Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Оффроуд около Петрич

    И такаааа стигнахме до пътеката, която не можах да превзема!!! Това е материал от началото на пътеката до средата някъде. На едно место закъсах, мислех , че ще мина , но мотора закачи степенките и лостчето за скоростите между един отрязан дънер и скала, което от своя страна ми коства лостчето за скоростите(изкриви се).. Наложи се да се върна и да се пробвам пак..

    Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 18-03-12, 18:05. Причина: Допълване
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • Re: Оффроуд около Петрич

      И такааа това е част от моментите , заради които останах без грам сила.... Това е момента в който метнах мотора за първи път. Продължих още малко нагоре , но заорах на същото место, на което спрях и миналия път когато идвах на тази пътека...

      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • Re: Оффроуд около Петрич

        Това е един от поредните по-точно последния , а още по-точно 4 опит да превзема последната част от пътека, но за мое нещастие неуспешен. Какво обаче се случи и защо беше неуспеше и този ми опит по-добре вижте сами...



        След , което вече изтущен се прибрах в къщи , имам и клипче на пътеката , което направих на слизане, но ще го пусна по-късно или утре ако ми остане време. И така днешния ден премина почти изцяло в каране .... има няма 5 часа си покарах. А сега отивам да пия едно студено пиво, че имам нужда от възстановяване на енергийните запаси

        Това беше от мен за сега, дано ви е било приятно, интересно и забавно да проследите поредния епизод от сагата Оффроуд около Петрич Поздрави на всички
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Re: Оффроуд около Петрич

          Браво,пак си се уморил от каране.
          Не е важно какво караш, а как го караш !

          Коментар


          • От: Оффроуд около Петрич

            Браво тигърчета, и ние днес открихме сезона и сега едвам пиша от умора

            Коментар


            • От: Оффроуд около Петрич

              Браво Жокер ти пак си на нивоа моторчето се справя прекрасно е нищо,че го хвърляш

              Коментар


              • Re: Оффроуд около Петрич

                Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                Браво,пак си се уморил от каране.
                Днес направо се съсипах, от доста време не бях карал толкова продължително и по толкова разнообразен терен, от скоростни отсечки в началото, до засукани пътеки в края .

                Първоначално публикуван от rockyTDI Преглед на мнение
                Браво тигърчета, и ние днес открихме сезона и сега едвам пиша от умора
                Благодаря , то при нас мотористите официално сезона го откриха вчера , ма аз като не съм го закривал какво да му откривам пак , масура до край и това е то

                Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                Браво Жокер ти пак си на нивоа моторчето се справя прекрасно е нищо,че го хвърляш
                Боре кво да ти кажа бате , то моторчето и много по-добре се справя, ама ако ти кажа , че видях един ''пич'' дето ми обръща късмета всеки път когато го видя и то все към лошо дали ще ми повярваш .???
                П.п Сефте правя така да мятам мотора, макар ,че не ми беше много приятно поради факта , че се тряскаше в земята - много се изкефих аххаха , а пък и го имам снимано - още по-голям кеф
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Re: Оффроуд около Петрич

                  Боре кво да ти кажа бате , то моторчето и много по-добре се справя, ама ако ти кажа , че видях един ''пич'' дето ми обръща късмета всеки път когато го видя и то все към лошо дали ще ми повярваш .???
                  П.п Сефте правя така да мятам мотора, макар ,че не ми беше много приятно поради факта , че се тряскаше в земята - много се изкефих аххаха , а пък и го имам снимано - още по-голям кеф
                  Вярвам ти за лошият късмет,но не занам какаво да ти кажа Да се връщаш като го видишнееее няма да ти провалвя карането

                  Коментар


                  • От: Re: Оффроуд около Петрич

                    жокер с каква камера снимаш от каската

                    Коментар


                    • Re: От: Re: Оффроуд около Петрич

                      Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                      Вярвам ти за лошият късмет,но не занам какаво да ти кажа Да се връщаш като го видишнееее няма да ти провалвя карането
                      Оххх и аз не знам , то ако трябва всеки път да се връщам , трябва по-тъмно все да карам хахах
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Re: Оффроуд около Петрич

                        Боре кво да ти кажа бате , то моторчето и много по-добре се справя, ама ако ти кажа , че видях един ''пич'' дето ми обръща късмета всеки път когато го видя и то все към лошо дали ще ми повярваш .???
                        П.п Сефте правя така да мятам мотора, макар ,че не ми беше много приятно поради факта , че се тряскаше в земята - много се изкефих аххаха , а пък и го имам снимано - още по-голям кеф [/QUOTE]
                        Вземи му вържи червен конец на"кончето"против уроки!

                        Коментар


                        • Re: От: Re: Оффроуд около Петрич

                          Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
                          Вземи му вържи червен конец на"кончето"против уроки!
                          Има си червено конче и аз си имам , кончето и мартеничка си има даже хахахаха
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • Re: Оффроуд около Петрич

                            Пускам ви и последното клипче от днешното карато. В него ще видите спускането на пътеката , която ме тормози и не мога да преодолея. Кам края на клипа има и малко преминаване или трябва да кажа прелитане по едни стълби .... . Приятно гледане

                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Оффроуд около Петрич

                              Този пост за лека нощ ли беше И ледам че кучетата пак ти налитат по ботушите

                              Коментар


                              • Re: От: Оффроуд около Петрич

                                Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                                Този пост за лека нощ ли беше И ледам че кучетата пак ти налитат по ботушите
                                Като за приключване на днешния ден, за лека нощ има време още хахаха . Кучетата кво да ги права все ги влече кам ботушите хахахах , за късмет това оттърва боя, на последното куче такъв ботуш му праснах в муцуната, че сигурно като види мотор вече и ще бяга да се крие някъде хахахахаха
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X