сте посрещнали празника, ама днес е 12-ти, а разказите ти в картинки вече ми липсват...
                Вики, изчакай няколко дни... да не мислиш, че е лесно да си рожденник?!
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Има ли планове за събота и неделя. Времето ще е хубаво а на мен не ми се седи мирно
                  KAWASAKI Let the good times roll

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                    Има ли планове за събота и неделя. Времето ще е хубаво а на мен не ми се седи мирно
                    Има, мислим да ходим до Сандански за 2 дни. Яхинесберг е под 20см вода все още.
                    Рила е с 2 метра сняг, а деретата вече ги овършахме.
                    Другият уикенд се надявам на Яхиново да е сухо и да заформим една голяма сбирка с барбекю и маДжоретки.

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Хмм ами тогава си запазвам ВИП място до мажоретките
                      Приятно изкарване на Сандански и да снимаш
                      KAWASAKI Let the good times roll

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        И така, време е за битка за прайм тайма. Едно режисирано реалити "Биг брадър фемили" срещу едно напълно РЕАЛНО реалити "Дупница ектсрийм"
                        Всичко започна така: Звънна ми Гаргата и каза, хайде да ходим в Сандански щото чух, че там дошли първите щъркели, а на мене ми трябва да видя един веднага.
                        Питам го, що бе Гошка, а той вика....ми щото мартеничката дето ми я върза една душичка много ме стяга и не мога да пишкам нормално..
                        и ми казаха, че трябва да я развържа като видя щъркел.
                        Речено сторено, натоварихме моторите събота сабале около 7:30 и газ към земите македноски..

                        Тук сме на гара Пирин да заредим стомасите щото от бързане никой не беше закусвал.
                        То май това място си има ново име ама никой в колата не искаше да го произнесе...
                        А през това време Гаргата разговаряше с един по телефона, но си беше запушил носа за да си промени гласа щото доух,
                        че ставало въпрос за някакви пари и изтекъл срок за връщане..




                        Естествено избрахме заведението с най-хубавата скараджийка. и най-дългите суджуци.


                        И тамън да пресечем и кого мислите видяхме... Жоро Витлиемов натоварил своя "мотор" заминаваше за Гърция на пистата в Серес.
                        Щял да се готви за световното по супермото в Плевен.


                        Както и да е, хапнахме, пийнахме и газ към село Струмяни където Гаргата беше запазил хотел и още нещо..
                        Само ако знаехме какво ни чака през следващите два дни никога нямаше да искаме да свърши...като и вие де, за да има какво да четете.
                        В 10:00 бяхме вече по баирите без да знам къде, GPS-а само показваше на къде е Мелник с една права лилава линия и ние решихме да я следваме неотлъчно.
                        Първа спирка незнайно къде.




                        Наистина е голям адреналин да караш в една посока без да знаеш какво те очаква напред.
                        Почти не стъпвахме на черни пътища, чертата казваше направо и това си е.


                        Следващият баир..


                        Тук е мястото за хард ендуро целогодишно, никъде другаде.


                        Ето вижте сами, въздухът беше пълен със ситен прах, но това не ни отказа, напротив Гаргата веднага литна към това дере.


                        Красота..


                        Тук се беше запилял някъде...кози търсил щото такава била модата напоследък..






                        Ето ме и мене, щото май на друга снимка няма да ме видите...съдба.


                        Следваше разнообразен терен и ние се изгубихме в едно дере преди това село, всеки хвана собствен начин да превземе дерето.
                        Тук ги чакам да се появят, като преди това в дерето чух някой да ми свирка..спирам и един дядка ми вика.
                        Не може надоле, паТо е нагоре тука има много камъни и не може да излезеш..
                        Аз пък му викам, ми нали заради тия камъни бих толкова път, черни пътища си имаме и ние.




                        И като ви казах за кози та се сетих, Гаргата изведнъж спря до едни храсти и какво мислите извади...


                        Новородено теленце, изненадата ни обаче беше, че крави наоколо нямаше..
                        Първи стъпки...


                        И то разбира от мотори нищо, че е малко...щот като порасне и стане големо говедо ще вземе да си купи тиква..


                        Убавец, веднага го кръстихме Жорко.


                        Опаа залитна като Гаргата след 2 бутилки Джак


                        Едно спускане което снимам без мотори, щото аз бях последен... както винаги.




                        Кратка почивка.




                        Будин си мисли, "къде ли им се вързах на акъла на тия двамата"


                        Вече сме доста нагоре из Пирин, но къде ли и GPS-а не знае.


                        Имаше и сняг по усойните места.


                        Време беше да пийнем малко студена водица, че тия суджуци много солени излязоха..по 10 лв. парчето..


                        Спирам за рекламна пауза, че ми свърши бирата. От вас зависи дали ще продължа днес или утре.

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Абе да вземеш да купиш една каса !!! Слагаш я под масата ем пишеш ем пиеш,че и на нас да ни върви ракията То твоито на кво мяза
                          Аиде вземи си белеШка!!!
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            След като утоли жаждата Гошката му се дояде, беше вече обяд и пиянският глад си казваше своето.


                            И изведнъж съзря един сезал....край, тука има кош с пъстърва..
                            Но както винаги се оказа, че в единия край на въдицата винаги има риба.
                            В нашият случай рибата беше Гаргата..за съжаление..


                            Но той като истински джентълмен веднага заложи капана за следващ такъв РИБОХВАЩАЧ..




                            Колеги ендуристи, винаги спазвайте текста на тази табела.


                            Те такава замислена физиономия от Гаргата никой никога не е виждал...вервайте ми.


                            Те право на ТАМ е паТо.


                            Питате се защо съм снимал само Гаргата ли, тези които го познават знаят защо.
                            Тук гладът вече започна да си казва думата, а Мелник беше някъде зад ей ония баири.


                            А там долу трябва да е Сандански


                            И тук дойде моя час, след като Будин и Гаргата излетяха от една пътека заради няколко завоя които ако не знаеш предварително си аут.
                            Та мисълта ми беше, че аз тук изхвърчах като тапа от раз.
                            Снимките няма как да го покажат, но имам и 2 клипа, та това ми единственият триумф над профитата.




                            Тук се надявам да проследите сагата само по снимките.








                            Кога друг път ще ми се случи това...никога.




                            Ето и двете клипчета в HD формат.
                            КЛИП 1 КЛИП 2



                            Вече сме горе, УРАаааа


                            А тук гледам на ръка на Гаргата...но за това по-късно.


                            Отивам да ям....
                            Последно редактирано от Тануцо; 23-03-10, 21:13.

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Едно голямо браво от мен пичове, и благодаря на оператора за чудесния репортаж просто супер
                              0888 074 049

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Защо повтарям тази снимка ли... защото тя означава много.
                                Първо му гледам на ръка за да видя ще яде ли днес или ще го ядем всички заедно в некое дере /както и стана/
                                И второ защото му се беше забил един трън и пръста му пулсираше.
                                Нямахме игла само нож, но все още не исках да му го отрежа.
                                Та понеже знам почти всички български поговорки като например "клин клин избива",
                                потърсих по твърд и остър трън с който за 3-4 минути успях да извадя другия...Гаргата беше спасен, ще живее...


                                Имаше светлина в тунела, едно село се появи на хоризонта.


                                Но до селото имаше и едно дере естествено.
                                Това дере ни е...а майката, стана ни повече от баща.


                                На снимката горе се вижда Будин, за който вижда де..


                                Тук пак се наложи да помогна на Гаргата, един камък за малко не му счупи крака.




                                Вече сме при Будин, но защо ли...


                                Дерето..


                                И пътеката която трябваше да ни изведе от него...да да ама не. Пътеката се беше свлякла и я нямаше.


                                Тук ще се върна една седмица назад когато на рожденият ми ден Мики64 ми подари един трион и аз грижливо сложих в колата.
                                Будин каза, че ако отрежем 4-5 дървета ще може и да минем, след което се провикна..Чинееел дай триона...
                                Ми аз не го бях взел, забравил съм го в колата...тук сега ще пиша само пиип, пиип, пиип......пииип..+18


                                И се почна 50 минути докато извадим моторите от друго място...


                                Да не си помислите, че и тука има пътека, просто импровизирахме там където имаше най-малко клони.


                                Вече сме горе, вир вода и без грам сили..освен това и грам идея си нямахме къде сме.


                                Това предстоеше...


                                Но гладът беше по силен от всички дерета и баири..


                                От тук до масата не съм и помислял да снимам...бях гладен, потен, изморен и ядосан на всеки и всичко...


                                Но какво се случи по-късно, как се случи и защо ще разберете утре вечер.
                                Последно редактирано от Chinela; 24-03-10, 04:40.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X