Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд около Петрич

    Поредният интересен репортаж!Продължавай все НАГОРЕ!ПОЗДРАВИ!

    Коментар


    • От: Оффроуд около Петрич

      Ето и едно кличе от първото деренце...



      А това пък е от първият опит от другото дере . Мотора направо се изправи на задна гума и без малко да прекантари, но успях да овладея ситуацията..

      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Оффроуд около Петрич

        Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
        Поредният интересен репортаж!Продължавай все НАГОРЕ!ПОЗДРАВИ!
        Благодаря ти Радвам се , че е интересно за четене и гледане , а пожеланията да ти се връща тъпкано , поздрави
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Оффроуд около Петрич

          Браво Жорка пак си спретнал хубава заигравкаАбе в този твоя район няма ли друг моторжия освен тебеЧе ми писна да те гледам сам да се мъчишПоздрави

          Коментар


          • От: Оффроуд около Петрич

            Браво,отново страхотен репортаж.Продължавай все така,учиш се много бързо.
            Симеон Симеонов - 0878666200
            Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
            Suzuki - A way of life

            Коментар


            • От: Оффроуд около Петрич

              Айде да пусна и другите два клипа и да завърша деня подобаващо

              Това сега е поредния опит на деренцето (то си е като улей де) , където почти се бях качил....

              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Оффроуд около Петрич

                А това пък е сполучливия опит...

                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Оффроуд около Петрич

                  А това пък е т.нар. скоростен участък на път към вкъщи. Тоя път му дадох яко жега на мотора ....



                  С това приключва днешното каране Поздрави
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Оффроуд около Петрич

                    Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                    Браво Жорка пак си спретнал хубава заигравкаАбе в този твоя район няма ли друг моторжия освен тебеЧе ми писна да те гледам сам да се мъчишПоздрави
                    Благодаря Боре !!! Какво да ти кажа - има, не съм единствения моторист. Но или не искат да карат в гората, или нивото им е по-слабо , а другите пък са само ''типични кросаджии" , ходят само на пистата да поскачат и се прибират !!!

                    На мен не ми пречи , че си бръмча сам , е би било готино и забавно да съм с някой друг човек, но..... , да не ти пука и сам войнът е войн !!! Аз си права кефа и си взимам ''моето'' , другите дето не щът да карат да се спасяват


                    Първоначално публикуван от vratzassfront Преглед на мнение
                    Браво,отново страхотен репортаж.Продължавай все така,учиш се много бързо.
                    Благодаря ти , не искам да звучи самохвално , но наистина и аз забелязвам някакъв прогрес в себе си Поздрави на всички
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Оффроуд около Петрич

                      Браво бе човече, ти в 10.00 часа си на линия с машинката, а нас като ни е захванал снега още от "сабахлем" и не спира!Като се сетя, какво хубаво време беше миналата седмица, направо ми се къса сърцето гледайки през прозореца
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • От: Оффроуд около Петрич

                        Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                        Браво бе човече, ти в 10.00 часа си на линия с машинката, а нас като ни е захванал снега още от "сабахлем" и не спира!Като се сетя, какво хубаво време беше миналата седмица, направо ми се къса сърцето гледайки през прозореца
                        Благодаря ти !!! Да ти кажа ,честно по принцип щях да изляза към обед, ноо прогнозата бе точно следобеда да вали дъжд. Затова и 10 -00 бях на линия , тъкмо и си разходих доволно без да се притеснявам, че се стъмва и прочие .

                        Чух , че нагоре вали. Кофти тръпка наистина. Но все пак утешението е , че е априлски сняг и дано не натрупа и се стопи за норматив . Поздрави
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Оффроуд около Петрич

                          Здравейте или по-скоро то си е добър вечер , колеги . Реших да направя една компилацийка от моменти , в който нещата не се получават така както ги мислим - иначе казано, моменти с неуспехи от ендурото . Клипа е сборен от предходните карания по тегавите пътеки, като към всяко падане има и slow motion , въобще... по-добре гледайте и ще разберете . Дано ви хареса клипа ....
                          П.п не се смейте много хахахаха

                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Оффроуд около Петрич

                            Хаха Браво бре,Жорка...клипа е много интересен...
                            Симеон Симеонов - 0878666200
                            Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                            Suzuki - A way of life

                            Коментар


                            • От: Оффроуд около Петрич

                              И другото което искам е да те посъветвам...
                              В края на клипа,когато мотора падна в наклона и помня,че тогава се мъчи много докато го изправиш,защото все пак си и тежи тая мАторетка...
                              Ето виж този клип.В него има техника точно когато мотора падне по този начин,който е и при теб.
                              Мисля,че ще ти бъде от полза и ще ти е по-лесно при изправяне на мотора.
                              Приеми го като приятелски съвет.
                              Симеон Симеонов - 0878666200
                              Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                              Suzuki - A way of life

                              Коментар


                              • От: Оффроуд около Петрич

                                Първоначално публикуван от vratzassfront Преглед на мнение
                                И другото което искам е да те посъветвам...В края на клипа,когато мотора падна в наклона и помня,че тогава се мъчи много докато го изправиш,защото все пак си и тежи тая мАторетка...Ето виж този клип.В него има техника точно когато мотора падне по този начин,който е и при теб.Мисля,че ще ти бъде от полза и ще ти е по-лесно при изправяне на мотора.Приеми го като приятелски съвет.
                                Благодаря ти аз тоя клип съм го гледал. На последното падане не се мъчих да вдигна мотора, а да стигна до кранчето с бензина , че протече бензин от карбуратора, понеже мотора беше с гумите нагоре . Иначе изправянето лесна работа , дръпнах си го надолу , издаде един ''приятен'' стържещ звук на метал в скала хахаха и после вече си беше при мен .
                                Благодаря ти все пак . Радвам се , че и клипчето ти харесва. На мен ме кефи , защото има и няколко момента с т.нар. ''балъшко'' падане хахаха . Все пак така е в ендурото , не може да не се пада.
                                П.с любимия ми момент е с падането докато се мъчех да прескоча дървото ахахах много яко се пльоснах на земята, НО после овладях техниката на прескачане и за сега нямам проблеми с дървета от около 30-40 до 50 см макс височина. За големите си трябва някой да ми покаже как става номера, само с гледане на клипове трудно става
                                Поздрави
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X