Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Хммм убедете се сами !
    KTM sx-f 350 2011
    Honda Montesa Cota 250
    KTM exc 450 Supermoto

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Така след "спора" за релефа на земята дойде ред и на 4-та част.
      Тук сме стъпили здраво на земята щото при нас се върти по бързо като стане виното..


      Ей тук пак ще помоля Джорджо да оправи тоя наклон на Гаргата, че падна момчето..
      Сега как се вижда с поглед отдолу.../това е същото място/


      Помощ от публиката, която въпреки студа никога не липсва на трасето.


      Жорката...много приятно ни изненада всички...май ние му бяхме на гости.


      Я ето ме и мене...стръмното май не е много щом и аз съм се качил..


      Будин


      Я пак мене...




      Тук няколко неуспешни опита, но само за да зарадваме фотографите..


















      Пак стъпили "здраво" на земята...почивка




      А ако дочакате 5-та част ви обещавам да се посмеете от сърце..


      END of PART FOUR

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
        Чинел, вярно ли е, че като станеш член на МГ Рацинг и стръмното става по - полегато ?
        Да вярно е, но не за всички...на мен определено виното повече ми помага отколкото членството....
        Първият по сериозен баир там го качих чак след като изпих 2 бири.. въпреки, че съм член на МГ рейсинг.

        П.П. Чудя се какво ли би станало ако трима мои приятели с DRZ 400 ни дойдат на гости..
        Единият от Бургас, другият от Русе и третият от Столицата..
        Последно редактирано от Chinela; 13-12-09, 18:18.

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          ...
          П.П. Чудя се какво ли би станало ако трима мои приятели с DRZ 400 ни дойдат на гости..
          ...
          Ще имаш много матр`ял за кодошене

          Едвам се удържам да не тръгна към Дупница, особено след днес, щото за пръв път откакто имам ендурото пропускам уикенд, ама нямаше кой да ми уйдиса на акъла. Живот и здраве да е, при първа възможност ще дойда да пробвам полигона, а до тогава мисля да реализирам 1-2 такива и по нашия край, че да обменяме опит/или обед/

          Пускай Пета серия, че ми се изчака чакането

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
            Чинел, вярно ли е, че като станеш член на МГ Рацинг и стръмното става по - полегато ?
            Не
            Казвам го от опит
            Per aspera ad astra.

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Бях решил да я оставя за утре, ма сърце не ми дава да тi откажа..

              Та малко предистория, ето как посрещнахме гостите през погледа на друг фотограф.


              Малко гуми за почистване на гумите... т'ва пък ако е израз..


              Картина от Пикасо.








              И сега кулминацията, пускайки се отгоре видях долу как една мравка беше помъкнала 7лв. на цяло..
              Дадох пуна газ и скокнах да я хвана, все пак това си бяха парите за виното..


              Но фотографите на Дупница екстрийм никога не спят...лошото беше, че мравката ме ухапа по палеца.


              Хукнах да бягам за да не ме изяде и за да си раздвижа палеца който за 5 минути започна да става двоен..
              А през това време папараците се накачулиха по мотора, ама аз не им казах за парите..




              Но като му казах на Милен, че мравката канибал може все още да е в калта и да го захапе, той взе да рови с пръчка..
              Аз все още си мълчах за кинтите....боли не боли аз ги видях пРЪв.


              Исках да си гледам на ръка, но нещо живота ми се виждаше много кален..


              Тук вече им признах, че има пари и всички се вторачиха в калта..


              Аз изведнъж се сетих, че 7лева нацяло няма и реших да си ходя и да оставя късмета на друг.


              Къде ли му е на Будин мотора на тая снимка....мноо газ дава нещо..


              Май се изцапах за нищо, дори и за химическо пари не намерих...


              През това време Гаргата пробваше дали може да се върне на ход с мотора...


              А аз отидох да си измия гумите на воля...вече не ми пукаше..




              Доминатор в стил Станислав..


              После направихме по една две обиколки и КРАЙ..






              Товариме и до нови срещи на ЯХИНЕСБЕРГ....


              THE END

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Айде и аз да си кажа мнението - едно голямо БРАВО за събралата се група ,явно е било страхотно.
                Жалко ,че баща ми не ме пусна да дойда със Жоро и аз да покарам ,но шанс...
                [I]Радослав Димчовски[/I]

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Както винаги страхотен репортаж! Чинел, ако имаше начин щах да те номинирам за "Пулицър". Браво!

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Чинел, ша ма `звиняваш, ма доскоро не бях обърнал внимание на цялата тема - следях я от десета страница някъде.

                    След последният ти прекрасен репортаж реших да подхвана темата от самото й начало - голям прогрес !!! И в снимането, и в списването, и в карането - ЕВАЛА !!!

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Ванка,пиши как се справят новите членове на MG, макар че съм сигурен ,че ти ще кажеш,че се справят добре.
                      П.П Иначе за репортажите както винаги, нямам думи, СУПЕР СА
                      Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Жорката се намеси с уроци и съвети..
                        Абе,Жоро е от стара коза яре.
                        Последно редактирано от Chinela; 15-12-09, 19:15.
                        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Доста добро трасе сте направили.
                          [COLOR=darkorange][B][SIGPIC][/SIGPIC][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=5]
                          [/SIZE][/B][/COLOR]

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                            Чинел, ша ма `звиняваш, ма доскоро не бях обърнал внимание на цялата тема - следях я от десета страница някъде.

                            След последният ти прекрасен репортаж реших да подхвана темата от самото й начало - голям прогрес !!! И в снимането, и в списването, и в карането - ЕВАЛА !!!
                            Ти пък!
                            Аз още един мотор си купих заради тях...
                            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                            Джон Кенеди

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Момчета РАДВАМ се, че ви харесва темата........е по щях да се радвам ако се харесва на момичета де.....

                              ЕМО, стига си купувал мотори ами вземи и ела да караш с нас....лятоска ...
                              Имаш поне 100 виртуални и 10 лични покани.

                              Змей, и вие не сте за подценяване с Бойко напротив.

                              Нека господ е с нас и напролет да можем да ви изненадаме със съвсем готово трасе с дървета, гуми и всички необходими препятствия за една перфектна ЕНДУРОКРОС писта.

                              Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
                              Ванка,пиши как се справят новите членове на MG, макар че съм сигурен ,че ти ще кажеш,че се справят добре.
                              ТЦ, не се справят добре Искрене, А ОТЛИЧНО .


                              П.П. Има още стотици непубликувани снимки които ще ви пускам периодично през зимата за да държим интереса жив.
                              Последно редактирано от Chinela; 15-12-09, 21:10.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Ти хубаво ще пускаш ама ние ще устискаме ли ...
                                Я дай малко Teaser поне...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X