Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честито амат"ИО"ри - Седянката .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
    Няма такива филми. Опипва ? Имам странни виждания за нещата. И други опипваха и с тях се разделихме. Имам всички компоненти за еденична езда . Не ме бърка отново да започна да карам сам. Пък той нека си опипва. И другото. Никога не бих крачил по пътеките на плевенската група. Ако те карат на Враца, аз ще карам в Родопите. Ако те са в Родопите, аз ще съм на Хималаите. Достатъчно фактора има, за да се мразим взаимно до края на живота си, като и двете страни няма да са губещи, но мойта омраза е толкова силна, че дори човек който се е доближил до тях, трудно ще го приема да кара до мен. А ренди е просто нагаждач. КАзвал съм му го много пъти. Айде отивам да си садя борчетата. Чу ли Шефе

    Оппааа и ти взе да зе нагаждаш борчета да садиш.Сади сладки сливи бре закакво са ти тези барчета.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Оппааа и ти взе да зе нагаждаш борчета да садиш.Сади сладки сливи бре закакво са ти тези барчета.
      Борчета, не барчета Борчетата раждат шишарки, а ширките за къв чеп са му
      Може би иска да си прави боров мед
      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
      0894328706

      Коментар


      • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
        Няма такива филми. Опипва ? Имам странни виждания за нещата. И други опипваха и с тях се разделихме. Имам всички компоненти за еденична езда . Не ме бърка отново да започна да карам сам. Пък той нека си опипва. И другото. Никога не бих крачил по пътеките на плевенската група. Ако те карат на Враца, аз ще карам в Родопите. Ако те са в Родопите, аз ще съм на Хималаите. Достатъчно фактора има, за да се мразим взаимно до края на живота си, като и двете страни няма да са губещи, но мойта омраза е толкова силна, че дори човек който се е доближил до тях, трудно ще го приема да кара до мен. А ренди е просто нагаждач. КАзвал съм му го много пъти. Айде отивам да си садя борчетата. Чу ли Шефе
        Щом е така чуи какво ще ти кажа ЧВЕКА ГРУПА караи кадето си изкаш сас когото си изкаш аз проблеми нямам сас никого а ти твоите си ги търсиш да съм НАГАЖДАЧ несъм аз гледам да се уважам сас всички казвал сам ти го изкам като умра да ми доидат много хора на погребението ане да бъда като отшелник.А между другото съм се доказал що за човек сам.Мога да карам със всички АМАТИОРИ ПЛЕВЕНЧАНИ ГАБРОВЛИИ КЪРНАРЕ СОПОТ ЕНИНЦИ абе всички и невиждам някои от тях да има против защото ние караме да ни е готино ане да си търсим кусурите пък които неизка да кара с някои да не кара негов проблем АЗ НЯМАМ ПРОБЛЕМ СЪС НИКОГО МАТИОР ТАКЪВ
        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

        Коментар


        • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

          Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
          Борчета, не барчета Борчетата раждат шишарки, а ширките за къв чеп са му
          Може би иска да си прави боров мед
          Не ще си ги пъха в .............а
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
            На нас като са ни болни главите той сигорно се е излекувал. Догудина го виждам пак на ПВЦ или е така като пенсионер.


            Еи Стуиене догодина задалжително ще ме видиш на ПВЦ но това е защото обичам скороста пък и ги чувам тези шосеики сас разлика от много други.Но и ендуро ще караме бе несе бои няма да продам МАРТВЕЦА тои ще бъде готов надявам се
            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

            Коментар


            • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

              Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
              Геца, Ренди не може да е предател той опипва почвата. А що се отнася до бутане Аз лично мога да ти го уредя, стига да не се изгубя ха ха ха но знам, че теб не те бърка ти поглеждаш нагоре към слънцето ако има такова и знаеш вече къде си. А пък за Пачароза гарантирам на 1000%, че ако го заведа по едни екстрими много често ще иска да се връща там. Последното каране таз неделя нямаше път само в гората тагоре надоло и така цял ден от есктрим на екстрим. 30 километра от 11 до 18 часа при сухо време и то защото ходихме да ядем до Леденика. Най хубавото е, че каквото и да ти стане на мотора си на 5 минути от буса и на 8 минути от Враца. Ремонтираш и пак газ.
              Джани нали знаеш че да бутат всички могат но аз гледам пък и други да си прекарат добре и да покарат.И да кажа че това ходене на Враца ми беше едно от многото хубави карания които съм правил
              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

              Коментар


              • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                ..караи кадето си изкаш сас когото си изкаш..
                Е това чукане чаках Мисля, че няма повече какво да си кажем.

                Коментар


                • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                  Вече няколко страници изписахте без да видя и 1 снимка в гората. Какво става? Да неби виното вече да е станало и да чакате Чичко Ви Фър с бурканите?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Вече няколко страници изписахте без да видя и 1 снимка в гората. Какво става? Да неби виното вече да е станало и да чакате Чичко Ви Фър с бурканите?
                    Защо търсиш снимки в темата за чат и препирни, а не тук, примерно
                    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                    0894328706

                    Коментар


                    • От: Re: От: Re: От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      Е това чукане чаках Мисля, че няма повече какво да си кажем.
                      Много неща мога да кажа но ще сметна за добре да замълча а колкото до чукането което си чакал може би е било последното което някои може да ти чука на вратата но дано се лъжа аматиор такъв.
                      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                      Коментар


                      • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                        Защо търсиш снимки в темата за чат и препирни, а не тук, примерно
                        Тази тема съм я гледал, фен съм Ви, но нямате нищо свежо последните дни...
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          нямате нищо свежо последните дни...
                          Не сме карали скоро. Поне аз. Ще се погрижим идната седмица да наваксаме.

                          Коментар


                          • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                            Ее, приятелю, след садо-мазото край Габрово се наложи малко почивка за нас и профилактика на техниката.
                            Освен това събираме сили за фиестата по "закриването" в събота. Това не означава, че сме влязли в бокса но излизанията последните дни са по-скоро гъбарски и полянкажийски и не заслужават да бъдат отразявани.
                            Нека всички очакват екслузивни репортажи и подобаващи снимки и видео от събота и неделя, но по-голямата част най-вероятно ще са в "Карлово ендуро".

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Ще се погрижим идната седмица да наваксаме.
                            Ето, че вече се мисли по въпроса......
                            Последно редактирано от Жоро Йорданов; 26-10-10, 09:41.
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              Тази тема съм я гледал, фен съм Ви, но нямате нищо свежо последните дни...


                              Как да има свежо като виното още е мътноооо и го пием на тъмно.



                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                                А Жоро Й. и днеска беше по средна гора, а с профилактиката лъже само кара.
                                0877 877 297

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X