Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
    Поне на първо време ако мога да събера за едно читаво моторче , ще е много добре !
    Това е WR 250 F.Ako си вземеш такова моторче ще си като птичка.Послушай ме и няма да съжаляваш.
    Ако трябва покарай още старата "караджейка",посъбери парички и си купи каквото ти казвам.

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Успех Жорка и един съвет от мен, FREE, да не вземеш сега и ти да откриеш секса като някои изявени наши състезатели, че замина ендурото, заминаха и кинтите........бе гледай да го караш по либоФ, по еФтино е!!!
      Ххахахаха Благодаря Ванка ! Няма да се притесняваш , все пак съм тръгнал с мисия , крайно време е да се взема нова техника и точно затова съм тръгнал - мисля да се справя ! Няма да е мисия невъзможна , да се надяваме , че есента ще направя ударно завръщане ама да видим....дано всичко мине добре...
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
        Това е WR 250 F.Ako си вземеш такова моторче ще си като птичка.Послушай ме и няма да съжаляваш.Ако трябва покарай още старата "караджейка",посъбери парички и си купи каквото ти казвам.
        Ще гледам да взема нещо, което да си заслужава ! Всичко зависи от това какво ще изкарам. Ако се наложи ще изчакам до нова година , но искам да нещо читаво ! А за кубиците... не знам, нещо не ми се ще да е 250 , искам малко по-голямо возило...

        Благодаря за съвета. Ще видим какво ще излезе в крайна сметка....
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Жорка свирши бирата и пуканките с толкова много клиповеама мотора сега го държиш здраво не го хвърляшДобро каране бравоПоздрави

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
            Жорка свирши бирата и пуканките с толкова много клиповеама мотора сега го държиш здраво не го хвърляшДобро каране бравоПоздрави
            хехехех Боре това да е проблема , ако са свършили да ти пратя 1-2 пакета да си имаш

            Не става всеки път да го мятам и той душичка носи . Има дни дето се получават работите и такива дето всеедно мотор не съм докосвал в живота си . Последното каране обаче, беше супер. Изкачих се и излязох от всяко едно место , което си харесах и се изкефих на макс от карането.. Поздравии
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Здравейте приятели

              Жив и здрав, вече съм си удома ! За жалост не остава много време за каране , поради ред главоболия , които имам на главата ,но и това ще мине. Очаквайте в най-скоро време Екстрийм Ендуро Петрич да възкръсне като феникс от пепелта хахах


              Поздрави на всички !!
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Хаха,поздрави Жорка,тамън сега на скоро се ровех из форума и се чудех какво ни липсва.
                Симеон Симеонов - 0878666200
                Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                Suzuki - A way of life

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                  Здравейте приятели

                  Жив и здрав, вече съм си удома ! За жалост не остава много време за каране , поради ред главоболия , които имам на главата ,но и това ще мине. Очаквайте в най-скоро време Екстрийм Ендуро Петрич да възкръсне като феникс от пепелта хахах


                  Поздрави на всички !!
                  Добре дошъл Жорка,очакваме нови подвизи от тебе и ЯмахатаПоздрави

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Направо казвай, кога и от къде ще взимаш новия мотор, пък след това мисли за подвизите.....
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                      Добре дошъл Жорка,очакваме нови подвизи от тебе и ЯмахатаПоздрави
                      Добре заварил , Боре !! Много скоро ще съм готов с поредния репортаж от нови места и карания, имам още места за изследване

                      Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                      Направо казвай, кога и от къде ще взимаш новия мотор, пък след това мисли за подвизите.....
                      Де да можех да ти кажа, ма новия мотор ще почака още малко може би, до около нова година . За жалост не успях да изкарам толкова , колкото ми се искаше и ще трябва да добавям парички от тук някъде
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Хайде да пусна набързо 2-3 снимки от днешният , загряващ , и не много успешен ден.

                        Като цяло излязох да карам малко късничко , някъде към 11-00. Нямах цел , нито път... мислех да отскоча до съседните села (съседни на Петрич) и да покарам по няколко пътеки (ако намеря такива) и да се прибера. Естествено всичко щеше да се случва с леко темпо и без излишни напъвания, като за първо каране от месец и половина - един вид, да проверя дали още ме бива


                        И така..... тръгнах аз от Петрич към първото село - Беласица. Да ама по пътя минах покрай мини Ерзберг-а , който съм описвал преди , но не съм се заигравал много.

                        Намерих си едно много яко прагче. Тръгва малко полегато , после отвесно и горе трябва яко газ... Мдааааа , обаче аз с тея прагове съм малко на Вие , и още им се уча.

                        Въпреки това яко газ и .................................. преодолях отвесното , но не можах да стигна до горе. Последваха още няколко опита , но все същото . Стигнах до извода , че или аз за нищо не ставам..... или мотора идва слаб за да ме избута до върха, след скока от отвесната част.... .

                        После реших да атакувам от друга позиция , 1-2 пъти не успях , като в единия даже се проснах на земята
                        , ама какво да се прави.. В крайна сметка успях да се изкача де..

                        Взех , че станах многословен , ето малко снимки от сипея..

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13099.jpg
Прегледи:1
Размер:814.9 КБ
ID:5415117

                        Другият път ще пробвам малко по-вляво на снимката. Аз се мъчх в дясно - виждат се следите от мотора..

                        А ето и друг ъгъл на същото место..

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13101.jpg
Прегледи:1
Размер:514.2 КБ
ID:5415118

                        Прагчето не е голямо , но е забавно и първоначално ми създаде проблеми. На върха на прага има много малко место , ако се изстреляш по-бързо (с по-голяма скорост) ще подминеш местото за спиране и ще се паднеш от другата страна , което си е кофти тръпка. Без малко да направя тая грешка и аз... , но за нея в клипа след малко...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13102.jpg
Прегледи:1
Размер:602.0 КБ
ID:5415119

                        Хайде да дам и 1-2 видеа..

                        Първи опит - неуспешен..



                        Последван от втори неуспешен опит с малко въргал....




                        А това е от успешния ми опит. Не изглежда трудно на клипа , ма не е точно така ...



                        От там газ към следващото село... т.е едно от следващите села. Там докато преминавах през една от крайните улици си беше едно малко приключение - има няма лунен пейзаж



                        И такааа , тръгнах аз към най-близката гора - влизам по първия път и тъкмо си харесах една пътека и хоп - насреща ми ловджия. Размръхтя се той (разсърди се ) , че съм бил вдигал шум , че били поне 10 човека , че можело да ме гръмнат погрешка и не знам си кво и не знам си кво , абе с две думи ми каза да си ходя и да не карам там....

                        Е аз нямаше какво да правя и затова се върнах , все пак им влизам в положение и на тях , нека си изкарат мерака (тъкмо им отркиха ловния сезон) . Та имаше готини места , но не можах да ги пробвам , затова и нямам повече снимки.....


                        Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 07-10-12, 22:24.
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Ооооо щях да забравя , има още малко..

                          По пътя между две от села , мотора взе да вдига температура нещо.. при което спрях да го напоя . Развих капачката на радиатора , а вътре почти няма антифриз
                          .

                          Спрях ето тук и заредих с прясна студена водица , моя добитУк...

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13104.jpg
Прегледи:1
Размер:718.2 КБ
ID:5415121

                          Дааа ама нещо пак не беше наред. Много бързо му излязоха течностите на моя мотор и на едно от другите села пак се наложи да спирам и да търся вода близо до пътя. Това бяха и последните ми снимки от деня..

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13105.jpg
Прегледи:1
Размер:776.3 КБ
ID:5415122

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13106.jpg
Прегледи:1
Размер:755.8 КБ
ID:5415123

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13107.jpg
Прегледи:1
Размер:737.7 КБ
ID:5415124

                          Заредих аз с водичка и клекнах до мотора да търся проблем , понеже това не беше нормално !

                          Такъв обече не открих и се запътих към вкъщи , по пътя си позволих малко да го играя на GhostRider , и си заснех едно изкачване на стълби...



                          Тъкмо стигнах удома и ми звъннаха гаджето и един приятел да сме ходели на хижа Беласица за по кафе. Викам добре , няма проблем и без това не ми се прибираше . Тръгнахме нагоре , и както си карах изведнъж се чук нещо като вик и свистене.

                          Веднага спрях, помислих , че съм прегрял мотора, но се оказа , че не съм . Един от маркучите от радиатора към цилиндъра е бил малко сцепен ( от където съм губел и охладител) и сега се доскъса. Добре , че стана близо до нас, а и разбрах от къде е повредата ми. Както и да е , не можах да покарам по пътеки , но пък покарах доволно. Излязох в 11-00 и се прибрах в 17-00.

                          Това е от мен приятели , не е много , не е и кой знае какво , и интересно , ноооо толкова . Другия път ,ще гледам да изляза през седмицата за да не се засичаме с ловджиите и така.. Поздрави на всички
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            След завръщането ти от гурбета и в публикуваното по-горе става ясно, че плачеш за по-силен мотор, което ни беше ясно още от самото начало... Специално обърнах внимание и ми хареса карането ти в стил GhostRider и качването ти по стълбите, защото това са приоми при моето каране Все пак с теб си приличаме в едно нещо, а именно че караме в повечето случаи сами, защото или сме много смотани и не можем да си намерим компания, или проблема е някъде другаде
                            P.S.Внимавай с ловджиите, да вземат случайно да те объркат с някое диво прасе
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                              След завръщането ти от гурбета и в публикуваното по-горе става ясно, че плачеш за по-силен мотор, което ни беше ясно още от самото начало... Специално обърнах внимание и ми хареса карането ти в стил GhostRider и качването ти по стълбите, защото това са приоми при моето каране Все пак с теб си приличаме в едно нещо, а именно че караме в повечето случаи сами, защото или сме много смотани и не можем да си намерим компания, или проблема е някъде другаде
                              P.S.Внимавай с ловджиите, да вземат случайно да те объркат с някое диво прасе
                              Мисля , мисля по върпоса , но не достигат все финанси. За жалост от гурбета не изкарах достатачно за мотора , който искам , или поне за такъв дето да ми върши работа. Все са някакви барутници от преди новата ера , тежащи 140 кг (нищо лично към колегите с тежки мотори) просто аз самият не съм от тежката категория (71-2) кг съм , и такъв мотор ще ми дойде прекалено тежък за в гората...

                              За стълбите , не знам какво да кажа , готино е да се преодоляват , поне такива широки, мотора не ги усеща , на тесен скат стълби (като в РедБулл-а например) сигурно си е голям т**ак , ама знае ли , човек , трябва да се опитват и нови неща. Никога не се знае , кога може да ти бъде от полза да научиш нещо ново.. Иначе аз градско не карам, само гората и вкъщи. Ако успея да направя един шмекер (тунинг) , мотора ще стане и супер мото и ендуро ( с два чифта гуми с джанти , които имам налични) , само трябва да се измисли фланец за предния спирачен апарат и съм 6 ! Тогава може и в града да почна да карам

                              За компанията не знам какво да ти кажа, или аз си падам , прекалено мазохист с тея пътеки , или нещо съм грозен , или нещо друго сбъркано има в мен и моя стил на каране , че все си бръмча сам... , а пък може и вярно да сме много смотани затова да не ни искат хахахахахах , знам ли ...

                              Хаххаха няма няма , ще гледам да излизам през седмицата , докато не им мине мерака за лов , което ще трае като всяка друга година 2-3 седмици

                              ТУК Е МЯСТОТО ДА КАЖА И ДРУГО !

                              До колкото разбрах на 28.10.2012 година , ще се проведе състезание по мотокрос на пистата до село Самуилово (област Благоевград, близо до гр. Петрич). До колкото разбрах , ще има:

                              Клас жени, клас атв (ако се съберат хора) , Клас МХ, Клас МХ1 и Клас МХ2 , акооо се съберат и повече малчугани и тях ще пуснат сигурно.

                              Ако някой проявява желание да участва и се нуждае от информация , моля да пише тук в темата и ще се постарая да набавя нужната информация за състезанието !!!

                              П.п чудя се дали и аз да не се впусна , ей така за кеф , какво ще кажете вие по - въпроса
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Добро сипейче Жорка на вторият клип гъба ли видяПоздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X