Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Човече евала за заигравката, но с тоя нов аватар направо може да кандидатстваш за главна роля в новия сезон на междузвездни войни
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Така изглежда малко дарк, все едно е от Готъм сити.

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
        Човече евала за заигравката, но с тоя нов аватар направо може да кандидатстваш за главна роля в новия сезон на междузвездни войни
        Само под секрет ще кажа : аз учил съм го на Йода Мастър хахахах Кам Люк май сан, ай ем йор фадър енд ши ис йор систър !!! хахахах Ужас...

        Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
        Така изглежда малко дарк, все едно е от Готъм сити.
        Е айде сега не мога да огрея навсякъде ! Или Мастър Йода или Черния Рицър от Готъм ..... Дет се вика: "чууз йор дестъни'' или в тоя случай ''чууз май дестъни'' хахахахахах
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Прекрасен английски колега, поздравявам те Третата роля която ти залепям, е брата на изпълнителката на хита "ай кен лив"
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
            Прекрасен английски колега, поздравявам те Третата роля която ти залепям, е брата на изпълнителката на хита "ай кен лив"
            Ххахаха Благодаря , благодаря , може да приема ама само ако ми позволите да пея с пълно гърло ''Талибъди будалд ююю , кен лиии меню моооо '' хахахахахахах иначе нямаме сделка
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Аз имах предвид снимката с мотора, не аватара. Аватарът си е 100% Стар уорс.

              PS Май няма да имаме сделка.

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Здравейтеееееееееееееееее !!!

                За много години на всички

                След почти двумесечно отцаствие , днес официално се завърнах. Големи благодарности на ре6о74, който върна мотора ми към живот, както и на Борката и Белин от Трявна , който също направиха всичко възможно за да ми помогнат , Благодаря !

                Така, за днес бях планирал ендуро ден , нооо имах още довършителни работи по мотора - слагането на пластмасите, резервоар , новата задна вътрешна гума и т.н ... мислех до обед да съм готов и да разходя малко по балкана.... е да ама не , като заваля един дъжд , та чааак до 16-00 - 17-00 часа.

                Въпреки това, аз си бях казал , че ще карам и товата е. Докато се обличах , отново заваля , но бях твърдо решен да карам и излязох за тест драйв.

                Запалих мотора и газз нагоре към една пътека, която открих преди няколко дни...
                Стигнах до пътеката , но там.... ахх там... , кал до шията, пеша не мога да се кача , да не говорим с мотора. Направих няколко опита и стигнах само до тук..
                Мотора все поднася към дерето, а и сцеплението е 0 !! Изрих цялата пътека и не и не.....


                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12686.JPG
Прегледи:1
Размер:672.3 КБ
ID:5444725

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12687.JPG
Прегледи:1
Размер:693.2 КБ
ID:5444726

                На снимките не изглежда стръмно , но повярвайте ми наклона е достатъчен, особено ако нямаш гума / като мен/ .

                Пътеката е нова и я открих случайно. Лятото съм минавал покрай нея хиляди пъти , без да знам , че е там. Това е така заради многото листа и факта , че самата пътека не се ползва много.
                Цялата пътека представлява непрекъснато изкачване и много , много S-образни завой, направо е рай !! Освен това в началото и има и много як екстрем , но трябва да го поразчистя от клоните и 1-2 паднали скали...

                Малко кадри от началото на пътеката , до тук успях да стигна. Това е най-лесната , част , която обаче заради дъжда не можах да избутам...

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12688.JPG
Прегледи:1
Размер:638.9 КБ
ID:5444727

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12689.JPG
Прегледи:1
Размер:677.5 КБ
ID:5444728

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12691.JPG
Прегледи:1
Размер:513.0 КБ
ID:5444730

                А ето ме и мене, ако сте ми забравили физиономия .... Те ме те и мене

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12690.JPG
Прегледи:1
Размер:615.8 КБ
ID:5444729

                Видях , че няма да я бъде на тая кал и реших да се върна и да мина по познатата ми пътека...
                Слязох до разклонението и поех по познатия вече път.... Раздадох пУна , ама наистина пУна газ, толкова много , че скъсах веригата .... дет се вика по нашия край '' Скинах и амутО '' . Това е то по-голямата задна зъбчатка....

                Ей я , обесена на кормилото , като ''утепан смок''

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12692.JPG
Прегледи:1
Размер:401.9 КБ
ID:5444731

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12694.JPG
Прегледи:1
Размер:179.0 КБ
ID:5444733

                Вече беше късно за да ремонтирам веригата и пак да излизам да карам ,затова я оставих за утре..

                Общо взето за 20-30 минути направих тест драйв и се окалях доволно !! Много съм доволен от моторчето, върви и пали супер / пу-пу да не го урочасам/ , дано и занапред да е така !

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12695.jpg
Прегледи:1
Размер:82.1 КБ
ID:5444734

                Те ме те и мене за последно в този репортаж...

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12698_tonemapped.jpg
Прегледи:1
Размер:473.9 КБ
ID:5444735

                Еми това е за сега, малко , но от сърце ! Обещавам ,като поизсъхне малко почвата да покоря тая пътека и да постна обилен репортаж с много снимки и видео.... а имам и още една нова готина пътека ,но и тя ще бъде покорена в по-сухо време.

                Поздрави на всички и до нови срещи !!
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 18-01-13, 18:27.
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Евала браво , че си оправил мотора всеки знае как е да си без мотор дори и една седмица.. Е вече е готов за нови приключения , очакваме репортажи когато изсъхне.
                  Поздрави !
                  Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Първоначално публикуван от Skirilov Преглед на мнение
                    Евала браво , че си оправил мотора всеки знае как е да си без мотор дори и една седмица.. Е вече е готов за нови приключения , очакваме репортажи когато изсъхне.
                    Поздрави !
                    Благодаря ти ! Много е кофти , за това време без мотор, направо се побърках. Всеки ден слизах в гаража ''да го питам как е '' , дали му е мъчно и да го успокоя , че скоро ще сме отново в играта !
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Еееееееееееее, най-накрая се завърна Радвам се, че успя да оправиш мотора и вече си в движение, и не на последно място честита прическа
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Добре дошъл Жорка радвам се,че все пак колегата от Карлово е направил невъзможнотОЗа каратко каране,но все пак има репортажПоздрави

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                          Еееееееееееее, най-накрая се завърна Радвам се, че успя да оправиш мотора и вече си в движение, и не на последно място честита прическа
                          Хо-хо-хо нали трябва да съм аеродинамичен , няма как да е . И аз много се радвам, чак още не мога да повярвам !
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                            Добре дошъл Жорка радвам се,че все пак колегата от Карлово е направил невъзможнотОЗа каратко каране,но все пак има репортажПоздрави
                            Добре заварил Боре ! Репортажа малък , но от сърце ,затова пък утре ще съм на линия отново !! Да се надяваме и в неделя също... имам мнооооого да наваксвам, пък и нещо май сме се очуждили с мАторетката хахахахахахахха. Имаме да си припомним разни работи !!!
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              На истина е голяма мъка без мотор.
                              Ще чакам следващия репортаж .
                              Поздрави.

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Първоначално публикуван от rosen_vg Преглед на мнение
                                На истина е голяма мъка без мотор.
                                Ще чакам следващия репортаж .
                                Поздрави.
                                Следващия репортаж се ''меси'' в момента , след малко го пускам във фурната да се изпече и до час-два , мисля , че ще е готов .
                                Поздрави !!
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X