Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд около Петрич

    Първоначално публикуван от sirene Преглед на мнение
    жорка прати на линк клипчето за задната гума , защото и аз имам мерек да се уча
    Щом имаш желание , ще ти дам линк

    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Оффроуд около Петрич

      Жорка тази седмица рок и бираНо другата сигурно ще пуснеш по-голям репортажПоздрави

      Коментар


      • От: Оффроуд около Петрич

        Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
        Жорка тази седмица рок и бираНо другата сигурно ще пуснеш по-голям репортажПоздрави
        Ехх Боре направо ми четеш мислите човек !!! Тази седмица ще има нови подвизи, живи здрави да сме само, и с нова снимачна техника !! Днес поръчах въпросната камерка и утре ще видим какво що , ще е !!!
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Оффроуд около Петрич

          Ето едно клипче от новата придобивка за снимане

          За сега съм доволен, пробвах я на светло , на тъмно, в сумрак и съм доволен, е не е като ГоПро или другите камери от високия клас, но си заслужава - определено !

          Камерката идва с 4 вида стойки за монтаж : за очила (кросови, скиорски и т.н) , за каска за колело, за каска за мотор (с 2 допълнителни подлепващи парчета като резерва) и стойка за кормило на мотор ! Също към нея си има опътване, 2гб мемъри карта, четец за мемъри карти (CardReader) , 2 батерии както и 24 месеца гаранция !!!

          Ето и едно тестово клипче, което направих днес на бързо. Клипа не е обработван!! Свалих го от камерката и право в нета !

          Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 03-07-12, 17:34.
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Оффроуд около Петрич

            Това че ставаш все по-добър го знаят всички, които следят темата ти. Обаче нещото, което мисля че забравяш или по-скоро не ти е в приоритетите, като например новата камера, е истинската каска!!! Вярно е, че с камерата правиш страхотни клипове и ни правиш съпричастни с карането ти, но все пак младостта не е порок и ако ти не помислиш за себе си, няма кой да го стори. С яденето идва апетита, а с карането идват новите предизвикателства и експерименти, затова всички неприятности идват, точно тогава когато си повярваме, че света се върти около нас. Желая ти късмет и дано поне малко съм те накарал да се замислиш над написаното от мен
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • От: Оффроуд около Петрич

              Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
              Това че ставаш все по-добър го знаят всички, които следят темата ти. Обаче нещото, което мисля че забравяш или по-скоро не ти е в приоритетите, като например новата камера, е истинската каска!!! Вярно е, че с камерата правиш страхотни клипове и ни правиш съпричастни с карането ти, но все пак младостта не е порок и ако ти не помислиш за себе си, няма кой да го стори. С яденето идва апетита, а с карането идват новите предизвикателства и експерименти, затова всички неприятности идват, точно тогава когато си повярваме, че света се върти около нас. Желая ти късмет и дано поне малко съм те накарал да се замислиш над написаното от мен
              И ти си прав колега !!!! Знам , че каската не ми е от най-добрите, но и до нея ще стигнем. Всичко едно по-едно. За каските чета доста насам-натам разни мнения и съм силно разколебан в това отношение. Все пак не ми е по джоба да дам 300-400-500 и нагоре лева за каска. Просто няма от къде да ги извадя тез парички иначе с удоволствие. Затова се търси някакъв по-ниско бюджетен вариант , който да не е китаиско менте , и при изпускане от 30 см да се разцепи като зелка !

              Колкото до камерката , е да, на цената на една що-годе добра каска е , но камерката ми е подарък, аз помогнах с много малка част от парите ! А и реших , че ще ми остане спомен, и ще ми запечава повече спомени от колкото каската !

              Иначе критиката , ако мога така да я нарека е основателна, в смисъл трябва да се мисли и за каска !! Но и тази с която съм в момента не е толкова лоша каска, е поизлющена е , и е по-стара като визия, но до сега не съм имал проблеми ! Да чукна на дърво не съм имал и тежки падания !!

              Иначе за карането и оценката ти благодаря, оценявам го !!!

              Поздрави и безаварийно на всички !!!
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Оффроуд около Петрич

                ей браво жоре
                снима супер новата техника
                благодаря и за клипчето за карането на задна гума
                как се казва тази камера за каската и къде може да се поръча

                Коментар


                • От: Оффроуд около Петрич

                  Първоначално публикуван от sirene Преглед на мнение
                  как се казва тази камера за каската и къде може да се поръча
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...29#post1887129
                  Симеон Симеонов - 0878666200
                  Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                  Suzuki - A way of life

                  Коментар


                  • От: Оффроуд около Петрич

                    Първоначално публикуван от sirene Преглед на мнение
                    ей браво жоре
                    снима супер новата техника
                    благодаря и за клипчето за карането на задна гума
                    как се казва тази камера за каската и къде може да се поръча
                    Благодаря колега. И аз съм доволен от снимането, а с малко пипване с програмка клиповете стават наистина на едно доста високо ниво !

                    За клипчето за каране на задна гума , нямаш проблеми дано ти е свършило работа. Аз не съм имал време от последното каране за да се упражнявам...

                    Първоначално публикуван от vratzassfront Преглед на мнение
                    Благодаря ти за помощта колега
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Оффроуд около Петрич

                      Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                      Благодаря ти за помощта колега
                      А няма защо Жоре,пак заповядай.
                      Симеон Симеонов - 0878666200
                      Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                      Suzuki - A way of life

                      Коментар


                      • От: Оффроуд около Петрич

                        Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                        И ти си прав колега !!!! Знам , че каската не ми е от най-добрите, но и до нея ще стигнем. Всичко едно по-едно. За каските чета доста насам-натам разни мнения и съм силно разколебан в това отношение. Все пак не ми е по джоба да дам 300-400-500 и нагоре лева за каска. Просто няма от къде да ги извадя тез парички иначе с удоволствие. Затова се търси някакъв по-ниско бюджетен вариант , който да не е китаиско менте , и при изпускане от 30 см да се разцепи като зелка !
                        Колкото до камерката , е да, на цената на една що-годе добра каска е , но камерката ми е подарък, аз помогнах с много малка част от парите ! А и реших , че ще ми остане спомен, и ще ми запечава повече спомени от колкото каската !
                        Иначе критиката , ако мога така да я нарека е основателна, в смисъл трябва да се мисли и за каска !! Но и тази с която съм в момента не е толкова лоша каска, е поизлющена е , и е по-стара като визия, но до сега не съм имал проблеми ! Да чукна на дърво не съм имал и тежки падания !!

                        Иначе за карането и оценката ти благодаря, оценявам го !!!

                        Поздрави и безаварийно на всички !!!
                        Мисля че тук сме се събрали за да си помагаме и на това дали има някакви критики или не, трябва да гледаме малко по-философски. В смисъл, ако на някой не му е приятно или пък много се засяга, трябва да го каже и тогава темата ти ще се превърне в нещо от сорта "Браво Жоре, супер си, страшен си, много добре си покарал, много яки клипове си направил и т.н. Но понеже ти държиш много на спомените, важното е да си жив и здрав за да ги създаваш!!! Дето имаше една приказка, ендурото и секса не са шега работа И на последно място си мисля, че за 230 лева би могъл да си вземеш добра каска Чао и много без аварийни километри
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Оффроуд около Петрич

                          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                          Мисля че тук сме се събрали за да си помагаме и на това дали има някакви критики или не, трябва да гледаме малко по-философски. В смисъл, ако на някой не му е приятно или пък много се засяга, трябва да го каже и тогава темата ти ще се превърне в нещо от сорта "Браво Жоре, супер си, страшен си, много добре си покарал, много яки клипове си направил и т.н. Но понеже ти държиш много на спомените, важното е да си жив и здрав за да ги създаваш!!! Дето имаше една приказка, ендурото и секса не са шега работа И на последно място си мисля, че за 230 лева би могъл да си вземеш добра каска Чао и много без аварийни километри
                          Нямам нищо против критиката колега . Даже в интерес на истината се радвам като получа някоя критика , защото по този начин знам , че нещо не съм направил както трябва и по-знаещите и по-можещите от мен са си направили труда да ме просветлят по дадената тема !

                          За каската ти казах , че си прав !! Така е, каската ми е не е особено добра, но за сега върши работа , затова написах и по-горното. Не съм го писал за да се заяждам или нещо от тоя род !!!!Уважавам мнението ти и съм го взел в предвид , ма сам го каза на моите години, мекара е по-силен от разума ! И каска ще си взема , няма да се оставя така !Просто , ще е на малко по-късен етап .

                          Иначе както казах напълно основателна критика си е , и аз я приемам и по-важното Разбирам ! Благодаря за което !!!

                          П.п не искам темата ми да се превръща в тоя род теми дето спомена, само ''Браво , страшен си , нямаш равен.... " бла , бла. Аз това не го целя. Приятно ми е да практикувам ендуро спорта и с радост приемам всякакви съвети, критика, въобще помощ от ваша страна. Все пак вие сте вряли и кипяли в тоя спорт, а пък аз съм още зелен и карам и сам. Мен няма кой да ме научи , кое е правилно и кое не. Затова и си поддържам темата и си чета с кеф коментарите !

                          Надявам се ме разбираш правилно, нито се заяждам, нито храня лоши чувства. Напротив, към форума съм изключително позитивно настроен и с мерак си го посещавам , защото мисля , а и съм се убедил , че тук са сабрани изключително приятно и готини хора, които , ако могат да ти помогнат с нещо - ще го направят !!! Както и аз за тях Поздрави и безаварийно и на теб и на всички съфорумници !
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Оффроуд около Петрич

                            Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                            Надявам се ме разбираш правилно, нито се заяждам, нито храня лоши чувства. Напротив, към форума съм изключително позитивно настроен и с мерак си го посещавам , защото мисля , а и съм се убедил , че тук са сабрани изключително приятно и готини хора, които , ако могат да ти помогнат с нещо - ще го направят !!! Както и аз за тях Поздрави и безаварийно и на теб и на всички съфорумници !
                            Всичко е наред човече и по-важното е, че си разбрал, това което исках да ти кажа. За напредъка ти във форума и изобщо в мото спорта, говори не само бързото ти израстване в скалата на зелените светлини, това е оценка на една аудитория, която повярвай ми е много точна и обективна.
                            P.S.Това по което си приличаме с теб е, че и двамата караме самостоятелно, но за съжаление аз не съм толкова вещ в сферата на горското каране. Както знаеш при мен адреналина е друг и в повечето пъти е по-опасен, не заради самото каране, а заради една част обезумели шофьори на МПС, които срещам по улиците. Айде чао и със здраве
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • От: Оффроуд около Петрич

                              Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                              Всичко е наред човече и по-важното е, че си разбрал, това което исках да ти кажа. За напредъка ти във форума и изобщо в мото спорта, говори не само бързото ти израстване в скалата на зелените светлини, това е оценка на една аудитория, която повярвай ми е много точна и обективна.P.S.Това по което си приличаме с теб е, че и двамата караме самостоятелно, но за съжаление аз не съм толкова вещ в сферата на горското каране. Както знаеш при мен адреналина е друг и в повечето пъти е по-опасен, не заради самото каране, а заради една част обезумели шофьори на МПС, които срещам по улиците. Айде чао и със здраве
                              Хубави думи, от хубав човек. Благодаря ти !! Радвам се ,че всичко е ок
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Оффроуд около Петрич

                                Мина доста време от както не съм писал в темата !!

                                Днес си мислех , че денят ще е хубав но.... какво се случи ще разберете ако проследите репортажа

                                И така . Събудих се към 07-30 , докато се поразсъня, едно, друго , трето, петто , вече беше станало 08-00. Ходих да си заредя бензин с тубата , пих едно кафе с бащата пред вкъщи и се запътих към гората с новата техника и идеята да си изкарам мерака по деретата.

                                Запалих мотора и газ към гората ! Първата спирка беше на една пътека , която минавам за по-напряко .



                                Ето този участък от пътеката не ми харесва !! Не , че е труден, просто е доста триков , понеже има няколко скали за преминаване , които са шахматно разположени. Понеже моя мотор е по-нисичък , не мога да ги премина направо , защото ще счупя нещо, затова ми се налага да правя едни маневри.... да не ви обяснявам. Днес обаче предприех нов метод. Седнах си като пич по-назад на мотора и с изправяне на задна гума на едно место си наконтих мАтора така , че да изляза...

                                Ето го въпросното участъче, не е кой знае какво на пръв поглед ама като е по-нисък мотора...



                                Продължаваме напред...





                                След това се запътих към дерето , което исках да снимам...

                                Направих 2 опита - неуспешни !! Между другото , в днешния ден, това дере не успях да го покоря . Правих към 10 опита (за целия ден) и все греда, имаше много паднали клони, които ме подхвърляха като парцал наляво надясно...След втория опит, при подготовката за нов опит , видях , че под мотора е мокро !!! Слязох и какво да видя !!! От някъде капе бензин и то доста стабилно.... Добре , че не стана някоя беля както беше загрял двигателя.... :Х . От там по инерция и право вкъщи !

                                Мислех си , че проблема е в кранчето , но не бе там ! Източих бензина от резервоара (поне това , което беше останало от него) и започнах да диря проблемаа.

                                Оказа се , че едното от местата , на което беше лепен резервоара беше сдало багажа и от там си течеше доволно бензин... . От 8литра , които имах в мотора , след 15 км. каране в следствие на повредата бяха останали около 3 литра .

                                В Петрич температурата беше около 40 градуса , че може и нагоре...

                                Оправихме резервоара и аз отново се запътих към гората...

                                Тук вече почивам на х. Конгур...



                                Направих престой на хижата от около 30тина мунити. През това време се чудех какво да снимам и на къде да отивам да карам..

                                Това са малко снимки от бездействието ми на хижата...





                                От там тръгнах надолу по пътя , без да минавам по познатите пътеки, с цел да търся интересни деренца за превземане...

                                Тук спрях да снимам , понеже бяха изсякли дърветата около стълбовете, пренасящи ел.енергия до хижата , и ми се отвори хубава гледка, която нямаше как да пропусна да снимам.



                                Петрич в подножието на планината..



                                Малко по-надолу си намерих едно страхотно дере.... :Х

                                Направо не знам как успях да го изкача..

                                Това е снимка от върха на дерето..



                                Да, да от там отдолу излязох. Точно през тея шубраци...



                                Понеже наклона беше наистина много сериозен , направих доста голяма поредица от снимки за да видите сами за какво ви говоря. Дано съм успях да уцеля ъгъла... . Това дере го катерех за пръв път и не знаех какво има в храстите пред мен и адреналина беше на макс..





                                Между другото си хапнах и диви ягодки ....

                                Тук мисля, че си личи наклона...



                                И право нагоре..







                                И съотвртно и надолу...





                                Снимка и от другата страна на дерето. Абе сериозна работа си е беше. Освен храстите имаше и дупки на едно место скала, на едно место видях и паднал дънер, добре ,че не съм ги нацелил докато се качвах , че щеше да има въргал. Като ми дойдете на гости някой ден (да се надяваме) , ще ви заведа да го пробвате...





                                Мотора ме чакаше там горе...



                                Ето ме и мен и дерето зад мен...



                                И снимка с мотора, даже паяжина съм си замотал на брадата хахахахаха . Какво да се прави , рискът на професията..



                                И мотора..



                                И аз се снимах на ръба на дето, та да се види по-добре за какво иде реч..



                                Последва заслужена почивка до верният ми другар..





                                Нали се сетихте вече ,че без фотосесия няма да мине





                                А това е началото на дерето..





                                От там както казват съседите ни в Гърция - лиго, лиго надолу и си намерих ново деренце.... . Това е началото му. Това дере се оказа без изход...







                                От там раздадох една равна газчица и си се прибрах вкъщи.



                                Измих мотора и се прибрах.

                                Като цяло покарах от 08-00 до около 17-00. Няма много снимки, но пък след малко ще пусна клиповете , които имам. Поздрави на всички и до нови срещи
                                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 10-07-12, 18:58.
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X