Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честито амат"ИО"ри - Седянката .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

    По скоро не иска да дойда да му дърпа ремаркето.
    За неделя и аз съм навит. Може да измислим нещо. Ако нямате вече нещо напредвид, sлед малко почвам да мисля

    Видях че си почнал.....
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

      Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
      sлед малко почвам да мисля

      .....
      Aз не съм мислил нищо, но съм отворен за всякакъв вид оферти.

      Прав си Пачароз. Жената не ме пуска. Каза, че там щяло да има стриптизьорки и за това не може. Как да и обясня, че единственият който ще прави стриптиз ще си ти .


      П.П. Да ли да не направим някоя нова пътека ? Да се забием в някое дере и да си стоим цял ден там ?
      Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 20-10-10, 19:38.

      Коментар


      • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

        Ооо втория кръг е при мен или ще си продавате моторите на масто или ги оставяте там ха-ха-ха.Маршута е 4 километра за 8 чеса само да реша датата.
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

          Аз сам поп Кръстио аматиори
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

            Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
            Аз сам поп Кръстио аматиори
            Ей го. Не стига че ме предаде, ами сега сам се предаваш. Koй поп ? Кръскьо ? По правилно е поп Дрискьо . Дедо попе, да не забравиш, че утре е четвъртък предателю мой . Аз утре пак ще ти звънна да ти напомня . Дааааааа, знам че имаш джип и теглич. Ние независимите сме така . И не звъни по нощите ! Хората спят ! И аз съм хора

            Коментар


            • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              Ей го. Не стига че ме предаде, ами сега сам се предаваш. Koй поп ? Кръскьо ? По правилно е поп Дрискьо . Дедо попе, да не забравиш, че утре е четвъртък предателю мой . Аз утре пак ще ти звънна да ти напомня . Дааааааа, знам че имаш джип и теглич. Ние независимите сме така . И не звъни по нощите ! Хората спят ! И аз съм хора
              |Tи си царвулко ти неси хора и си дигаи телефона че ще ти го тур,,,,,а в г......зъ И да вече е четвъртук да ми напомниш към 7ч. че от дваисетина години малко збирки съм опуснал АМАТИОР такъв.А колкото до тебе много има да ме гониш че да се докажеш първо че можеш да караш второ че мотора ти е над всичко трето да се преобщуваш в моторджииското общество четвърто да започнеш да ходиш на събори със преспиване за да можеш да комуникираш със повече мотористи които няма значение какво карат шосе,ендуро или чопър и четвърто да накараш всички които те познават да знаят че ти наи добрия.Но неееее това никога няма да стане защото си се родил в неподходящо време.И запомни завинаги приятелю мои аз съм от рода МАКЛАУТ ако ти говори нещо аз съм бесмъртен и ще бъда винаги между тъи наречените РОКЕРИ за да ги потупвам зат вратовете и да и казвам още колко много имат да учат.А забравих казвал ли сам ти че както съм добър на шосеен мотор така съм добър и на ендуро ако щеш и на абтомобилизъм.Мога винаги да го докажа пък и кво да доказвам те си ме знаят аз на които е трябвало съм го доказал.Аиде и да се обадиш утре да те водя на сбирка може да вземеш и жената,детето и кучето помияр ха ха ха
              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

              Коментар


              • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                Еййй ще ви таковам и двамата утре като се видите се разбирете.Тук не е място да ви четем глупостите.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                  Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                  Еййй ще ви таковам и двамата утре като се видите се разбирете.Тук не е място да ви четем глупостите.
                  Пачароз и ние двамата да те таковме тебе. Нямам идея какво е това да те таковаме, ама щом ти искаш да ни таковаш значи е нещо хубаво Ние няма какво да се разбираме. Разбрал сме се отдавна, ама от време на време трябва да му напомням, че е смотаняк че иначе изпада в някъкви филми Е например сега: бил много добър, ама видиш ли краченцето му нещо ....... алооо във всеки втори пост чета за крачето ти бе Шефе. Това да не е докторски форум , че да изучаваме анатомия и костна система на човека. Няма да се оправдаваш. Като ти е зле кракът, ще си седиш у вас до жена ти и от време на време ще излизаш до някоя банка за поредният заем. Айде другото ще ти го кажа по телефона след няколко часа.

                  П.п. Някой да не си помисли, че се караме. Ние се биеме , не с караме

                  Коментар


                  • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                    В този спор дето го водите липсва само малкото Пачарозче.
                    0877 877 297

                    Коментар


                    • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                      Въобще не липсва. Снощи на сбирката ми седеше от лявата страна.
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Пачароз и ние двамата да те таковме тебе. Нямам идея какво е това да те таковаме, ама щом ти искаш да ни таковаш значи е нещо хубаво Ние няма какво да се разбираме. Разбрал сме се отдавна, ама от време на време трябва да му напомням, че е смотаняк че иначе изпада в някъкви филми Е например сега: бил много добър, ама видиш ли краченцето му нещо ....... алооо във всеки втори пост чета за крачето ти бе Шефе. Това да не е докторски форум , че да изучаваме анатомия и костна система на човека. Няма да се оправдаваш. Като ти е зле кракът, ще си седиш у вас до жена ти и от време на време ще излизаш до някоя банка за поредният заем. Айде другото ще ти го кажа по телефона след няколко часа.

                        П.п. Някой да не си помисли, че се караме. Ние се биеме , не с караме
                        Царвулкоооооо да ти кажа нешто за крачето.През х..я ми е аз и така съм по добър от теб само дето немога да нося мотора повече от теб но то неми е нужно защото аз карам а ненося А между другото го споменавам за да се сещате че и с тоя крак пак се справям и то много по добре от повечето хора.А ти нали се пробва да караш така както аз и колко изкара нищо АМАТИОР
                        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                        Коментар


                        • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                          Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                          Царвулкоооооо да ти кажа нешто за крачето.През х..я ми е аз и така съм по добър от теб само дето немога да нося мотора повече от теб но то неми е нужно защото аз карам а ненося А между другото го споменавам за да се сещате че и с тоя крак пак се справям и то много по добре от повечето хора.А ти нали се пробва да караш така както аз и колко изкара нищо АМАТИОР
                          Аз съм аматьор и не се старая да доказвам, че съм по добър от теб. Мисля, че не е нужно. Относно карането в твоя стил, радвам се че и тебе съм те метнал. Да , не отричам че е трудно докато бях стъпил здраво на степенките , а "той " ( ? ) висеше надоло. По принцип стърчи нагоре и за това ми беше толкова трудно Радва ме, че и ти си се заблудил, че това е кракът ми Аууууууу . E, в такъв случай мога да кажа само едно : Шефе, през кракът ми е колко можеш и колко не можеш да караш. Още повече пък колко си добър. Интересно ми е и се радвам, че си понасяме и двамата на акълите ( въпреки че вече остаряваш и все повече не можеш ) и за това караме заедно . Знам че си Маклауд, но се оказа че в България наред с всички неразбории и Маклауд остарява .

                          Шефе ти си г@з и ако си Малкауд, то си задните части на Маклауд

                          Коментар


                          • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Аз съм аматьор и не се старая да доказвам, че съм по добър от теб. Мисля, че не е нужно. Относно карането в твоя стил, радвам се че и тебе съм те метнал. Да , не отричам че е трудно докато бях стъпил здраво на степенките , а "той " ( ? ) висеше надоло. По принцип стърчи нагоре и за това ми беше толкова трудно Радва ме, че и ти си се заблудил, че това е кракът ми Аууууууу . E, в такъв случай мога да кажа само едно : Шефе, през кракът ми е колко можеш и колко не можеш да караш. Още повече пък колко си добър. Интересно ми е и се радвам, че си понасяме и двамата на акълите ( въпреки че вече остаряваш и все повече не можеш ) и за това караме заедно . Знам че си Маклауд, но се оказа че в България наред с всички неразбории и Маклауд остарява .

                            Шефе ти си г@з и ако си Малкауд, то си задните части на Маклауд
                            Еииииии през тва ти е през онова ти е но си остава факта АЗ САМ ПО ДОБЪР ОТ ТЕБ и това си е.А колкото че остарявам не ми личи пък и като те виждам тебе направо си се сринал а уж си по млад.Но тва си е то на едни Господ дал на други взел.А М А Т И О Р
                            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                            Коментар


                            • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                              Кой по-млад, кой по-стар и двамата сте от един дол дренки
                              Ако бях по-вещ в компютрите щях да монтирам песента от първия клип с видеото
                              от втория, но съм още в детската градина. Това не пречи да си ги пуснете заедно
                              и да се гледате какво представлявате


                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                                Всъщност мислех да ви кажа че събота и неделя ще карам по Средна гора, че не ми се изпуска хубавото време.
                                Ама забравих. Да не си помислите щото съм дърт. Просто съм разсеян.
                                Последно редактирано от Жоро Йорданов; 23-10-10, 02:34.
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X