Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд около Петрич

    Честит 3-ти Март братя БЪЛГАРИ !!! Ураааааааа............ !!!!



    Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 02-03-12, 23:42.
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Оффроуд около Петрич

      Честит 3-ти март и на теб колега!
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • От: Оффроуд около Петрич

        Честит 3-ти март и от мен!

        Симеон Симеонов - 0878666200
        Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
        Suzuki - A way of life

        Коментар


        • От: Оффроуд около Петрич

          Честит 3-ти март на всички Българи от Петрич

          Коментар


          • Re: Оффроуд около Петрич

            Айде колегииииии, след малко ще пусна материала от днешното каране. Ще издам само, че имаше от всичко: мъгла, дъжд, кал , локви , екстреми , супер екстремни пътеки и прочие, но затова след малко след като се качи материала .

            П.п Аз само мога да кажа, че съм разбит....... нямам грам сили останали в мен
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • Re: Оффроуд около Петрич

              И такаааа след кратко отцъствие отново се завръщам и пак с пълна сила. Днес навих един приятел да вземе мотора на колегата Тимо (който така или иначе не е в България, естествено попитахме преди това дали може ) и потеглихме. Първо решихме да ходим към х.Конгур , но валеше дъжд и мъглата стана много гъста и се отказахме ....

              Първа почивна на разклона за х.Беласица и х.Конгур. Снимките са правени без светкавица , при опита със светкавица от гъстата мъгла нищо не се виждаше на снимката..



              Именно тук, зад дървото, което е на заден план си намерих едно екстремче...



              Това е екстремчето, бая стръмничко е , но не си личи на снимките и на клиповете, даже ще вземе да ми излезе прякор - Гошо лудия - така ме нарича колегата в клипа , а даже в първия клип имах и публика. Двама мъже, които се прибираха от х. Беласица спряха да се порадват на това , което ще последва.....



              И втория опит , къдете стигнах много нагоре , но един клон ми препречи пътя, а и бях излязъл вече от зоната на снимане



              Изкарах си мерака на екстремчето и единодушно решихме да ходим някъде долу в ниското да караме. Посоката бе Петрич-с. Беласица. И като раздадохме една пУна газ, из калните локви да не ви разправям Станах целия вир водичка снимки обаче няма от там ,защото трасето се караше както вече споменах на пУна газ и нямаше време да се спира за снимки, а освен това и валеше....

              После решихме уж да си ходим , измихме мотора на колегата и аз си се запътих към вкъщи. Да, ама нали шило в торба не стои и на прибиране тръгнах да проверя една пътека близо до нас , която мислех първо да минавам пеш. Обаче нали вече бях излязъл с мотора си викам: ''абе ае да видя за кво иде реч, ако мога да пробия ок, ако не ще атакувам друг път.''

              И така се запътих към избраното место. И се започна с ексремното още в самото начало...



              Ето от тук се минава и се качва на една поляна, казва се Тинкина поляна.



              Мотора е горе вече , а аз се върнах да снимам, защото няма вариант да спра и да снимам, ако спра си оставам на место и няма мърдане нито напред, нито назад...



              А ето я и самата поляна. На връщане намерих и по-лесен начин да стигна до нея, но нали закона на Мърфи си важи с пълна сила , та в тоя ред на мисли, защо да ми е лесно, като може да ми е трудно нали така?!?!



              Снимките са малко размацани , защото бях много запъхтян и ми трепкаха ръцете.. извинявам се за което..



              А това е поглед от Тинкина поляна на долу. От там излязаох за да се кача на поляната..



              От там насетне пътят ми продължаваше натам...



              Нямах си никаква идея какво ме чака и се впуснах направо в дълбокото..
              Тръгнах нагоре с пуна газ и си рекох , газ на горе до където може, а пък снимките навръщане. От Тинкина поляна нагоре местата за почивка се брояха на пръстите на едната ми ръка. И като дадох пУна газ та до където стигна....

              Тръгнах нагоре по пътеката и стигнах до едно невероятно место. Когато го видях целия изтръпнах. Пътеката се изкачваше и подсичаше невероятно стръмно дере, а самата пътека е две педи широка. Заобикалят се и доста борове. Веднага ми изплува спомен за това как един колега се бе катурнал с мотора по една пътека , мисля ,че беше Козята пътека или нещо такова и тръпки ме побиха. Обаче нямаше къде да обърна и искам не искам продължих напред и след около 200-300 метра намерих къде да обърна , а и причина защо да го направя , но затова след малко...

              Ето какво представлява пътеката...







              Ето тук ще добиете по-ясна представа за това каква е пътеката...







              Ето как или по-точно от къде се преминава...



              И поглед надолу..





              И малко по-напред. Тоя участък от 200-300 метра ,за който писах малко по-горе е все такъв....



              Ето къде намерих место да обърна, по-точно ми се наложи да обърна , понеже напред пътеката свършваше. Там прави 90 градуса завой на дясно и се изкачва право на горе. Наклона е много голям. Пеша не можах да се изкача. Правя една крачка напред , а се свличам две назад..







              Върнах се малко назад и забелязах едно разклонение на пътеката и реших да тръгна по него... Ето какво ми се изпречи насреща..





              Ей от тука се минава нагоре и на ляво...



              Ето ме и мен малко... Не си носех статива за апарата и моята личност не фигурира много в снимковия материал...





              Поредното препядствие. Преминах го вдясно от дървото, защото засилката ми не бе достатъчна, че да прескоча скалата , която се блещи отвесно пред мен...



              Следва отново пУна газ и се излиза от ей тука при това познайте как ?!?!? На задна гума.......



              Ето ме и мен отново и фона отзад , но не се вижда много...



              Тук се прави една поредица S - образни завой и се продължава право нагоре...



              Ето го и Петрич - не не е размазана снимката - това е мъгла...



              Аз стигнах до тук.... Това се пада на около 30тина метра от края на пътеката, но вече нямах сили. За да я превзема се налагаше да се връщам назад да се мъча отново, да се засиля и да се опитам да издрапам. Лошото бе, че валеше и всичко бе пързалка...





              Това е последното пряпядствие от пътеката преди да излеза на равното горе. Но аз не можах да го превзема. Качих се пеша да видя какво е положението.



              Ето през какво трябва да премина за да изляза, но наклона е много голям. Тея 30тина метра до горе ми взеха здравето. Като се качих (пеш) имах чувството ,че съм астматик....



              Това е горе на равничкото... Как обаче продължава пътеката - идея си нямам...



              Вижте на какво хубаво место излиза...



              А ето и къде закъсах аз...



              Поглед към върха..



              За всички , които не ми вярват като казвам , че наклона е адски - подарявам тази снимка...





              После спуснах пътеката и се запътих към вкъщи. Измих мотора , който беше целия кален и се прибрах да ви пиша и на вас..





              Еми това е от мен. Поздрави на всички. Ако някои се съмнява в това каква е и що е пътеката, нека ми дойде на гости , ще го заведа да си победстваме заедно Поздрави !!!
              Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 10-03-12, 17:16.
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Оффроуд около Петрич

                Както винаги на ниво
                Симеон Симеонов - 0878666200
                Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                Suzuki - A way of life

                Коментар


                • Re: От: Оффроуд около Петрич

                  Първоначално публикуван от vratzassfront Преглед на мнение
                  Както винаги на ниво
                  Благодаря колега Радвам се ,че репортажите ми се харесват
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • Re: Оффроуд около Петрич

                    Другия път , дано да е сухо времето , че да има повече тракшън, ще взема хелмет камерата и ще се опитам да заснема качването на тая пътека
                    Така де ако имате мерак и желание да гледат клип, ако ли не няма да ходя хахахаха
                    Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 10-03-12, 17:34. Причина: Допълване
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Re: Оффроуд около Петрич

                      Първоначално публикуван от faraskape Преглед на мнение
                      ....Така де ако имате мерак и желание да гледат клип, ако ли не няма да ходя хахахаха
                      Мерак винаги ще имаме.Аз редовно ти чета темата , макар че да не пиша в нея

                      Коментар


                      • Re: От: Re: Оффроуд около Петрич

                        Първоначално публикуван от Emil Manev Преглед на мнение
                        Мерак винаги ще имаме.Аз редовно ти чета темата , макар че да не пиша в нея
                        Благодаря колега
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Оффроуд около Петрич

                          Браво колега пак си намерил хубави места да се позабавлявашжалко,че е било магливо,но какво да се прави март месец все пак

                          Коментар


                          • От: Оффроуд около Петрич

                            Браво колега, за материала и ентусиазма, към които ни правиш съпричастни. Аз лично се разходих с теб.
                            Само не знам, как тази машина ти угажда на акъла . Направо ме изненадва, ама не и ли е малко тегаво на такъв терен?
                            Едно време имах една 125cc джилера, която види ли малко зор и се предаваше, като не си представям по тази пътека, ако трябваше да я карам, че изобщо ще иска да запали .

                            Коментар


                            • Re: От: Оффроуд около Петрич

                              Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                              Браво колега пак си намерил хубави места да се позабавлявашжалко,че е било магливо,но какво да се прави март месец все пак
                              Хахахах така е колега, много интересни пътеки имало около нас и на много близко разстояние, ма кой да знае , пък и да ги знаех преди посмъртно нямаше да мога да ги премина хахахах . Кофти беше мъглата иначе , не можаха и снимките да станат като хората, пък и дъжда много прецака работата, нищо де аз тая пътека няма да я оставя така . Само да поизсъхне малко гората , че тука вали яко дажд, и ще я атакувам отново , ама тоя път ще си нося и хелмет камерата хо-хо-хо
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • Re: От: Оффроуд около Петрич

                                Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
                                Браво колега, за материала и ентусиазма, към които ни правиш съпричастни. Аз лично се разходих с теб.
                                Само не знам, как тази машина ти угажда на акъла . Направо ме изненадва, ама не и ли е малко тегаво на такъв терен?
                                Едно време имах една 125cc джилера, която види ли малко зор и се предаваше, като не си представям по тази пътека, ако трябваше да я карам, че изобщо ще иска да запали .
                                Колега радвам се за положителната ти оценка. За мотора ако щеш ми вярвай не знам как ме търпи хахах . А и не ми е хвърлял водата нито веднъж, особено след като сложих и перката. А по тая пътека е само 1ва няма място за втора с моя мотор. Мотора явно е като мен - темпераметен и на пук на всички , които нямат вяра в тоя мотор и казват, че е само за шосе и е чайник , драпа и се дере на всякъде на където съм поел без да ме е предавал до сега (да чукна на дърво) . А и с новото бутало е по-силен има по-силен тласък в ниските и ........ абе с две думи и аз не знам как ги прави тея неща , ма ги прави
                                Ако искате елате ми някои път на гости , ще ви разведа насам натам има много за каране . Пък и ще се радвам да се запознаем лично, не само във виртуалното пространство..
                                П.п тоо аз все си каня деее ма никои не ми откликва на поканите ........ , вярно че съм пълен аматьор и карането ми не е на профи ниво, но все пак...

                                П.п.п Забравих да отговоря на единия въпрос - еми тегавко и е на моменти ама като щипна съединителя и направо полудява , чак се плаша хахаха
                                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 10-03-12, 19:11. Причина: Допълване
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X