Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честито амат"ИО"ри - Седянката .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
    Лягай лягай да те не направя теб в кал утре.аматИОр
    Tи ще си след мен, по простата причина, че не знаеш маршрута . Няма как да карам пред теб и да ме направиш в кал, освен ако не ме замеряш с ръце

    Коментар


    • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
      Такъв маршрут съм подготвил за утре, че някой хора се отказаха. Щяло да вали. Именно за това съм подбрал стръмни пътеки, за да може по бързо да се оттича водата. И така другари , утре ще си проличи кой е аматИОр и кой е, Де да знам какъв ?

      9:30 на паркинга под Лукойла денят на " Ендуро мазохизма " предстои
      Ето че се яви още една точка от кодекса на аматИОра. Всеки кара, но въпросът е да караш когато другите не могат
      Геца, нещо се расърди даже и тела си не вдигаш. Разбери ме правилно искам да карам не да се придвижвам, искам да изпитвам удоволствие от карането а всеки разбира удоволствето по различен начин. Мен ме пусни в една гора без никакви пътеки, друг му дай да мине 200 км. за деня по коларски пътища и така, всеки има различно разбиране за карането. А във този дъжд и кал със счупен пръст да се търкалям по земята не е много за предпочитане. ЩЕ ЧАКАМ РЕПОРТАЖА.
      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

      Коментар


      • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

        Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
        Геца, нещо се расърди даже и тела си не вдигаш. Разбери ме правилно искам да карам не да се придвижвам, искам да изпитвам удоволствие от карането а всеки разбира удоволствето по различен начин. Мен ме пусни в една гора без никакви пътеки, друг му дай да мине 200 км. за деня по коларски пътища и така, всеки има различно разбиране за карането. А във този дъжд и кал със счупен пръст да се търкалям по земята не е много за предпочитане. ЩЕ ЧАКАМ РЕПОРТАЖА.
        Джани ти пък къде си счупи пръста.
        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

        Коментар


        • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
          Такъв маршрут съм подготвил за утре, че някой хора се отказаха. Щяло да вали. Именно за това съм подбрал стръмни пътеки, за да може по бързо да се оттича водата. И така другари , утре ще си проличи кой е аматИОр и кой е, Де да знам какъв ?

          9:30 на паркинга под Лукойла денят на " Ендуро мазохизма " предстои
          Ето че се яви още една точка от кодекса на аматИОра. Всеки кара, но въпросът е да караш когато другите не могат
          Какъв маршрут бе си подготвил.Да немислиш че можеш да ни оплашиш със каране.Казах ти че неизкам когато карам да ме вали а прогнозата това даваше.Ти като си здрав в краката и можеш да буташ в калта караи аз сам малко със ограничение но това неми пречи да съм по добър от тебАко невярваш винаги мога да ти го докажа но да е сухо.
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

            Да но защо ли пък дъжд не ни валя е......и и прогнозите.Имаше само мъгла.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              Да но защо ли пък дъжд не ни валя е......и и прогнозите.Имаше само мъгла.
              Защото сте печени Аматйори!!!!!!!!

              Коментар


              • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                Щом уплашехме профитата та избягаха прави си сметка.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                  Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                  Да но защо ли пък дъжд не ни валя е......и и прогнозите.Имаше само мъгла.
                  Еми загубил съм тогава.Ще наваксам
                  За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                  Коментар


                  • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                    Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                    Еми загубил съм тогава.Ще наваксам
                    Никога.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                      Това ще е най подходящо за гръб на фанелките ни.



                      Коментар


                      • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                        Недоумявам ??? Оказа се, че в подфорум " Аматьорите - сборна формация " всичко се води за спам. До тази мислъл ме доведе факта, че постовете ни тук, не се зачитат. Може и да е станала грешка , ама ако не е станала ще излезнем освен аматьори и най големите спамери Възможно ли е някой да даде повече информация за случващото се ? Третирани сме специално или е грешка ?

                        Коментар


                        • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                          Недоумявам ??? Оказа се, че в подфорум " Аматьорите - сборна формация " всичко се води за спам. До тази мислъл ме доведе факта, че постовете ни тук, не се зачитат. Може и да е станала грешка , ама ако не е станала ще излезнем освен аматьори и най големите спамери Възможно ли е някой да даде повече информация за случващото се ? Третирани сме специално или е грешка ?

                          Виновин си ще мълчиш.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            ....... но в темата за общите приказки.

                            Еийй, модератора си остава модератор, освен ако не е модераст
                            Давайте да го измисляме, че нямам търпение. То окото още не ми е спаднало но ми казаха че ми трябва още едно ужилване и ако не умра ще хвана имунитет
                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                              За закриването ще присъствам само за единият ден. Нямам шанс да остана с нощувка, защото няма кой да ми вземе смяната . За тази семица съм навит ако решите нещо можем да заформим едно неделно каране. И без това никога не са стреляли по мен и то с бренеке. Адаш, я хвърли едно око в бука , на албума ми " Започна се ".
                              Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 20-10-10, 19:15.

                              Коментар


                              • От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                                За закриването ще присъствам само за единият ден. Нямам шанс да остана с нощувка, защото няма кой да ми вземе смяната . За тази семица съм навит ако решите нещо можем да заформим едно неделно каране. И без това никога не са стреляли по мен и то с бренеке. Адаш, я хвърли едно око в бука , на албума ми " Започна се ".

                                Мой женати не те пуска а.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X