Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честито амат"ИО"ри - Седянката .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

    Как двамата бе алооооу! Пет аматИора ще щурмуваме Шипка от юг. И стига сте се плашили от времето, че някой ще ви помисли за .........аматИори!
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

      Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
      Как двамата бе алооооу! Пет аматИора ще щурмуваме Шипка от юг. И стига сте се плашили от времето, че някой ще ви помисли за .........аматИори!
      Пат ама четери аз почивам няма кой да издои кравитеееее. Пък е да не съм луд да се мокря.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

        Пат, пат - да няма ШАТ! Ще видиш ти едни крави! Да не хванеш бика за......манивелата
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

          Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
          Пат, пат - да няма ШАТ! Ще видиш ти едни крави! Да не хванеш бика за......манивелата

          Няма как да го хвана карам само стартер. Да ми е сладко карането а не паленето.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

            Aче бика има ли манивела.

            Коментар


            • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

              Такъв маршрут съм подготвил за утре, че някой хора се отказаха. Щяло да вали. Именно за това съм подбрал стръмни пътеки, за да може по бързо да се оттича водата. И така другари , утре ще си проличи кой е аматИОр и кой е, Де да знам какъв ?

              9:30 на паркинга под Лукойла денят на " Ендуро мазохизма " предстои
              Ето че се яви още една точка от кодекса на аматИОра. Всеки кара, но въпросът е да караш когато другите не могат
              Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 14-10-10, 15:14.

              Коментар


              • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                Аз слагам плавници дано до утре съм готов.Джарта ти си вземе шноркел че ще ти хвърлям много вода да те не удавяяяя.

                А за манивелата питай Жоро Сопоп той ако я е въртял ще каже.
                Прикачени файлове
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                  Значи и ти слагаш витло - да не видиш нещо от мен.
                  Умиране име оттърване няма! Ще се плава.
                  То и без това тази година не съм се къпал в морето, поне на балкана да се окъпя
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                    Ей аматИОри , има водни ски в кащи, да взема да ви ги дам да ви е по забавно .

                    Коментар


                    • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                      Първоначално публикуван от kelemetora Преглед на мнение
                      Ей аматИОри , има водни ски в кащи, да взема да ви ги дам да ви е по забавно .
                      Оооо Ванка, и те няма да ни помогнат. Абе каквото стане. Имам чувството, че ще си стоим цял ден на 50 метра от стартовата площадка и ще си бутаме моторите взаимно , ама каквото - такова.

                      Коментар


                      • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                        Утре аз съм на дело но него казвам за оправдание но дори и да небях нямаше да доида. Неизкам да карам когато вали.Може да е валяло много без прекъсване но когато карам изкам да невали разбираите ме както изкате но със това доказвам че сам наи големия АМАТИОР защото вие ще карате а аз ще си стоя на топло.
                        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                        Коментар


                        • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                          Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                          Утре аз съм на дело но него казвам за оправдание но дори и да небях нямаше да доида. Неизкам да карам когато вали.Може да е валяло много без прекъсване но когато карам изкам да невали разбираите ме както изкате но със това доказвам че сам наи големия АМАТИОР защото вие ще карате а аз ще си стоя на топло.
                          Ще си умреш на топло като вора брееее.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                            Така, така. Все пак деня за ендуро мазохизъм е утре и от небето няма да падат кебапчета със сигурност.
                            Който се отказва си е за негова сметка.
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                              Ще си умреш на топло като вора брееее.
                              Пачароз, тука си в грешка. Ще умре на топло, ама като старец, а не като вора. Вора умря на студено.
                              Адаш, аз поех хорото с тая картичка дето я направих. Ако трябва ще си го играя сам, ама се съмнявам и вие да ме изклатите. Все пак сте баш аматИОри . Утре ви чакам на линията. Боя няма ще я направим от кал

                              Коментар


                              • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                                Пачароз, тука си в грешка. Ще умре на топло, ама като старец, а не като вора. Вора умря на студено.
                                Адаш, аз поех хорото с тая картичка дето я направих. Ако трябва ще си го играя сам, ама се съмнявам и вие да ме изклатите. Все пак сте баш аматИОри . Утре ви чакам на линията. Боя няма ще я направим от кал

                                Лягай лягай да те не направя теб в кал утре.аматИОр
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X