Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд около Петрич

    Е, наистина ме разсмя! Имам едно възражение обаче- 93ти набор е близо до 92, а пък 92ри набор .... такааам разбра ме D. Иначеее много добре си описал трансформацията на твоето "конче" и се радвам, че допринесох (само с идеята де ) за форума. Продължавай!

    Коментар


    • От: Оффроуд около Петрич

      Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
      Ти си цял писател може и роман да напишеш скоро времеА за моторчето си се спрсвил отличноважното е мерака и най-вече да имаш свободно времеПоздрави
      Ако не друго поне смях да става хахах , иначе мерси и мен ме кефи по принцип , само да можех да го олекотя още малко. Ще стане много добре , но не знам какво да правя вече...



      Първоначално публикуван от Reni92 Преглед на мнение
      Е, наистина ме разсмя! Имам едно възражение обаче- 93ти набор е близо до 92, а пък 92ри набор .... такааам разбра ме D. Иначеее много добре си описал трансформацията на твоето "конче" и се радвам, че допринесох (само с идеята де ) за форума. Продължавай!
      Оппссс, нали знаеш песничката .... "Набор 85 (92) са добри деца , бива си бая , говори на кирилица ... " хахах . Благодарско !!! Ще има и още доработки, замислил съм нещо за другата зима , ма затова ще пиша като му дойде времето . Няма да всявам смут сега
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Оффроуд около Петрич

        То като е тръгнало на сборни клипчета да пусна и аз едно наше клипче с неизлъчвани кадри хахахаха . Действието се развива в един ден в рамките на няколко часа, още когато беше топло и нямаше и помен от снега.....

        Кратко описание на съдържанието на клипа:

        Първата част е от вр. Конгур, имаше уникална мъгла. Гледката просто не може да се опише , трябва да се види на живо....

        Втората част е моя въргал , сътровен докато се опитвах да се изкача до вр. Радомир , най-висикия в пл. Беласица...

        Третата и последна част е от последните метри преди върха... това малко склонче всъщност са прагове, щях да се кача от първия път , но щях да вляза в дупката, а не исках.. . И като запецнах стой та гледай .... 2-3 опита по-късно се изкачих и аз.... , а през това време колегата Тимо се разбива от смях докато ни снима.....
        П.п нарочно оставих клипа ''суров'' да чуете какъв вятър ни брули горе на билото....

        Приятно гледане....

        Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 14-02-12, 16:08.
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Оффроуд около Петрич

          Какво стана колега къде се загуби времето се оправя,а няма никакъв материал от тебе

          Коментар


          • Re: Оффроуд около Петрич

            Borka да даскало съм !!! Трябва да избутам тоя семестър,че ми е последна година, няма да се излагаме накрая Утре си се прибирам, надявам се времето да е разтопило снега (разбрах ,че вчера е ударило 20 градуса в Петрич ), ако няма сняг обещавам ви материал от една нова пътека , която открих на около 500-600 метра от мясото където жидея. Пътеката е уникална, много е готина, но и с много голяма трудност,поне за мен... !! Ако времето позволи , и ако успея да я превзема успешно, ще има много интересен материал.... . Поздрави !!!
            Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 23-02-12, 22:16.
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Оффроуд около Петрич

              Значи си имал уважителна причина за отсъствиетоприема сеИ успех със семестъра и пътеката

              Коментар


              • Re: От: Оффроуд около Петрич

                Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                Значи си имал уважителна причина за отсъствиетоприема сеИ успех със семестъра и пътеката
                Мдааа , благодаря ти , най-вече за семестъра ще ми трябва хахах . Пътеката ще я мъча някак , ще си отделя цел ден ако трябва
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • Re: Оффроуд около Петрич

                  С гордост мога да заявя, че покорих тая прословута пътека . След около 3 часа успях да преборя тъпата пътека , която до колкото разбрах се казвала Войнишката пътека !!! Както и да е има материал и клипове, и снимки, но за това малко по-късно като сваля материала от апаратчето и камерата Поздрави !!!
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Оффроуд около Петрич

                    Браво колега; и сам войнът е войн;

                    Коментар


                    • Re: Оффроуд около Петрич

                      Здравейте оффроуд маняци . Времето тука полека - лека се връща към нормалния си ритъм , което ще рече ,че сняг почти няма и е време да се започне със същинското каране.....

                      Събудих се в 9-30 , облякох се заредих и си рекох ... : " Е момче това е, това е , което отделя мъжете от момченцата в оффроуда , или го правиш или не !!! " Запалих мотора и 10- 00 бях пред пътеката...

                      Както споменах по-горе пътеката, която покорих днес се намира на около 500-600 метра от нас.... (там кътедо е червената стрелка , там живея аз)



                      Това е началото на пътеката... Моя мотор не може да мине до камъка - доста е широк самия мотор и степенките му закачат. Затова атакувах хълма странично. Лошото е ,че засилката е много малка и при това се прави завой на ляво за да се изкачиш, в комбинация, че е кално става нещо страшно...



                      След като се качих горе направих и първите няколко снимки...



                      Ето ме и мен и пътя отзад... Предполагам виждате наклона зад мен...



                      Някъде натам трябва да продължа ....



                      Поглед и назад - тука малко по-добре се вижда за какво става въпрос...



                      Пътеката е адски технична, много камъни, страничен наклон, стръмни изкачвания - въобще изтиска максимума от мен...



                      Ей там до оня голям камък падна голяма борба, имаше полягания, бутане, псуване , мъчене , но успях да се кача. Ако имаше някой с мен да поддръпне малко или да подбуте нещата щяха да са далеч, далеч по-лесни, но нали съм тъп и упорит - не се отказах и продължух да ''драпам'' по пътеката ...



                      Ето ме и мен пак...





                      Ето го големия камък , където се измъчих. Наклона е съпер голям и камъните са доста....



                      Ето го и мотора вече е горе за доказателство... , да не си помислите, че ви лъжа...



                      Напред продължава пътя ми, има още няколко трудни участъка..., но за това по-късно..



                      Ето я и моята изтормозена мутра отново Вече не ми е толкова смешно хахахах




                      Малко по-нагоре се забих в едни паднали трънясали и надвиснали дървета... . Ако знаете колко много се радвах , че си купих гардове за ръцете не е истина хахахаха





                      Продължаваме някъде напред...



                      Ето другата страна на планина Беласица - от другата страна се намира и пътеката , която последно покорих преди големите снегове..



                      Тук също беше доста трикова ситуация... в първия момент се разколебах и заседнах в средата.. . Върнах се назад , засилих се и си рекох, че ако ше се пада , ше се пада каквото и да правя. Газзззззззз нагоре и за мое очудване излязох с лекота - газта му е майката ей....



                      Съответно и пътя напред...



                      Усмивката ми започва да се връща малко по -малко хахахах



                      Ето от къде излязох всъщност...



                      Това беше и последното препядствие. Нататък пътеката е сравнително по-добра за каране.... Малко по-късно вече излизам на пътя... . Крайната цел е достигната - ДОВОЛЕН СЪМ !!!



                      Ей там отзад излязох ...



                      Пътя се е разбил жестоко в следствие на което се е образувало ето това :



                      А това са върховете на пл. Беласица... Все още има прекалено много сняг за да се кара натам..



                      После се запътих по калния път към вкъщи. Окалях се доволно и се прибрах... Мотора вече чака за баня..





                      А ето това стана при едното падане върху камъните. Добре, че бях с ризницата, защото последствията щяха да са доста по- големи.



                      Еми това е от мен... Снимковия материал свършва тук. Очаквайте много интересни клипове от същатата пътека. Клиповете няма да ги обработвам. Ще ги пусна такива каквито са заснети за да ви направя максимално съпричастни на това , което изживях. Има полягания - падания , бутане , мъки, успехи, коментари .... въобще всичко... , но ще почакате докато се качат, защото имам 2 GB видео . Поздрави от мен

                      П.п Тази пътека до сега не е покорявана от мотор !!! АЗ бях първият направил това...
                      Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 26-02-12, 13:46.
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Оффроуд около Петрич

                        Адмирации !! Като гледам,бая си се помъчил по тоя камънак,ама има една приказка.."луд човек и силен вЕтър,нищо не може да ги запре" .
                        Симеон Симеонов - 0878666200
                        Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                        Suzuki - A way of life

                        Коментар


                        • Re: От: Оффроуд около Петрич

                          Първоначално публикуван от vratzassfront Преглед на мнение
                          Адмирации !! Като гледам,бая си се помъчил по тоя камънак,ама има една приказка.."луд човек и силен вЕтър,нищо не може да ги запре" .
                          Хехехех така е колега, измъчих се тотално !!! Вече и аз знам какво е това ендуро мазохизъм !!!
                          П.п Ти чакай да видиш клиповете, товага ще разбереш за какво иде реч !!!
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Re: От: Оффроуд около Петрич

                            Първоначално публикуван от faraskape Преглед на мнение
                            П.п Ти чакай да видиш клиповете, товага ще разбереш за какво иде реч !!!
                            Е хайде качвай ги де,цял следобед това чакаме...
                            Симеон Симеонов - 0878666200
                            Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                            Suzuki - A way of life

                            Коментар


                            • От: Оффроуд около Петрич

                              Нямам идея какво е да караш по тези камъни с твоя мотор, но бих ти казал, че в момента трупаш безценен опит.
                              Ние вчера бяхме по вашия край и ме е срам, че не ти се обадихме, вече съжалявам още повече...но не ни е за последно де.
                              Истината е, че дойдохме към 13:00 часа и 16;30 си тръгнахме....много път за нищо бих казал, но сам разбираш, че .....

                              Коментар


                              • Re: От: Re: От: Оффроуд около Петрич

                                Първоначално публикуван от vratzassfront Преглед на мнение
                                Е хайде качвай ги де,цял следобед това чакаме...
                                Еми колегааа цял ден ги мъча , клиповете не са дълги. Най-дългия е 9 минути мисля, но обема е доста - 2ГБ е общия размер на всички клипове. Сайта в който ги качвам нещо май има проблем цял следобед не могат да се качат... сега ги мъча с една програма.....
                                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                                Нямам идея какво е да караш по тези камъни с твоя мотор, но бих ти казал, че в момента трупаш безценен опит.Ние вчера бяхме по вашия край и ме е срам, че не ти се обадихме, вече съжалявам още повече...но не ни е за последно де.Истината е, че дойдохме към 13:00 часа и 16;30 си тръгнахме....много път за нищо бих казал, но сам разбираш, че .....
                                Chinela за друг път ще да е .... ще ви разведа ако искате на разходка , ако искате и на ''разходка'' каквото предпочитате само после да не ме псувате Иначе е голямо приключение с моята моторетка по каманаците, но вече съм свикнал. Просто на нас планината си ни е такава и няма как ако искаш да караш това е начина.... Колкото до опита и аз си мисля ,че ми се отразява добре и като взема някой ден някое по-леко и мощно моторче мисля , че ще ми е по-леко в гората...
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X