Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Е Жорка това са добри новина за работатаДано поизкараш повече парички за по-добро моторчеЖалко,че ще те загубим за малко от форумаА клипчето е станало перфктноБраво на режисьораПоздрави

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
      Е Жорка това са добри новина за работатаДано поизкараш повече парички за по-добро моторчеЖалко,че ще те загубим за малко от форумаА клипчето е станало перфктноБраво на режисьораПоздрави
      Благодаря Боре, и аз стискам палци за повечко работа , та да се изкарат повечко парички...

      За клипа само мога да благодаря !!! Режисьора / приятелката ми/ се справи перфектно , заслугата по заснемането е нейна , само сценарият е мой !! . Важното е , че се забавлявахме докато го снимаме , пък и се получи добро интро !!!

      П.п Има вариант до към 10ти август / ако имате възможност и вие разбира се / , да се отбия до Трявна за ден - два каране
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Браво, колега, невероятен клип. Като захладнее времето, ще се организираме да дойдем да ти погостуваме да покараме по Беласица

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Първоначално публикуван от stanimir lazarov Преглед на мнение
          Браво, колега, невероятен клип. Като захладнее времето, ще се организираме да дойдем да ти погостуваме да покараме по Беласица
          Няма проблеми колега, като решите само звъннете. Лошото от цялата работа е , че няма да мога да ви закарам до върха, не и без да си извадите разрешително !!! Без такова може да се кара само в по-ниското , но не и в близост до границата ! Без разрешително глобите, които пишели гранична полиция били от 500 до 1500 лв. !!!

          П.п Е пътеките са в ниското и има къде да си покараме на воля, до самия връх без разрешително не мога да ви заведа , но под него МОГА !
          Пак казвам готините и интересни пътеки са в ниското така, че проблема е никакъв !!! Добре дошли сте когато решите !
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Жоре а как се вади разрешително?

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
              Жоре а как се вади разрешително?
              Вие сте се побъркали бе!Кви разрешителни кви пет лева???
              Щом става въпрос за такива работи,значи сме издали багажа!!!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
                Жоре а как се вади разрешително?
                Венци , попълва се заявление в поделението в Петрич, в което заявление се описват цял куп неща.

                Имена , егн, номер на лична карта, адрес, вид на превозното средство /ако има такова/ , регистрационен номер / ако има такъв /, цвят на превозното средство, марката и модела му, цел на пребиваването , маршрут / поне две точки от - до / , часови диапазон.. и май е това. Разписваш се , оставяш телефон за възка, те изпращат заявлението в Смолян и до 10 дни връщат отоговор.

                Лошото , е че като гледам май, ако не си боровинкаджия / да береш боровинки пеш / , май няма да ти позволят да пребиваваш в пограничната зона !!

                На мен ми дадоха разрешение от 2рия път и то с 300 зора !

                Разрешението трябва / до колкото знам/ само за високата част на планината , по билото ! Там където е граничната ивица. Без него глобата е от 500 до 1500 лв. , поне така ми казаха !

                Ако решите да идвате , обадете се по-рано да ида да питам как седят нещата и дали може да се направи нещо по въпроса за 1 разходка през деня...

                Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                Вие сте се побъркали бе!Кви разрешителни кви пет лева???
                Щом става въпрос за такива работи,значи сме издали багажа!!!
                Петьо , няколко приятелчета изгоряха вече с актове, но на каква стойност не съм разпитвал !! В ниското не могат да те спрат понеже е свободна зона , ПАРК, и нямат право да пишат акт, само да те преровят, запишат и проверят. Нагоре обаче нещата станаха зле.

                Много народ изгоряха нагоре с цигари и затегнаха мерките изключително много....
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  И ние от Благоевград караме по границата. Като решиме се обаждаме в управлението в Благоевград. До сега не сме имали проблеми. Скоро правихме преход от Благоевград до хижа Три буки, Кюстендилско, връх Руен, който е на самата граница с Македония. Там ни провериха гранична полиция, след това минахме през три планини по самата гранична бразда, Осогово, Влахина, Малешевска - стигнахме до КППП Клепало. Ще ми бъде интересно да карам по билото на Беласица до връх Радомир

                  От модератора: Моля, ползвайте главни букви

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Първоначално публикуван от stanimir lazarov Преглед на мнение
                    И ние от Благоевград караме по границата. Като решиме се обаждаме в управлението в Благоевград. До сега не сме имали проблеми. Скоро правихме преход от Благоевград до хижа Три буки, Кюстендилско, връх Руен, който е на самата граница с Македония. Там ни провериха гранична полиция, след това минахме през три планини по самата гранична бразда, Осогово, Влахина, Малешевска - стигнахме до КППП Клепало. Ще ми бъде интересно да карам по билото на Беласица до връх Радомир

                    От модератора: Моля, ползвайте главни букви
                    Предполагам , че и тук ще може да се получи този номер , но затова писах, че ако има желаещи , нека се обадят няколко дни предварително за да ида до поделението и да питам как стоят нещата, че после да няма като оная приказка с извинение: "кой ми сра в гащите".

                    Ам вр.Радомир е сравнително близичко и последния път като ходих ми се стори сравнително по-лесно изкачването, понеже дъжда беше заличил праговете по пътека.
                    Тея дни обаче се изсипаха доста и все проливни дъждове и не знам какво е положението горе. Все пак когато решите звъннете , ще попитам в поделението и ще направим една разходка из Беласица планина, че може и до вр. Тумба да отидем /където се пресичат трите граници на Македония, България и Гърция/ . Поздрави
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Ехеееее колко време мина от както не съм пускал репортаж....

                      Естествено за всичко си има причина , но няма да се оправдавам ....

                      Оня ден слизам в гаража да видя мАторетката какво прави и дали и липсвам и какво да видя ?!?!? Някакво петно се блещи под мотора. Веднага надуших , че е бензин, разклатих резервоара и ..... фалит, няма никой вкъщи. Ядосах се много и го свалих. Оказа се, че е фалирал на същото място където го бях лепил при последното каране. Явно е имало бензин и течната заварка не си е свършила работата....

                      Както и да е оправих проблема и след 2 дни съхнене / за по-сигурно / днес , като на майтап изкарах мотора за да си припомня как се кара , нооо без да искам се натъкнах на едно страхотно место за каране....

                      Цялото ''удоволствие'' ми излезе точно 10 км / отиване и връщане / и около 2 часа каране !

                      Тръгнах от нас посока най-близката гора , понеже търсех една пътека и съответно един път .... нито знаех къде се намират , нито къде отиват..

                      Карайки нагоре , догледах едно отклонение, което прекосява реката и тръгва на някъде.... Рекох си: тука ще да е пътя и поех по него....

                      Този път върви г-д успоредно на река Луда Мара.... не след дълго стигнах до едно место , на което си припомних , че като малак са ме хващали граничарите / голям късмет извадих тогава / . След още малко стигнах до ето това место , от което тече питейна вода и съответно са пуснати маркучи от някакви хора за чешмички...





                      Нагоре пътя продължава с много готин и стъмен екстрем !!! Не стига ,че е толкова стръмен , но и е издълбан от водата ,а и целият е покрит с камъни. Правих 3-4 опита да го покоря, като не успях да го изкача целия , последните няколко метра доизбутах мотора...





                      Ей това разстояние доизбутах..





                      И продължаваме натам...





                      Наклоните нагоре продължават...



                      Досетихте ли се вече къде карам, т.е какво следвам.... ?!?!?!? Няма да казвам нищо , ако някой дойде , ще го водя..



                      Продължих си пътя нагоре, редуваха се стръмни и равни участъци....



                      Не след дълго стигнах до разклон... предполагах на къде върви пътя , но не бях сигурен... , а и в мотора бях сипал САМО 1 литър бензин , уж за проба..



                      Това е пътя от единия разклон...





                      И на разклона...





                      Реших, че ще изследва пътя друг път. Първо ще разпитам къде отиват и после ще се впусна...

                      Това е вече навръщане...





                      Верният ми другар...





                      Закачих си и трипчето / километража / на мотора. Изминал съм 6.5км , средна скорост 16км/ч , а макс спийда , който съм развил е 60км/ч.



                      А това е местто от където точат водата...



                      Това е река Луда Мара, която се пресича за да стигнеш до местото където карах...







                      От там се прибрах право вкъщи. Общата дистанция стана 10км . Това е последната снимка и другия виновник за отцаствието ми. Построих си беседка, под която пиша и репортажа днес , остана само покрива , но той ще бъде направен утре .



                      Това е от мен за сега , имам и един клип от спускането , но ще кача по-късно, понеже ''жената'' ми дава зор
                      Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 02-08-12, 21:39.
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Добър репортаж Жорка,пак не си стоял миренХубави теренчета си намерил,само една малка забележкаДобре,че поне каска си сложилПоздрави

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                          Добър репортаж Жорка,пак не си стоял миренХубави теренчета си намерил,само една малка забележкаДобре,че поне каска си сложилПоздрави
                          Знам Боре , приемам, взимам забележка и повече няма да се повтори ! Аз тръгнах като на шега , затова и не карах много и се върнах , другия път екипиран до дупка и газ нагоре !
                          Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 02-08-12, 21:39.
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Това е клипа от прибирането ми надолу.....

                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                              Венци , попълва се заявление в поделението в Петрич, в което заявление се описват цял куп неща.

                              Имена , егн, номер на лична карта, адрес, вид на превозното средство /ако има такова/ , регистрационен номер / ако има такъв /, цвят на превозното средство, марката и модела му, цел на пребиваването , маршрут / поне две точки от - до / , часови диапазон.. и май е това. Разписваш се , оставяш телефон за възка, те изпращат заявлението в Смолян и до 10 дни връщат отоговор.

                              Лошото , е че като гледам май, ако не си боровинкаджия / да береш боровинки пеш / , май няма да ти позволят да пребиваваш в пограничната зона !!

                              На мен ми дадоха разрешение от 2рия път и то с 300 зора !

                              Разрешението трябва / до колкото знам/ само за високата част на планината , по билото ! Там където е граничната ивица. Без него глобата е от 500 до 1500 лв. , поне така ми казаха !

                              Ако решите да идвате , обадете се по-рано да ида да питам как седят нещата и дали може да се направи нещо по въпроса за 1 разходка през деня...



                              Петьо , няколко приятелчета изгоряха вече с актове, но на каква стойност не съм разпитвал !! В ниското не могат да те спрат понеже е свободна зона , ПАРК, и нямат право да пишат акт, само да те преровят, запишат и проверят. Нагоре обаче нещата станаха зле.

                              Много народ изгоряха нагоре с цигари и затегнаха мерките изключително много....
                              Като се научите да карате където трябва няма да има проблеми,във забранени зони се кара само по пътеки,където само мотор може да се движи,разните там таласъми като опаркажии,полиция и разни гранични не могат да стъпят защото трябва да вървят пеш,което няма как да стане.

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                                Като се научите да карате където трябва няма да има проблеми,във забранени зони се кара само по пътеки,където само мотор може да се движи,разните там таласъми като опаркажии,полиция и разни гранични не могат да стъпят защото трябва да вървят пеш,което няма как да стане.
                                Хехехех евала за моабета Ице ! То и аз това си го мислех , ама да ти кажа и да не те хванат там , ще те завардят някъде по-надолу и пак ще имаш проблеми... Както и да го въртиш все не става ...
                                Много гъсто населено е с гранична , има дори камери, ДА камери , на някои места, имат си граничарите и Терма / уред дето засича телесната температура от много голямо разстояние дори без пряка видимост /, и т.н и т.н....

                                В една тема във форума стана въпрос точно за това. Не е работата да им бягаме, и да мине 1-2 пъти номера -ок , ма после като те хванат жална ти майка, по-добре всичко да си става по каналния ред и това е . Да са ни мирни главите на всички и така , в тея гладни времена 500-1500 лева да ти вземат , всеедно те обричат цял месец на глад и жажда , че и повече .....

                                П.п Току що се сетих , че едни колеги от Варна и Стара Загора май бяха , бяха идвали на поход с джиповете в Беласица. Таа единия колега разказваше как видели някакъв джип без опознавателни знаци, спрен отстрани на пътя. Те спрели да отстранят някаква повреда по техния джип и тъкмо тръгвали и се задали двама граничари пеша !!!Заяли им се нещо , че нямали разрешително и им казали ако искат да нямат проблеми , първята пряка в дясно и право долу в града !Колегата с джипа спомена , че ако е бил тръгнал 1 мин. по-рано онези двамката само щели да им дишат прахта , е да ама НЕ !! Нали имат радиостанции, едно обаждане и са ги приклещили...
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X