Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честито амат"ИО"ри - Седянката .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

    Господин Витлиемоф, не са ми ясни тия работи със съобщенията до В. Петров. Нали съм си АМАТИОР. А ти като по-голям АМАТИОР измисли нещо по въпроса, а аз на драго сърце ще черпя.
    0877 877 297

    Коментар


    • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

      Добре. Молбата Ви ще бъде удовлетворена.

      Видиш ли бе Пачароз. Има подписка от цяло Кърнаре и хората ме молят да се обърна към администрацията и да те линчуваме, че не можели да се справят с тебе Кокошките били спряли да носят от звука на твойте мотори
      Като за начало, докато дойде време да те накажем, ги посъветвахме да минат само на петли и свинско. Пък яйцата да си доставят от Розино и Христо Даново .

      Коментар


      • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

        Първоначално публикуван от Кърнаре - 75 Преглед на мнение
        Господин Витлиемоф, не са ми ясни тия работи със съобщенията до В. Петров. Нали съм си АМАТИОР. А ти като по-голям АМАТИОР измисли нещо по въпроса, а аз на драго сърце ще черпя.

        Ти пък още веднъж като откажеш да караш ти се отнема титлата АМАТиоР и ставаш габровски НЕМОЙКО
        Последно редактирано от Pacharoza; 24-10-10, 11:16.
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
          Ти пък още веднъж като откажеш да караш ти се отнема титлата АМАТиоР и ставаш габровски НЕМОЙКО
          Недеи така бе Пурко невиждаш ли човека може да е имал сексуален ден.А дали може или неможе да кара няма значение поне е добър за компания
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

            Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
            Недеи така бе Пурко невиждаш ли човека може да е имал сексуален ден.А дали може или неможе да кара няма значение поне е добър за компания

            Не съм казал че не може да кара защото кара по добре от нас всички заедно.Казах че не идва бре дръд пергишено.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              Не съм казал че не може да кара защото кара по добре от нас всички заедно.Казах че не идва бре дръд пергишено.
              Баба ти е дърта КОЗИ ПИКОЧ Тази седмица да варвим да покараме някаде аматиор такъв
              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

              Коментар


              • Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                Баба ти е дърта КОЗИ ПИКОЧ Тази седмица да варвим да покараме някаде аматиор такъв


                Тази седмица е закриването очакват се има няма около 400-500 мотора.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                  Молбата Ви ще бъде удовлетворена.

                  Благодаря, в събота ще черпя.
                  0877 877 297

                  Коментар


                  • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                    Ти пък още веднъж като откажеш да караш ти се отнема титлата АМАТиоР и ставаш габровски НЕМОЙКО

                    Недей с лошо бай Стуиене, че ще се оплача на ШЕФА.
                    0877 877 297

                    Коментар


                    • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Тази седмица е закриването очакват се има няма около 400-500 мотора.
                      Добре де нали знаете как протича едно закриване.Утивате на един баир и всеки почва да се доказва колко му е хубав мотора и колко е добър.Аз говоря да се саберем Аматиорите и да отидем да покараме не да бутаме ЦАРВУЛ такъв.А то закривания и откривания колкото изкаш.Аз сезони незакривам.
                      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                      Коментар


                      • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                        Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                        Добре де нали знаете как протича едно закриване.Утивате на един баир и всеки почва да се доказва колко му е хубав мотора и колко е добър.Аз говоря да се саберем Аматиорите и да отидем да покараме не да бутаме ЦАРВУЛ такъв.А то закривания и откривания колкото изкаш.Аз сезони незакривам.

                        Абе ЦАРВУЛАНКО ти ако мислеш че на закриването няма да си отбуташ и отподаш аз ще стана пилот.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                          Абе ЦАРВУЛАНКО ти ако мислеш че на закриването няма да си отбуташ и отподаш аз щестана пилот.
                          Защо го каниш ? Той видя, че не може да бута и премина към Плеенската група. Е питай го предатела, да ли не е вярно. Там му било по добре.

                          Коментар


                          • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Защо го каниш ? Той видя, че не може да бута и премина към Плеенската група. Е питай го предатела, да ли не е вярно. Там му било по добре.
                            На нас като са ни болни главите той сигорно се е излекувал. Догудина го виждам пак на ПВЦ или е така като пенсионер.


                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              Защо го каниш ? Той видя, че не може да бута и премина към Плеенската група. Е питай го предатела, да ли не е вярно. Там му било по добре.
                              Геца, Ренди не може да е предател той опипва почвата. А що се отнася до бутане Аз лично мога да ти го уредя, стига да не се изгубя ха ха ха но знам, че теб не те бърка ти поглеждаш нагоре към слънцето ако има такова и знаеш вече къде си. А пък за Пачароза гарантирам на 1000%, че ако го заведа по едни екстрими много често ще иска да се връща там. Последното каране таз неделя нямаше път само в гората тагоре надоло и така цял ден от есктрим на екстрим. 30 километра от 11 до 18 часа при сухо време и то защото ходихме да ядем до Леденика. Най хубавото е, че каквото и да ти стане на мотора си на 5 минути от буса и на 8 минути от Враца. Ремонтираш и пак газ.
                              За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                              Коментар


                              • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                                Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                                ... той опипва ....
                                Няма такива филми. Опипва ? Имам странни виждания за нещата. И други опипваха и с тях се разделихме. Имам всички компоненти за еденична езда . Не ме бърка отново да започна да карам сам. Пък той нека си опипва. И другото. Никога не бих крачил по пътеките на плевенската група. Ако те карат на Враца, аз ще карам в Родопите. Ако те са в Родопите, аз ще съм на Хималаите. Достатъчно фактора има, за да се мразим взаимно до края на живота си, като и двете страни няма да са губещи, но мойта омраза е толкова силна, че дори човек който се е доближил до тях, трудно ще го приема да кара до мен. А ренди е просто нагаждач. КАзвал съм му го много пъти. Айде отивам да си садя борчетата. Чу ли Шефе

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X