Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честито амат"ИО"ри - Седянката .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

    Еи аз се престраших да влезна в тая аматиИОрска тема да ва вида че напоследък взехте всички аматИОри да ми липсвате, тряа да помислим по въпроса нещо да сътворим,нали и аз съм един от ВАС.

    Коментар


    • #47
      От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

      Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
      Аз лично мисля да си пусна 1 ден отпуск. Ако шефа не ми разреши ще си взема болничен. Ако и това не стане/те докторите нали все стачкуват/ - направо напускам
      Mоят шеф е жена ми,значи ли че ако не ме пусне трябва аз да я напускам
      Последно редактирано от schipkata221; 06-10-10, 20:37.
      [FONT=System][/FONT]

      Коментар


      • #48
        От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

        Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
        Mоят шеф е жена ми,значи ли че ако не ме пусне трябва аз да я напускам
        Не се прави хиено,жена ти е душичка и те пуска.Я си кажи че те е страх,да не се изложим пред гостите!
        Маршрута днес с чичо Нено го измислихме.
        Тръгване Лук-оил спускане към Стадионана Смирненски,качване през реката и спускане към моста на Радецки.Продължаваме по трасето на Експерта и през улеите.Горе ще избегнем скалите като спуснем надолу и хващаме пътя към пистата обаче няма да минаваме по нея а свиваме наляво и поемаме по баира към хижата на Общината(дето чичо Нено бра душа там).Качваме се на Узана и ако на някой му се кара още спускаме към Ясеново,ама малко се съмнявам.
        Ами като за начало смятам че ще е достатъчно.Това е маршрут за до обяд,обаче аз смятам да го планираме за цял ден.
        Аиде поздрави!!!
        Последно редактирано от Петьо Джартов; 06-10-10, 21:24.

        Коментар


        • #49
          От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

          Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
          Еи аз се престраших да влезна в тая аматиИОрска тема да ва вида че напоследък взехте всички аматИОри да ми липсвате, тряа да помислим по въпроса нещо да сътворим,нали и аз съм един от ВАС.
          Ми как няма да ти липсваме, той чиляк като удъртее - става жалостив. Ама то до 40 деня можело да се черпи на патерица. Той и оня амуджа дето е сега в Стамбул да не се офлякува-няма да му се размине и на него
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • #50
            От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
            Маршрута днес с чичо Нено го измислихме.
            Тръгване Лук-оил ................
            Ще има ли някой да води или само ще ни гледате сеира отстрани
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • #51
              От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

              Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
              Извинявам се ама 15.10 не е ли в петъкНе забравяйте че има хора който работят и няма да могат да присъстват,колкото и да имат желание
              Като гледам кои сме се сабрали вклучително и ти сме шефове на себе си така че няма да е проблем петък.Пък и по малко хора ще ми гледат саира
              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

              Коментар


              • #52
                От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                Еи аз се престраших да влезна в тая аматиИОрска тема да ва вида че напоследък взехте всички аматИОри да ми липсвате, тряа да помислим по въпроса нещо да сътворим,нали и аз съм един от ВАС.
                Да бе много ясно че си един от наз и аз един от ваз АМАТИОР такъв
                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                Коментар


                • #53
                  От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                  Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                  Не се прави хиено,жена ти е душичка и те пуска.Я си кажи че те е страх,да не се изложим пред гостите!
                  Маршрута днес с чичо Нено го измислихме.
                  Тръгване Лук-оил спускане към Стадионана Смирненски,качване през реката и спускане към моста на Радецки.Продължаваме по трасето на Експерта и през улеите.Горе ще избегнем скалите като спуснем надолу и хващаме пътя към пистата обаче няма да минаваме по нея а свиваме наляво и поемаме по баира към хижата на Общината(дето чичо Нено бра душа там).Качваме се на Узана и ако на някой му се кара още спускаме към Ясеново,ама малко се съмнявам.
                  Ами като за начало смятам че ще е достатъчно.Това е маршрут за до обяд,обаче аз смятам да го планираме за цял ден.
                  Аиде поздрави!!!
                  Еи Джарта даи нещо по лесно бе аз че сам аматиор е верно но сам и малко инвалид.Но дати кажа чесно ми е през х.......я мотота с които ще бъда нее мои
                  За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                  Коментар


                  • #54
                    От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                    Променям плана на Джартов. Освен това дето е изброил продължаваме и качваме пътеката на здравето или новата успоредна на нея . Е това вече Джарта е маршрут за целият ден. Сега си допивам кафето и отивам да си купувам въже . Ще падне голямо теглене

                    Коментар


                    • #55
                      От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      ... Сега си допивам кафето и отивам да си купувам въже
                      ШЪ сЪ бесите ли?
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #56
                        От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        ШЪ сЪ бесите ли?
                        С Ренди ( Шефа ) имаме уговорка. Подари ми карта за апарата с уговорка да му помагам на трудните места на които вижда зор ( все пак е полу инвалид ). Та ако той не си вземе обратно картата, ще си туря въжето

                        Коментар


                        • #57
                          От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                          Джарта, днес бях при Ренди и го предупредих. Вече с нищо не можеш да ни уплашиш.
                          Викам му така:
                          - Шефе, трябва да се запасим че Джартата ни крои план. Трябва да си вземем по два ред була, че да не заспим от скука .

                          Ренди, сега видя ли че има за какво да вземем въжето дето ти го показах.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Джарта, днес бях при Ренди и го предупредих. Вече с нищо не можеш да ни уплашиш.
                            Викам му така:
                            - Шефе, трябва да се запасим че Джартата ни крои план. Трябва да си вземем по два ред була, че да не заспим от скука .

                            Ренди, сега видя ли че има за какво да вземем въжето дето ти го показах.
                            Да бе скука ще е.Щели да ни накарат да ни е гадно да ама да ни егадно гадно гадно колко да ни е гадно няма да е цял живот АМАТИОРИ такива
                            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                            Коментар


                            • #59
                              От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение

                              Ренди, сега видя ли че има за какво да вземем въжето дето ти го показах.
                              Що бре да не ще го караш да се беси?
                              Ей оставете човека на мира ,лапетии такива!
                              Май е вярна приказката че ,като остареел вълка ставал за смях на кучетата!!!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                                ЧЕСТИТО на Шипката жена му взела та родила момиче като разбрала че ще ходим да караме на смърт за да може да го задържи при нея да и помага. ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО и да почерпи ако се измъкне
                                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X