Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд около Петрич

    Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
    Браво Жоре хубави гледки си снимал от вчерашното каране в жегатаЖалко за деретата,че не си успял да ги покориш,но в другият репортажПоздрави
    Благодаря ти Боре, жалко , че се получи тоя номер, ма от зор , бързане и недоглеждане и така става. Нищо де и изкачването на вр. Радомир не е малко и не е особено лесно / като си спомня само преди време колко съм падал на тоя участък.... / , а сега го имам и заснето на клип. Деренцата ще останат за неделя Поздрави
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Оффроуд около Петрич

      Ей човече ако обявим приз за манекен №1 във форума, няма кой да ти се изпречи И аз си викам, че ще мога да се явя на този конкурс с моята "шосейка", ама ти направо избиваш рибата Всичко е в кръга на майтапа, разбира се, следя темата ти с интерес и се чудя в тоя Петрич, как не се намери някой по-сериозен моторист да кара с теб
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • От: Оффроуд около Петрич

        Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
        Ей човече ако обявим приз за манекен №1 във форума, няма кой да ти се изпречи И аз си викам, че ще мога да се явя на този конкурс с моята "шосейка", ама ти направо избиваш рибата Всичко е в кръга на майтапа, разбира се, следя темата ти с интерес и се чудя в тоя Петрич, как не се намери някой по-сериозен моторист да кара с теб
        Ххахахаах Абе моля ти се, нащо гарче си е най-хубаво хахахах . Ако знаеш от колко време се мъча да си щракна някоя хубава снимка за аватар и все не ми се получава, с изключение на тази сега и предишната !! хахаххахаа . За тази снимка дето е сега, водих голяма борба с пчели , летящи мравки и мухи, но май си заслужаваше хахахахах .

        А за приза направо се поласках хахахахах пък и не само за позиране , ма на моменти и си се изтърсвам като манекен хахахах яко фън направо

        П.п Няма колега, няма !!! Няма кой да ми се навие на акъла !!! Никой не ми идва на гости да покараме за ден , два , три..... , аз не мога да мръдна никаде, защото нямам с какво да си транспортирам мотора.... - въобще на никаде не е. Вече обмислям варианта да търся някъде рент ъ кар / някакво бусче/ и да си товаря мотора и да си бия шута за няколко дни ....

        П.п.п Че на места е трудно да се кара , трудно е !!! НО аз винаги се съобразявам с възможностите на другите, където мога да помогна , слизам помагам, бутам , дърпам , ако се наложи изкарвам и мотора, не налагам по-високо темпо, такова , че другите да не могат да ми наваксат.... просто няма....... Голяма мъка е!!! И на мен ми се кара с група да се съберем да си правим кефа, клипове , снимки , смях , заигравки по деретата ,ама няма...... ((
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Оффроуд около Петрич

          А бе, то по едно време имаше, ма нещо... уж се съобразяваш, обаче явно не е за всеки това твойто . А, да ти кажа май проблема не е, в трудността на каране, а в това, че не им се чупят моторите /в смисъл, че не искат да си ги чупят /. Знам ли, туко се появи някой и после няма никой.

          Коментар


          • От: Оффроуд около Петрич

            Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
            А бе, то по едно време имаше, ма нещо... уж се съобразяваш, обаче явно не е за всеки това твойто . А, да ти кажа май проблема не е, в трудността на каране, а в това, че не им се чупят моторите /в смисъл, че не искат да си ги чупят /. Знам ли, туко се появи някой и после няма никой.
            Абе да ти кажа , едното момче дето имаше една Хондичка правена от 50 на 85 сс , я продаде , и сега няма мотор. Колегата Тимо /с Фантик 125сс / е от доста време в Италия и скоро трябва да си дойде, но кога точно не знам, а последния колега Кирил (kirililiev80) /с Джилера Рс 600сс / , нещо не ми отговаря на съобщенията в нета!!! Всички могат да кажат за какво иде реч, е от време на време ги ''подбутвам'' малко за да могат да качат малко нивото, но не ги пускам в дълбокото ! Все пак ако при всяко каране на правиш нещо, което е малко над възможностите ти няма да можеш да се научиш и цял живот ще си бръмкаш само по черните пътиша , не си ли съгласен. И мен никой не ме е учил , нито ми е дал съвет , какво как да правя в дадена ситуация, но гледам клипове, чета в интернет, разглеждам всички теми във форума и гледам, кой какво прави и гледам да го прилагам и аз . Сега колко е успешно.....вие ще кажете , като странични наблюдатели, аз мисля,че се справям що годе добре !!!

            За трошенето на моторитееееее......... абе няма такова нещо !! хахахахах . ТИ кога си видял моя мотор счупен хаха ?!!? Шегувам се , случва се и това в ендурото, но винаги си припомням девиза на Жоро Хаджиев : '' Ендурото и секса не са шега работа !!! " , а и , че отидеш ли да караш ендуро, не паднеш ли поне веднъж, значи нищо не си карал !!

            Айде поздрави.....

            П.п Гости приемам всякакви и от всякъде , не се притеснявайте , има за всеки по нещо !!
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Оффроуд около Петрич

              Ха, какво съвпадение. Ами, аз преди да купя ДРЗ-то на мотор съм се качвал за 200 метра, първа, втора скорост и това беше, сам се уча, като гледам другите, филмчета и каквото прочета. Важното е желание да има човек, тогава всичко се постига. Ето, ти си пример в това отношение.
              Твоя мотор съм го виждал счупен, обаче . Даже и клипче си пуснал, хахаххахахх.

              Коментар


              • От: Оффроуд около Петрич

                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                Ха, какво съвпадение. Ами, аз преди да купя ДРЗ-то на мотор съм се качвал за 200 метра, първа, втора скорост и това беше, сам се уча, като гледам другите, филмчета и каквото прочета. Важното е желание да има човек, тогава всичко се постига. Ето, ти си пример в това отношение.
                Твоя мотор съм го виждал счупен, обаче . Даже и клипче си пуснал, хахаххахахх.
                Е сега , ако визираш онова с буталото, то направо си му беше време мотора е при мен от 2009 година мисля (не помня вече) и нищо по двигателя не му беше пипано , а последните година и половина - две , видя доста зор в гората !
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Оффроуд около Петрич

                  Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение









                  Това имах предвид . Това е чупене, а бутала и др. подобни са повреди хахахаххахахахха

                  Коментар


                  • От: Оффроуд около Петрич

                    Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                    Това имах предвид . Това е чупене, а бутала и др. подобни са повреди хахахаххахахахха
                    Опаааааааа , това го бях забравил даже, хвана ме на тясно ...... нямам оправдание аххаха , ама пък на който го е страх да си кара мотора в гората , да си ходи само по-кафетата с него или да си го сложи удома в секцията да си го гледа хахахах

                    П.п тоя стоп като го счупих, ако искаш ми вярвай, разбих се от кеф , много яко изпълнение стана ... хахахах
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Оффроуд около Петрич

                      Колега като гледам снимките наистина е много красиво имам на идея да дойдем някой ден с четири пет човека да покараме по вашият край Надоло съм карал до КПП клепало по границата Дай тел за връзка

                      Коментар


                      • От: Оффроуд около Петрич

                        Първоначално публикуван от stanimir lazarov Преглед на мнение
                        Колега като гледам снимките наистина е много красиво имам на идея да дойдем някой ден с четири пет човека да покараме по вашият край Надоло съм карал до КПП клепало по границата Дай тел за връзка
                        Колега пълна ти е пощата затова тук ще ти напиша

                        Добре дошли сте , когато пожелаете, мене няма да ме има в Петрич около 4-5-6 ЮЛИ, понеже съм на държавни изпити . Иначе през другото време съм на линия, ако решите нещо обадете се ! 0883 499 444 - Георги !!

                        Поздрави !!
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Оффроуд около Петрич

                          Здравейте отново приятели !!

                          Днес отново успях да покарам малко, беше много успешен ден и готин !!

                          И тъка , понеже станах по-късно от плануваното, старта на днешното каране бе към 09-30.

                          Тръгнах от вкъщи посока х.Конгур, за да търся деренца и нови пътечки.

                          По пътя преминах през една пътечка , която съм отразявал, та на тая пътечка има едно место с много корени , което ми създаваше проблеми преди, но днес я преминах като на шега







                          От там газ нагоре като този път пропуснах познатите пътеки с цел да открия нови !! Е пътеки не намерих, но намерих един страхотен улей в едно дере !!

                          Улеят е дълъг към 300-400 метра, отне ми близо 3 минути докато го изкача. Много е стръмен!!! В предишните репортажи съм го снимал, но не съм го изкачвал целия , понеже ми се струваше невъзможно, днес обаче невъзможното стана възможно и успях да го покоря !!
                          Бях пуснал и камерката да снима, но се оказа, че поради слабата светлина в дерето , камерката е замазала клипа и почти нищо не се вижда , много ме е яд... !! Какво да се прави !! Затова пък имам снимки, естествено няма да придобиете реална представа за наклона, нооо , ако някой от вас ми дойде на гости , ще го заведа там лично да опита...

                          Това е началото.



                          Не може без да си покажа гривата глава ...





                          Това е към средата, тук спрях мотора за да щракна няколко снимки, та да видите и вие за какво иде реч...



                          Право нагоре продължава пътя....





                          Горе при дънера се прави ляв завой след който следва много стръмно изкачване / най-стръмното место от целия улей/ .



                          Дерето е покрито с доволно канапе от листа / около 20-30см листа/ + много клони от тънки до дебели, които допълнително затрудняват изкачването , а и да не забравя за скритите камъни...



                          Ето при този паднал дънер се прави левия завой...



                          Поглед и надолу към мотора...



                          Ето това е най-стръмния участък..



                          И аз се снимах в тази точка за да се види по-добре наклона..



                          Тук се опитах да се изкача по-нагоре за снимка, но апарата ме хвана в крачка ...



                          Пътя продължава на дясно , зад това голямо дърво... там е доста опасно , защото няма пътека няма нищо, НО има страничен наклон, а надолу е да си ... майката... !!!



                          Някъде натам продължавам...



                          Поглед и назад, мотора е някъде долу вдясно на вашите екрани , но почти не се вижда...



                          И отново моята личност...





                          Зад дървото и надясно..



                          От дерето излязо през това место...









                          Снимка от малко преди да изляза... Решението за това от къде ще изляза трябваше да взимам , мигновенно за да не си убивам инерцията ..



                          В средата на снимката има дърво , минава се под него, вижда се страничния наклон...



                          Някъде там долу между всички дървета е улеят..



                          Ето тук се вижда падналия дънер (пред дървото) и се минава право нагоре...



                          След като се преодолее най-трудния участък, следва и още един такъв , но малко по - малък. На снимката се виждат следите от мотора...



                          Най-трудното место , от друг ъгъл..



                          Това е в ''по-полегатата'' част на улея..



                          После се качих до х.Конгур /това дере с улея ме изведе на около 5 мин. от хижата/ , седнах починах си малко и се запътих по другия път /обиколния път за х. Конгур/ , с надеждата да намеря нещо интересно, но не успях да намеря нищо..

                          Навръщане си се спуснах по пътеките, като на една от тях видях този приятел...



                          Но нещо гледаше срамежливо...



                          После раздадох една газчица и се запътих към вкъщи. Малко преди да изляза от гората си харесах една пътека , но ще я оставя за през седмицата, понеже сега има много туристи и няма смисъл да се засичаме по трасето !!

                          При интерес ще пусна и клипчето . Колкото се вижда толкова....

                          Това е от мен Приятен и успешен ден на всички
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Оффроуд около Петрич

                            Размацанко е клипчето в началото , но все пак ще го кача, да се види , че наистина съм го изкачил това дере
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Оффроуд около Петрич

                              Много хубав репортаж Жорка,браво на табеИ много хубаво деренце си намерил,по точно си донамерилПоздрави

                              Коментар


                              • От: Оффроуд около Петрич

                                Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                                Много хубав репортаж Жорка,браво на табеИ много хубаво деренце си намерил,по точно си донамерилПоздрави
                                Благодаря Боре !! Много добре беше , много добре изкарах , пък и адски доволен и очуден останах от това , което направих !! Много съм доволен и от представянето на мотора, не съм го очаквал , но се справи мъжката.....

                                П.п Ти къде се подвизаваш , нещо се позагуби тея дни .... ??
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X