Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд около Петрич

    Хайде да ви покажа и как си измих ботушите на път за вкъщи хи-хи-хи-хи

    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Оффроуд около Петрич

      Това пък е клипа с изкачването , който е вън от фокус. Вижда се за какво идва реч, но просто не е фокусирано , като през замъглено стъкло се гледа. Поствам го , пък който има желание да го гледа , който няма желание , здраве да е


      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Оффроуд около Петрич

        Да ти е живо и здраво името ЖоркаЧестит имен денИ весеко изкарване

        Коментар


        • От: Оффроуд около Петрич

          Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
          Да ти е живо и здраво името ЖоркаЧестит имен денИ весеко изкарване
          Много ти благодаря Боре !!!
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Оффроуд около Петрич

            Чести празник на всички именници Нека Свети Георги да Ни пази! Да Ни вдъхва надежда, воля и сила във всяка битка и да Ни помага във всяко изпитание! Нека бъдем живи, здрави и истински победоносци!!!!!

            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Оффроуд около Петрич

              Колега да си жив и здрав.Честит празник и много стръмни пътеки.
              DRZ 400S

              Коментар


              • От: Оффроуд около Петрич

                Честит имен ден,бъди здрав и жив и продължавай все така НАГОРЕ!!!

                Коментар


                • От: Оффроуд около Петрич

                  Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
                  Честит имен ден,бъди здрав и жив и продължавай все така НАГОРЕ!!!
                  Първоначално публикуван от ИВАН-ПРАВЕЦ Преглед на мнение
                  Колега да си жив и здрав.Честит празник и много стръмни пътеки.
                  Благодаря Ви колеги !!! Нека всички пожелания бъдат и мои пожелания към вас
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Оффроуд около Петрич

                    Здравейте приятели !!!

                    Празниците свършиха и ми остана малко време и да покарам

                    Станх в 08-00 часа , оправих се , прегледах мотора (който е ремонтиран и в бойна готовност след последното каране) и потеглих на път.

                    Нямах още идея на къде ще карам, но в главата ми се въртеше , да се опитам да се кача на вр. Конгур и вр. Радомир.
                    След кратко колебание потеглих...

                    Първа спира на разклона за х.Беласица. Почвате беше много мокра и кална и се наложи корекция в налягането на гумите



                    От там по пътеките , по пътеките и стигнах до два екстремни дърварски пътя. Те са много стръмни (отразявал съм ги в стари репортажи, но ще пусна и видео по-късно). По лошото беше,че са обрасли с тръни , къпини (само храстите , без плода , за жалост) .
                    Излиза се на една полянка, от която се виждат вр.Малък Конгур (ако не се лъжа) , вр. Радомир и т.н. . Виждат се и преспите сняг все още..



                    Вр. Радомир се пада в дясно на снимката...



                    Село Първомай от птичи поглед...



                    На най-заден план би трябвало да е вр. Тумна. Върхът, на който се пресичат трите граници: на България , Гърция и Македония.



                    Малко олд скуул снимки и малко позинг разбира се



                    Тая се получи доста добре...



                    Продължих нагоре към върха и на пътя ми се изпречиха тези паднали клони и преспи сняг. Започнах да разчиствам клоните за да мина, но...



                    Стигнах до това место!!!



                    Не ми се рискуваше сам да си проправям път и да минавам с тежкия мотор , защото надолу е .......





                    Бе, общо взето паднеш ли, няма излизане, и няма и кой да те намери по това време на годината, толкова високо в планината...





                    Аз се качих на преспата за да щракна 1-2 снимки , а на връщане слязох всеедно карам ски...



                    Пътя назад..





                    Малко по-надолу пред поредната преспа сняг. Голяма красота е , но просто няма минаване самичък...







                    Върнах се назад, понеже напред не може да се пробие за сега. Тук вече съм на месността Вършилото. На заден план вр.Малък и Голям Конгур заедно с вишката (не знам дали се вижда)...



                    Петрич от птичи поглед, а в далечината право напред и гр. Сандански..



                    И отново малко стойки и чалъми хахаха







                    За нежния пол , малко цветчета..



                    После слязох до х. Конгур да пийна малко студена водичка, и видях това коте, което спеше сладко , сладко в тази лопата за ринене на сняг



                    Починах си малко и айде газ към вкищи...



                    На връщане от х. Конгур , ми свърши основното количество бензин и се наложи да се прибирам на резерва. Нарочно не заредих за да видя колко км пробег ще направя с 20 тина лева гориво. Оказа се ,че съм минал около 120-130 км , което мисля , че е добре предвид това , че имаше скоростни карания , пътеки с лазене на първа , екстреми и прочие..

                    Тук вече съм пред вкъщи...



                    След като се разсъблякох и оправих мотора, сътворих тази ''изцепка'' на вратата на гаража. Грозничко е , но си е моето грозничко



                    Еми това е от мен !!! Довиждане и до нови срещи приятели !!!

                    П.п Добре, че се прибрах, защото времето се промени буквално за минути и в момента вали, гърми и се светка !!! Поздрави на всички
                    Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 12-05-12, 13:40.
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Оффроуд около Петрич

                      Едно малко екстремче от днес . Преди бяха големи екстремчета , но вече ги преминавам като на шега и не ми правят особено впечатление

                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Оффроуд около Петрич

                        И пътят от екстремчетата до х.Конгур...

                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Оффроуд около Петрич

                          Е появи се най-накраяПокарал си добре днес и времето ти е позволило Защо не си напълни една раница със сняг за вкъщиПоздрави

                          Коментар


                          • От: Оффроуд около Петрич

                            Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                            Е появи се най-накраяПокарал си добре днес и времето ти е позволило Защо не си напълни една раница със сняг за вкъщиПоздрави
                            Много ясно , Боре !!! Раница не можах да си напълня, ма си напълних каската със сняг , докато се опитвах да се кача по преспата сняг (като си закопавах ботушите в снегаа) хахахаха .

                            П.п Много ми е лош нета в Благоевград и адски бавно ми зарежда страниците във форума , Боре ! Иначе при всяка възможност съм тук
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Оффроуд около Петрич

                              колега как може да караш сам по такива места,я се обади че и аз няма с кого да карам.п.п.аз сум от митиново карам ендурка 600 кубика. http://vbox7.com/play:33253387

                              Коментар


                              • От: Оффроуд около Петрич

                                Аз днес разбрах какви са "проблемите" на Жорката, малииии, скоро няма да има ендуризъм.....
                                Жорка, само свирни и след час и половина съм при теб, никога недей да пробваш тея предници и задници без мен...
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:149440_463523850328662_100000131526554_2024231_585573078_n.jpg
Прегледи:1
Размер:85.5 КБ
ID:5375420

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X